Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Süleyman 'ın Anahtarı ( The Solomon Key)  (Okunma sayısı 31804 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 08, 2007, 12:21:25 öö

Dan Brown 'un beklenen son kitabı Süleyman 'ın Anahtarı ,
Robert Langdon adlı dinsel simge bilimleri uzmanı Harvard 'lı karakter şimdi Amerika topraklarında bu sefer gizemin ağları Farmosanluk ve Amerika 'nın kurucu ataları arasında geçerken Kabalistik ögeler ve Yahudi gizemleri anagramlar semboller CİA herşey daha karışık daha içiçe... Da Vinci Şifresinde tanıdığımız Sophie Neveu (kitapta Hz. İsa 'nın son torunu) tekrar Langdon 'a eşlik edecek mi?

Kitap beklendiği gibi Amerika 'da satışa çıkmış diye duydum internet üzerindende İngilizce baskısı satılıyormuş.
Türkiye 'ye ne zaman gelir bilemiyorum bilgisi olanların paylaşımını bekliyorum

Saygılar sevgiler.

Nisan 08, 2007, 09:31:03 öö
Yanıtla #1
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Abartilar ve komplo teorileri ile doldurulmussada, icerisinde bircok dogru bilgide yer almaktadir. Okunmasi gereken yanliz her yazilana inanilmamasi gereken bir kitap oldugunu dusunuyorum. Buyuk arastirmalarin sonuclari ve bircok merak edilenler yorumlar ile karistirilarak gosterilmis.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Nisan 08, 2007, 04:04:01 ös
Yanıtla #2
  • Ziyaretçi

Yakında burayada gelir bende daha okumadım ama Greg Taylor, DAn Brown'ın röportajlarına, internet sitesine ve Da Vinci Şifresi kitabının kapağına bıraktığı ipuçları takip ederek kısaca bir kitap yazmıştı ona bakmıştım. Ayrıca Dan Brown'ın kitabında ayriyetten Washington D.C''nin saklı tarihi, gizli belgeler hatta Ku Klux Klan'dan açıklayıcı şekilde bahsedeceğide kesin... Bence yine güzel bir kitap olacak!.. :)

Nisan 08, 2007, 06:09:23 ös
Yanıtla #3

Abartilar ve komplo teorileri ile doldurulmussada, icerisinde bircok dogru bilgide yer almaktadir. Okunmasi gereken yanliz her yazilana inanilmamasi gereken bir kitap oldugunu dusunuyorum. Buyuk arastirmalarin sonuclari ve bircok merak edilenler yorumlar ile karistirilarak gosterilmis.

Sayın Mason ,

Kitabı okudunuz mu?

Nisan 08, 2007, 06:17:55 ös
Yanıtla #4
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Tamamini okumadim. Kismen goz gezdirdim.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Nisan 08, 2007, 06:20:57 ös
Yanıtla #5

Kitap yine bir cinayet sahnesiyle mi başlıyor? Diğer kitaplardaki karakterlerden birileri var mı?

Nisan 08, 2007, 06:28:44 ös
Yanıtla #6
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Hayir. Konu benzedigi icin elbette anlatilanlar ve karakterlerde benziyor.

Mayıs 30, 2007, 02:22:48 ös
Yanıtla #7

Bu konuda Sayın Mason'a katılıyorum, cinayet olayıyla başlamasını da tasvip eidyorum, özellikle de birtakım gizli kalmış sırların Papa Jane Poul, ismini doğru telaffuz ettim umarım, onun ölümünden sonra ortaya çıkacağını da duymuştum, hatta içinizde 666 'nın yani şeytanın insan şeklini almış birisinin de ortaya çıkacağını duyan var mı?
Daha önce de belirttiğim gibi gerçeklerin ucundan tutarak hiçbir yere varamayız, her kafadan bir ses çıkıyor çünkü....
SAYGILARIMLA
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Mayıs 30, 2007, 09:12:20 ös
Yanıtla #8

666 Omen filmi sizin bahsettiğiniz Dişi Mesih ise Stigmata filminde vardı.

Mayıs 30, 2007, 09:13:59 ös
Yanıtla #9
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

666 Omen filmi sizin bahsettiğiniz Dişi Mesih ise Stigmata filminde vardı.
Stigmata filmini cok begenmistim ben. End of Days filmminde de ayni mantik vardi.

Bu arada bu Dan Brown'un yeni kitabi cikti mi?
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlari sevmiyorum.