Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Prenses Isabella  (Okunma sayısı 4665 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 11, 2011, 09:14:10 ös
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Sn. Üyeler,

Prenses Isabella,  gönderdiği ileti ile Forum Kurallarının 8 ve 12. maddelerini ihlal etmiş ve daha önce yapılan uyarıları dikkate almadığı gözlemlendiğinden ötürü 7 gün forumdan uzaklaştırılmıştır.

Saygılarımla

Ocak 12, 2011, 02:21:09 ös
Yanıtla #1

Özleyeceğim Prenses Ablamı..... :(

Ocak 14, 2011, 07:50:46 ös
Yanıtla #2

הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Ocak 15, 2011, 03:16:22 öö
Yanıtla #3
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Sn. Üyeler,

Prenses Isabella kullanıcı isimli üye hakkında Forum Kurallarının 6, 7, 8 ve 12. maddelerini ihlal sebebiyle bugünden itibaren geçerli olmak üzere 20 gün forumdan uzaklaştırma müeyyidesi uygulanmıştır.

Saygılarımla.

Ağustos 08, 2011, 07:17:35 ös
Yanıtla #4
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

Kisi, forumda birden fazla uyeligi olmasindan dolayi seyirci statusune alinmistir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ağustos 09, 2011, 12:29:16 öö
Yanıtla #5
  • Uzman Uye

Şunu anlamıyorum. Siteye kabul edilmişsin. İstediğin gibi yazıyor, tartışmalara katılıyorsun. İnsanlar size ve fikirlerinize değer verip okuyorlar. Başka bir adla katılıpta ne olacak. Kendi yazdığın konularda kendin ile mi tartışacaksın ? Yada hani bazılarının mesele ettiği şu beğenilmeyi çok mu tıklayacaksın. Gerçekten anlayamıyorum.
      Saygılar-sevgiler.
"Vur ama dinle beni"

Ağustos 09, 2011, 01:19:13 öö
Yanıtla #6
  • Aktif Uye

:) sayın Alşah, :) ben de diyorum ''millet neden bukadar pozitiiiiif ''  :)  ondanmış demeeek...

Şaka bir yana, bu üyeler başka hangi isimle  siteye girmişler... bununla ilgili bir açıklama yapılmamış

Saygılarımla
« Son Düzenleme: Ağustos 09, 2011, 01:29:02 öö Gönderen: Hacamat »
Saygılarımla

Ağustos 09, 2011, 09:19:50 öö
Yanıtla #7
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Muhakkakki kendince kendine göre geçerli bi,r sebebi vardır.Kendisini savunacak ortamı olmadığı için arkasından yorum yapmanın çokta doğru olacağı kanaatinde değilim.Forum yöneticileri aykırılığı zaten kabul etmemişler neticesinde bir bayandır bence burada bitirmeli yorumları.

Saygılar
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo