Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Itzhak - La_Merica  (Okunma sayısı 29236 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 09, 2008, 10:00:18 öö
Yanıtla #70
  • Ziyaretçi

Konuştuğunuz kişi sandığınız kişi olmayabiliyor mesela...

Ocak 09, 2008, 10:18:24 öö
Yanıtla #71

Sn. Üyeler,

Bahsi geçen konu ile ilgili olarak  üyelerden kaynaklanan sıkıntı veya şüphe verici (özel mesaj yolu ile taciz,yanıltıcı bilgilendirme veya herhangi etik dişi bir durum) durumlarda yönetimi özel mesaj yolu ile bilgilendirmenizi rica ediyorum.Özel mesajlar kişiye özel olduğu için denetimi mümkün olmamaktadır.Bu sebeple ancak şikayet olduğu takdirde araştırma yapılıp gereken yapılacaktır.Bilgilerinize...

Saygılarımla,
Omnia mors aequat

Ocak 09, 2008, 12:29:37 ös
Yanıtla #72
  • Ziyaretçi

Teşekkürler açıklamanız için Sn. MYSTICPROVOCATE,
Emin olun öyle yapacağım...

Saygılarımla,

Ocak 09, 2008, 07:14:01 ös
Yanıtla #73
  • Ziyaretçi

Sn.MYSTICPROVOCATE,

Bu konuda hiç şüpheniz olmasın.
En ufak bir rahatsızlığım da sizleri bilgilendireceğim.

Saygı ve sevgiyle,

Ocak 09, 2008, 07:18:37 ös
Yanıtla #74
  • Uzman Uye

Bundan sonra korkarızki özelden birine selam verelim :D

Ocak 09, 2008, 07:20:00 ös
Yanıtla #75
  • Ziyaretçi

Konuştuğunuz kişi sandığınız kişi olmayabiliyor mesela...

Bu güne kadar bu tarz bir durumla karşılaşmamış olduğum için, gerçekten ilginç geldi bana. Peki böyle bir durumda ne yapmak gerekiyor. Mesela bağlantı kesintisi işe yarar mı?

Ocak 12, 2008, 01:12:08 ös
Yanıtla #76
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

Size yollanan ozel mesajlari, mesajin sag alt kismindaki "Yöneticiye Rapor Et" tusuna basarak biz yoneticilere rapor edebilirsiniz. Bu durumda gereken arastirma yapilarak yaptirimlar uygulanacaktir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ocak 19, 2008, 03:00:42 öö
Yanıtla #77
  • Ziyaretçi

Sevgili Itzhak arkadasim. senle ilgili guzel bir yorum yazacaktim ama dedimki once bir profiline bakayim. profilinde kendi sitenin reklamini yapmissin. tabiki hemen girdim. ama bayagi ilginc seyler gordum. diger uyeler ile paylasiyim dedim.

bu kadar basarili ve Kendine ozgu bir forumu tanitmak gerek tabi dimi?

1- Siteni google da aradiginda cikan aciklama biraz garip geldi.
Alıntı
MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM##MMM MMM@zU6Q@MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM@017AMMM MMMZc77Y1b@MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM$6Y;v7z@MM ...

2- SMF forum sistemi ve PDX temasi kullaniyorsun. Ilginc bir tesadufturki, www.masonlar.org da aynisini kullaniyor.

3-Anladigim kadari ile davetiyeli uye aliyorsun. Davetiyeli uyelik sistemide sanki bi yerlerden tanidik. hatta isin komik yani, tam olarak davetiyeli sistemide yerlestirememis oldugun icin forumun birazi gorunuyor birazi gorunmuyor. programlama konularindan anlarim. yardima ihtiyacim varsa sorabilirsin.

4- En guzelide bu: Davetiye isteyen kisilere sorulmus olan sorulara hepbirlikte bakalim

1- Neden bu foruma uye olmak istiyorsunuz?
2- Yasiniz ve tahsiliniz nedir?
3- Bildiginiz yabanci diller nelerdir?
4- Gercek Isminiz ve Soyadiniz nedir ?
5- Kendi websiteniz varmi? varsa adresi? Moderator, Global Moderator, Admin vb. gorevler almis oldugunu diger websiteleri nelerdir?
6- Internetteki zamaninizin cogunlugunu hangi site (veya sitelerde) geciriyorsunuz?
7- S.S.A.N.E yi nereden buldunuz?
8- S.S.A.N.E nin amblemi size neyi cagrıstırıyor ?

Sorulari eksiksiz olarak cevaplamaniz yararınıza olacaktır..

Eger uyelıge uygun gorulursenız sıze ulasılacaktır....

burayada bakin bi derim. sanki arada kucuk benzerlikler var gibi, belkide ben yanlis anliyorumdur.
http://www.masonlar.org/turkce/forum_uyelik/uyelik.html

5- "ADMINISTRATOR" yazisinin kirmizi ve kalin yazilmis olmasi ve kullanilan temanin bu sitede daha once kullanilmis olmasida aklima gelen diger bzi benzerlikler.

Neyse sonucta demek istedigim su:

Galiba Sayin Mason Senin Siteni Taklit Etmis :)

http://www.sinescientiaarsnihilest.org/

Ocak 19, 2008, 03:54:02 öö
Yanıtla #78
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Bune demek sımdı  forumun kullanıslı olmasından dolayı bu tur bır tıp sectım ha sorulara gelınce sence daha farklı ne sorabılırdık....?
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Ocak 19, 2008, 03:56:35 öö
Yanıtla #79
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Bu arada taklıt olarak degılde soyle dusunuyorum bana forum sıstemını ogreten cok sevdıgım masonlar.org tur...Sıtem hıcbır zaman buradakı potansıyelı yakalamayacaktır...Bunun bılıncındeyım ve sunuda eklemek ısterım kı...Masonık konulara gırmeyecek bır sıtem var..Masonlar org ise bu konuda Turkıyede tektır...Saygılarımla...
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..