Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Satanic Verses-Salman Rushdie  (Okunma sayısı 2567 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 28, 2009, 01:58:56 ös
  • Ziyaretçi

Bence Milli Eğitim Bakanlığının müfredata alması gereken kitap.İnsanlar ın peşinden koştukları kişiler bazen bir soytarıdan bile komik icraatlar yapabiliyor.Bunu kitap haline getirenler de  ölümle tehdit ediliyor.Aziz Nesin in sağlığında Türkçe ye çevirmek istediği bu kitap halen dilimize çevrilmemiştir.Müslümanların demokrasi anlayışına çok güzel bir örnektir.Bu tipler için Demokrasi sadece demokrasiyi yok etmek için kullanılırsa geçerlidir.

İngilizce si olanlar kitabı aşağıdaki linkten indirebilirler

http://hudsoncress.org/html/library/literature/Rushdie,%20Salmon%20-%20The%20Satanic%20Verses.pdf
« Son Düzenleme: Ocak 28, 2009, 02:05:57 ös Gönderen: BombIslam »

Şubat 28, 2011, 04:35:07 öö
Yanıtla #1
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Adresi verilen site kapatilmistir.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.