Masonlar.org - Harici Forumu

Anket

İdam cezası geri getirilmeli mi?

Evet
25 (50%)
Hayır
25 (50%)

Toplam Oy Verenler: 31

Gönderen Konu: İdam  (Okunma sayısı 21139 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 13, 2007, 03:22:03 ös
Yanıtla #20
  • Ziyaretçi

Yoo ilk değil Ecevit te ABD Yahudi lobisinden Altın Boynuz almıştı :)

Temmuz 13, 2007, 03:28:19 ös
Yanıtla #21
  • Ziyaretçi

Ecevit'ten banane bu kadar *** olma yahu. Ecevit'e de oy verenler sizlerdiniz.
Akp'yi kimlerin hangi güçlerin kurduğunu iyi biliyorsunuz. RTE'nin Siyonist bir kuruluş olan Yahudi Think Tank kuruluşundan hizmetleri dolayısıyla "üstün cesaret ödülü" aldığınıda biliyorsunuz. ve Masonluğu Siyonistlikle suçlayıp yererken öteki taraftanda siyonistlerin kurduğu muhtemel olan Akp'yi tutuyor ve 100 oyum olsa hepsini veririm diyorsunuz. Ne diyeyim... Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.
« Son Düzenleme: Temmuz 13, 2007, 03:31:22 ös Gönderen: MASON »

Temmuz 13, 2007, 03:29:21 ös
Yanıtla #22
  • Ziyaretçi

Geçen bunların Erbakan hocasıda diyordu Akp Siyonist güçler tarafından kurulmuştur Akp'ye oy Siyonizme oydur diye...

Temmuz 13, 2007, 03:33:18 ös
Yanıtla #23
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin LEON COMANDANTE,

Kelimelerinizi bu siteye uygun olarak secmenizi rica ediyorum. Kisisel tartismalar baslatmadan, konu basligina bagli kalarak ve karsi tarafi anlayis ile dinleyerek yaptiginiz yorumlar, forumu daha huzurlu ve bilgi dolu bir mekan haline getirecektir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Temmuz 13, 2007, 03:35:21 ös
Yanıtla #24
  • Ziyaretçi

Ecevit'ten banane bu kadar *** olma yahu. Ecevit'e de oy verenler sizlerdiniz.
Akp'yi kimlerin hangi güçlerin kurduğunu iyi biliyorsunuz. RTE'nin Siyonist bir kuruluş olan Yahudi Think Tank kuruluşundan hizmetleri dolayısıyla "üstün cesaret ödülü" aldığınıda biliyorsunuz. ve Masonluğu Siyonistlikle suçlayıp yererken öteki taraftanda siyonistlerin kurduğu muhtemel olan Akp'yi tutuyor ve 100 oyum olsa hepsini veririm diyorsunuz. Ne diyeyim... Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.

Arkadaşım sende idrak yolları enfeksiyonumu var yine bana hakaret ettin değil mi MASON değiştirmiş işin gücün hakaret etmek ikili tartışmaya dökmemek için bırakıyorum bu sana son mesajımdır bundan sonra sizi HİÇ bir şekilde muhatap almayacağım...

Temmuz 13, 2007, 03:38:08 ös
Yanıtla #25
  • Ziyaretçi

*** dedim hakaret kabul ediyorsanız sizin bileceğiniz iştir. Ben birşey söylerken gelip Ecevit'i dayatırsanız bu ne olur siz daha iyi bilirsiniz. Muhattap olmazsak daha iyi olur zira fikirlerinizin biri biriyle uyuşmuyor keşke biraz daha idrak edip öyle savunsan. Bu forumda son yazımdır. Herkese teşekkürler...

Saygılarımla.
« Son Düzenleme: Temmuz 13, 2007, 03:39:25 ös Gönderen: MASON »

Temmuz 13, 2007, 05:25:59 ös
Yanıtla #26
  • Ziyaretçi

Ben sirf bu sebeplerden forumlarda (herhangi bir forumda) politika tartismasina karsiyim.

Temmuz 13, 2007, 05:29:04 ös
Yanıtla #27
  • Ziyaretçi

Sayın Sublime kısmen haklısınız ama göz var nizam var malum şahıs foruma girip başklarının görüşlerine hakaret ediyor bu konuda hele de Cumhurbaşkanlığı konusunda (küfüre götürdü ama Sn. MASON anlamadı galiba) devamlı bunu yapıyor kendi görüşünde olmayanlara devamlı hakaret ediyor o yorumunu yazasıya kadar herhangi bir tartışma yoktu artık yaptığı bardağı taşıran son damla oldu...Kendisine olan büyük saygımı yitirmeme sebebiyet verdi.
« Son Düzenleme: Temmuz 13, 2007, 05:32:05 ös Gönderen: LuckyEye »

Temmuz 13, 2007, 05:41:53 ös
Yanıtla #28
  • Ziyaretçi

Dogrudur, zaten bu yuzden Politik ve Dini tartismalar hosuma gitmiyor. En ufak bir sayfgisizlik bile karsi taraf icin buyuk bir anlam tasiyabiliyor.

Simdiye kadar TARTISMA ve HUZUR ORTAMINI BOZMAYAN bir dini veya politik tartismaya denk gelmedim. Komiktir, TBMM'de bile milletvekillerimiz kavga ediyor, bizlerin etmesi gayet normal.

Bu tarz tartismalarin (tarafimiz yoktur) forumun huzurunu bozmasini engellemeliyiz. O, bu, su olayi degildir.

Temmuz 13, 2007, 05:53:31 ös
Yanıtla #29
  • Mason
  • Uzman Uye
  • *

Sn. SublimePrince (konuya doğrudan siz muhatap olduğunuz için size özel yazdım lakin Sayın Moderatörler şeklinde de algılanabilir) içrek bazı kuralları uygulasak?

Misal forumda politika tartışılmasa?
Tempus fugit...