Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: İş İlanı  (Okunma sayısı 13181 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Haziran 13, 2007, 01:39:17 öö
Yanıtla #20
  • Ziyaretçi

valla herşey bir yana fenerbahçenin tarihi süper ya :D
Evet pek şanlı tarihleri vardır canım hatta Avrupa'nın bütün devlerini yenmişlikleri hatta ve hatta UEFA VE SÜPER KUPA almışlıkları dahi vardır. Bravo yani ne diyelim... ;D ;D

Haziran 13, 2007, 01:40:53 öö
Yanıtla #21
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

Nasil kazanamiyoruz? El insaf :D
Galatasaray, ve onun gelini BJK noldu? Madem kazanamiyoruz nasil HEP sizleri yeniyoruz?
Gecen seneyi de hatirlariz. BJK'nin nasil GS'a yattigini filan :D

Ezik dusunceler bunlar. Bukemedigin bilegi opmeyi bileceksin:D

6 tane yiyenler, R.Carlos'un ancak posterini alabilir diyenler, kupalari tanidiklarina goturenler utansin ;)
Besiktas kupa macindaki saibeyi de hatirlatirim. Isterseniz videosunu koyayim ::)
O hareketlere cezalarin gelmemesi vs. Ezik olmanin da bir siniri var...
Kazanıyorsunuz kazanıyorsunuz da ancak neylerle kazandığınızı iyi biliyoruz. :) E devir para devri bizim fazla  paramız yok. :) Her ne hikmetse Avrupa'da kazandığınızı göremedikte. :D Yoksa ordaki hakemler Türkiye'dekilere benzemiyormu? :D
Galatasaray szin yaptığınız örtülü işlerin ancak oransal olarak %1'ini yapmıştır zaten %10'unu yapsak siz yinede bizi tutamazsınız. Azize Yıldırım neden geçen sene son 3 hafta incelensin diyordu da bütün sezon incelensin demiyordu? Yoksa kalan 31 maçta yaptıklarınız ortayamı çıkardı? :)
Roberto Carlos gelmiş futbolu bırakma yaşına hoş sizde kırkına kadar oynar ya neyse adam ya size ya Birleşik Arap Emirlikleri yahut Katar'a gidecekti. ;D ;D
Ya allah askina... Cidden... Avupa ornegini sunmak ve siz bizim yaptiklarimizdan daha fazlasini yaptiniz demek su konumda dusulebilecek an asagi seviye... bari sen yapma ::)
Sorularina cevap verirdim de, degmez... cevaplarini sen de biliyorsun zaten... Utanmadan bir de yaptik diyorsun heheh... iyi o da bir gelisme. R. Carlos diyorsun da Hakan sukur de pek citir be :D dikkat edin kapmasinlar hehehe
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlari sevmiyorum.

Haziran 13, 2007, 01:42:25 öö
Yanıtla #22
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

valla herşey bir yana fenerbahçenin tarihi süper ya :D
Evet pek şanlı tarihleri vardır canım hatta Avrupa'nın bütün devlerini yenmişlikleri hatta ve hatta UEFA VE SÜPER KUPA almışlıkları dahi vardır. Bravo yani ne diyelim... ;D ;D
Heheh yazik :D Iyi ki bir kupa aldiniz... Tek sanli seyiniz o zaten. Biz size 6sar tane 4er tane cekerken onunla siz yuzyillarca avunun.
Bir kere de hic bir ezigin helal olsun yendiniz dedigini duymadim zaten. Dese ezik olmaz zaten :D Ezik olmayana, tebrikler demek duser, ama nerdeee :D

Neyse mac muhabbetini kapatayim, daha cok ezilmeyin.

Haziran 13, 2007, 01:43:59 öö
Yanıtla #23
  • Ziyaretçi

siz şimdi milli takıma artık alınması şüpeli olan r.carlosu aldınız diye seviniyosunuz ya biz bundan altı yedi sene önce brezilya milli takımının kalecisi tafareli alırken..avrupanın altın krampon ödüllü forveti jardeli alırken gerçek bir on numara olan barcelona gibi takımda kaptanlık yapmış olan hagiyi alırken yaşıyorduk bunları o yüzden anlıyoruz sizi sevgili fenerbahçeliler biraz geç kaldınız ayrı konu.......tarihe gelince illaki geçmiş dersen 7 kişiyle 7 gol derim...
6-0 size tabiki 6 kasımı hatırlatıyor ama biz gslilere ne hatırlatıyor biliyormusunuz "şampiyonlar liginde"  "6" maçta "0" çekmenizi hatırlatıyor...........
sonra ülkemizde hem milli takım hemde kendi takımının kalecisini ölesiye döven tek kulüp fenerbahçe...hatırlarsanız rüştüyü bi güzel dövmüşleri :D
biz üçyıldızı aldığımız sene sadece son maçta kutlama yaptık ama ooo fenerbahçe 3. yıldızı aldı ya bütün yaz düğün yaptı :D
yani görmemişin R.carlosu olmuş..... :D
ortega nasıl kaçtı sizden yakında 3 senelik ömrü kalmış olan carlosta kaçar merak etmeyin :D  aldığınız bir iki yıldızın on katını biz 7 sene önce aldık arkadaşlar alamıyolar felan filan komik yani
ha ama sizde adamakıllı birşey yaparsınız mesela önce şampiyonlar liginde gruptan çıkmayı öğrenirsizin o zaman belki oturup tartışırız...hem futbol açısından seviyeli olur biraz.... :D
unutmayın ki avrupada türk takımları arasından hala çekinilen tek takım galatasaray hatta maldinin milan maçındansonra alisamiyen hakkında bi yorumu vardı:"burası cehennem_kimse beni burada sadece 35.000 kişinin lduğuna inandıramaz"diyerekten
yani para sahibi olmakla milyonlarca euro harcayıp futbolcu almakla takım olunmuyor tarih yazılmıyor....
sevgilerimle

Haziran 13, 2007, 01:45:51 öö
Yanıtla #24
  • Ziyaretçi

bence siz önce avrupadaki listelerde bir zamanlar galatasarayın birnumarada olduğunu.....o kupaları söke söke aldığını ve bunu o zamanda sizin için bir hayal olduğunu kabul edin biz sonra kabul ederiz..olur mu?? :D fenerbahçenin tarihini anlattım yukarıda o yüzden dedim süper tarihleri var diye :D

Haziran 13, 2007, 01:47:42 öö
Yanıtla #25
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

Avrupa fatihi ::)

Haziran 13, 2007, 01:47:58 öö
Yanıtla #26
  • Ziyaretçi

yazıklarımı birde sizin yazıklarınızı okuyunca kim ezik diyorum içimden :D :D şampiyonlar ligindeki maçta stadının ışıkları sönen tek türk takımı fenerbahçe :D fb-barcelona maçı hattagazetede bu oly için barcelonalılarınnasıl kahkahalar attığını gösteren bir resim de vardı

Haziran 13, 2007, 01:49:12 öö
Yanıtla #27
  • Ziyaretçi

Bütün yazdıklarınızda Haklısınız Sn. BilmeliyimGalilei imza. :) Acaba ezikler kim diyorum içimden? Boşverin.. :D Birgün onlarında belki kupaları olur, ışıkları falan kesilmez, oyuncularını dövdürtmezler, sıfır çekmezle vs.. :) ;D

Herkese iyiakşamlar. :)
« Son Düzenleme: Haziran 13, 2007, 01:51:43 öö Gönderen: LEON COMANDANTE »

Haziran 13, 2007, 01:58:45 öö
Yanıtla #28
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

bence siz önce avrupadaki listelerde bir zamanlar galatasarayın birnumarada olduğunu.....o kupaları söke söke aldığını ve bunu o zamanda sizin için bir hayal olduğunu kabul edin biz sonra kabul ederiz..olur mu?? :D fenerbahçenin tarihini anlattım yukarıda o yüzden dedim süper tarihleri var diye :D
Gururla soylerim. Bir Turk olarak da gurur duydum Avrupa basarinizdan, tesekkurler. O zaman bizim icin hayaldi dogru... Ama arkadasim, Yunanistan'in da su anda Turkiye topraklari uzerinde tarihi var ;) simdi Yunnaistan bu ulkenin fatihi mi olmus oluyor hehehe... Gecmisi gecmiste birakin, bukemediginiz bilegi opun bence.
Kalitenizi son macta gorduk. Bakalim ceza alacakmisiniz. Bize ota kusa saha kapatma cezalari vs. verilirken bakalim size ne olacak. Ne olacagi var mi? Onceki senelerdeki gibi dfikstur ona gore ayarlanir, kume dusecek takimlarla olan maclariniz ceza alacaginiz zamana kaydirilir, sorun ortadan kalkar.

Yanlisim varsa var de.

Haziran 13, 2007, 01:59:18 öö
Yanıtla #29
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

Kimin ezik oldugu belli oldu. Bir tebrikler bile diyememenizden :)