Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Mas Kom Yah  (Okunma sayısı 6897 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 07, 2012, 09:56:30 ös
Yanıtla #10
  • Uzman Uye

Sayın peacewings;

Bakmakla  ilgili bazı görselleri anlamak ve görmek için , ahh o gören GÖZ nelere kadir ahhh  ...

:-[ :-[ :-[
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Mayıs 07, 2012, 10:02:44 ös
Yanıtla #11
  • Uzman Uye

Sayın peacewings;

Erdoğan Bey'in iyi bir lider olduğunu hiç sanmıyorum. Fakat görüşlerinize saygı duyuyorum. Anladığım kadarıyla geçmişe oranla zenginleşmişsiniz. Yoksa ekonominin kurtulduğunu belirtmezdiniz. Umarım ki bir gün kendinizden dışarı çıkıp, bir kıyaslama yapabilirsiniz.

Kardeşim bu görüşünüzün altına imzamı atarım.Saygılar    8) 8) 8)
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Mayıs 08, 2012, 01:52:54 öö
Yanıtla #12
  • Ziyaretçi

Sayın Peacewings, eleştrinin en güzeli bel altına vuran espriler üreterek yapılmaz, örneğin nokiayı eleştirmenin en mantıklı şekli nokia fabrikasına molotof kokteyli ikram etmek değil iphone üretebilmektir. Iphonu eleştirmenin mantıklı yönü de android üretebilmektir. Bu yapıcı bir eleştiri oluyor. Aksi taktirde eleştirilecek olgu ne kadar mükemmel görünse de yıkıcı yönde eleştirmek zor değildir. Örneğin Çin iphon'un ve android'in aşırı pahalı oluşunu eleştirmektense çakmasını yaparak bir eleştiri ortaya koyuyor.

Siyasi konulara çok girmek istemediğim için teknolojiden örneklendirme yapmak daha uygun gördüm.

Demek istedigim boşa kürek çekmek ve vakit kaybedip tansiyon arttırmaktan öteye gitmeyen eleştiri bayattır. Bayat şey de mide bulandırıyor. Taze eleştiri yapmak ve bunları alkışlamak lazım.

Saygılarımla.