Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Uye Gruplari  (Okunma sayısı 10125 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ekim 18, 2010, 07:21:51 öö
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

Forum icerisindeki uye gruplarini, sembollerini ve hangi ozelliklere gore secildiklerini bu konu altinda bulabilirsiniz. Daha once acilmis olan "Rutbeler" isimli konu silinmistir. Suanki konu basligini bir guncelleme olarak kabul edebilirsiniz.

Saygilarimla

Siyah renkle yazili uye ismi (Seyirci): Site yonetimi tarafindan forumdan atilmis, mesaj yazmasi yasaklanmis uye. Suanda yanlizca forumu ve sahsina gelen ozel mesajlari goruntuleyebilir. Cevap veremez. Mesaj yazamaz. Katilimda bulunamaz.

Normal Forum Uyeleri

Gonderdigi mesaj sayilarina gore siniflandirilmistir.

= Uye (hicbir mesaji olmayan, kayitli olan her sahis)
= Yeni Katilimci (1-49 mesaj)
= Orta Dereceli Uye (50-399 mesaj)
= Tam Uye (400-999 mesaj)
= Uzman Uye (+1000 Mesaj)

Satranc Sampiyonu: Masonlar.org tarafindan duzenlenmis satranc turnuvalarinda birinci olmus kisi. (Her sampiyonluk icin bir tane verilir.)

Hemsire: Bir Mason`un esi.

ÖMBL/KMBL Üyesi: Ozgur Masonlar Buyuk Locasi ve Kadin Mason Buyuk Locasi isimli derneklere uye kisiler

Ozel Uyeler

= Deneme Moderator

= Global Moderator

= Mason

= Şırayn Masonu

= İskoç Riti Masonu

= Admin
« Son Düzenleme: Ekim 19, 2018, 09:36:50 öö Gönderen: MASON »
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Aralık 13, 2010, 05:46:48 ös
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

Ben bir interact üyesiyim buradaki Rotaract Kulubü üye özelliğini nasıl alabilirim.?

Aralık 13, 2010, 07:57:27 ös
Yanıtla #2
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin king76,

Konu hakkinda asagidaki adresten faydalanabilirsiniz.
http://www.masonlar.org/masonlar_forum/index.php?topic=9216.0

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ekim 15, 2014, 12:39:15 öö
Yanıtla #3
  • Yeni Katilimci
  • *

Merhabalar,

Kulüp üyelikleri neye göre olmaktadır?

Mart 10, 2016, 03:42:18 öö
Yanıtla #4

Bu bilgileri paylaştığınız icin teşekürler
Ben yeni üye oldum anlamlarini merak ediyordum gerçekten faydalı oldu

Ocak 03, 2020, 10:29:35 ös
Yanıtla #5

Sayın MASON
İzninizle bir soru sormak istiyorum. Bu sıfatlar üyelerin ne kadar aktif ve masonluk hakkında ne kadar kendini geliştirmiş ne kadar konulara hakim olmasını göstermek dışında bir ilerleme bir sınıf atlama özelliğide taşır mı,yoksa sadece kimin ne kadar aktif olduğunu mu gösterir teşekkürler

Ocak 04, 2020, 12:05:51 öö
Yanıtla #6
  • Mason
  • Aktif Uye
  • *

Sayın MASON
İzninizle bir soru sormak istiyorum. Bu sıfatlar üyelerin ne kadar aktif ve masonluk hakkında ne kadar kendini geliştirmiş ne kadar konulara hakim olmasını göstermek dışında bir ilerleme bir sınıf atlama özelliğide taşır mı,yoksa sadece kimin ne kadar aktif olduğunu mu gösterir teşekkürler
[/quote

Sayın MASON'a sorulmuş soru, ama ben cevap vereyim.

Sadece kimin ne kadar aktif olduğunu gösterir.
* MASON OLMAK İÇİN KİŞİSEL YARDIM, DANIŞMANLIK VE REHBERLİK TALEBİNDE BULUNMAYINIZ.
* MASONLUKLA İLGİLİ SORULARINIZI ÖZEL MESAJ İLE  SORMAYINIZ, FORUMA BAŞLIK AÇARAK SORUNUZU FORUMDA PAYLAŞINIZ.

Ocak 04, 2020, 01:23:16 öö
Yanıtla #7

Sayın MASON
[/quote

Sayın MASON'a sorulmuş soru, ama ben cevap vereyim.

Sadece kimin ne kadar aktif olduğunu gösterir.
Sayın Caliper teşekkürler