Masonlar.org - Harici Forumu

Anket

öğrenci affı çıksın mı????

ÇIKSIN
22 (66.7%)
ÇIKMASIN
11 (33.3%)

Toplam Oy Verenler: 19

Gönderen Konu: liseli gençlik dört gözle bekliyor...  (Okunma sayısı 10537 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Haziran 13, 2007, 07:49:50 ös
Yanıtla #10
  • Ziyaretçi

Alıntı
Yani diyorsunuz ki tembel ogrencilieri, calismayi sevmeyenleri bir ust seviyeye cikartmakta hic bir sakinca yok. Nasilsa ilerde sinav zamani gelince calisirlar. Zaten sorun da bu. Puanlar hakkinda yaptigim yorumdan cikarabilirsiniz mantigini insallah.
Siz malesef bu gunku duzeni kabullenmis gorunuyorsunuz o zaman. Yanlis nasilsa yanlis, devam etsin...
Bu her zaman icin kirmizi isikta gecip kaza yapanlara af cikarmak gibi birsey. Af cikarmasak da nasilsa oradan kirmizi isikta gececekler. Bir sonraki kavsakta nasilsa kaza yapmiyorlar...

Ben böyle düşünmüyorum yazdıklarımı bidaha okuyunuz. ;) Örneğinizse hiç uymamış. :) Bugünkü düzene karşı olmasam niye böyle yazılar yazayım ki? ;) Ayrıca bir sınavı hayat-memat meselesi olarak görmek çok saçma ki o sınavda genelde beğenmediğiniz tipler başarılı olabiliyor bunu söylemek istiyorum... Tekrar söylüyorum hemen kimse hakettiği yerlerde değilki. Dünya böyle...

Alıntı
konuya neden geldiginizi de cok iyi biliyorum  :)
Ama gelmeyin bence... bu tarz konularda gelmeyin. Yeni konu acin bilgilenelim (hakikaten fazla bilgim yok o konuda mesela)

Okey başka bir topicte bilahare tartışırız. ;)

Haziran 13, 2007, 08:18:00 ös
Yanıtla #11
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

Dunyanin boyle olmamasi, haksiza hak vermeyi gerektirmez ;) Tum anlatmaya calistigim bu. Eger biri NE SEBEPLE OLURSA OLSUN basarisiz ise, CALISARAK sinava girmeye hak kazanmis olanlarla beraber sinava girememeli diye dusunuyorum. Hayat memat meselesi degil Sadeec hak hukuk meselesi. 100 yerine 1000 kisi basvurmasa bir universiteye, gercekten hayati boyunca calismis olanlar, SADECE BIR SINAV yuzunden emellerinden vazgecmek zorunda kalmayabilirler. Bunu demeye calisiyorum.  Eger birisi o sinava GIRME HAKKINI (mezun olma) kendi cabalariyla kazanmamissa (af, topril, vs.) bunun adi calisanlara haksizlik degilmidir?

Degildir derseniz zaten tartismanin anlami yok ;)
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlari sevmiyorum.

Haziran 13, 2007, 08:22:19 ös
Yanıtla #12
  • Ziyaretçi

Dostum alışmak lazım Türkiye de yaşıyorsak haksızlıklara KPSS sınavı açarlar Baraj 70 puandır sonra Devlet Dairelerine bir bakarsın KPSS 50 60 alan adamlar kadroda 82 alan adam sokakta geziyor biliyorum 68 alan adam Hastanede (KPSS sayesinde girdi) adaletsizlik diz boyu adil bir düzen dusturyla gelenleride engellemek için elimizden geleni yapıyoruz ve Murat Karayılan PKK nın sitesinde açıklama yapmış Türkiye bu G.Kurmay Başkanıyla devam etsin diyor!!!Lütfen antiakp ciler girip okusun bu seferde PKK da AKP ye destek veriyor dersiniz ben daha ne diyeyim...

Haziran 13, 2007, 08:36:23 ös
Yanıtla #13
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

Bence ulkemizi yoneten AKP ile PKK denen *** toplulugunun hic bir alakasi olamaz! Olsa zaten simdiye kadar indirilmis olurlardi ;)

Ama bir kendini bilmezin aciklamalari da Genel Kurmay basksnini da AKPyi de baglamamali. Herkes her konuda komploo teorisi uretiyor zaten...
« Son Düzenleme: Haziran 13, 2007, 08:52:51 ös Gönderen: MASON »

Haziran 13, 2007, 08:41:24 ös
Yanıtla #14
  • Ziyaretçi

Alıntı
Ama bir kendini bilmezin

Şahsa hertürlü hakareti yapabilirimde konuşurken seçtiği kelimeler kendini gayet iyi bildiği anlaşılıyor bende bir konuşmacıyım bu Murat Karayılan da ajan değilse bende neyim komik gelebilir gülenler olabilir ama Murat Karayılan ın o bembeyaz teniyle ne Kürt olduğuna inanırım ne de Kürt davasını umursayan biri olduğuna konuşmayı ben özetledim ve ben o konuşmadan bunu çıkardım çok uzun bir yazı direkt demiyor çok karışık ve anlamlı sözler kullanıyor ve istihbarati deyimler yerleştiriyor bizim istihbarat teşkilatlarımız bu adamları yakalayamıyorya ona yanarım >:(

Haziran 13, 2007, 08:49:28 ös
Yanıtla #15
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Asi,

Kufur ve hakaret sitenin seviyesini dusurmekte ve diger uyelerede baska konularda ayni haklari vermektedir. O kelimenin bu site icerisinde bulunmasi bu forumun ciddiyetini bozmaktadir. Bu nedenle, site icerisinde hicbir nedenle kufur ve hakaret kullanmamanizi rica ediyorum.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Haziran 13, 2007, 11:54:28 ös
Yanıtla #16
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

Dogru. Dikkat etmemisim kusura bakmayin.

Haziran 14, 2007, 12:50:36 öö
Yanıtla #17
  • Ziyaretçi

Sn. LuckyEye pkk sitesini hayatta takip etmem ben bildiğimi biliyorum insanlarda biliyorki zaten  sizde görüyorsunuz. Murat Karayılan denen .....(kötü söz kullanımı yasaktır) ne diyecek biz Genelkurmay Başkanının değiştirilmesini istiyoruz, değiştirin bizim üstümüze çok geliyor diye basbas bağıracakmı? Oldu... Bunu zaten fetullah yapıyor... Kusura bakmayında politikalardanda, gidişattanda anlamıyorsunuz küçümsediğimiz bu terör beyinler bile sizden daha akıllı davranıyorlar.

NOT: Karayılan, Şemdin Sakık, Leyla Zana, Baydemir vs.. gibi kişiler Apo'nun adamıdırlar. Hatta Sakık ve Zana hapiste yatmışlardır. Karayılan'ın bazı kişiler tarafından onun yerine geçirildiği doğrudur ama Apo'yu kullanmamıştır. Bembeyaz tenli ve kürde benzemiyor olsa olsa Mossad ajanıdır dediğiniz Karayılan ise budur;

Allah'tan benzemiyor. :D Siz başka yerde ve başka halde gördüyseniz onuda bilemiyorum. :D

Saygılar...

Ocak 17, 2011, 07:56:02 ös
Yanıtla #18
  • Ziyaretçi

Bence hiç bir konuda af çıkmamalı. Namuslu insanların emeğiyle alnının teriyle çalışan insanların suçu ne?

Mart 30, 2011, 10:17:34 ös
Yanıtla #19
  • Ziyaretçi

AF KONUŞULMASI BİLE ÇOK ACIKLI BİR DURUM BU ÜLKENIN KANAYAN YARASIDIR BUGÜN ATILAN ADIMLAR İYİ GÖZUKSEDE BAZI KESİMİ MEMNUN BAZI KESİMİ MUTLU ETMEDİ İNSAN OĞLU MUTLU OLMASINIDA BİLMEZ MUTSUZ OLMAYIDA BECEREMEZ BU ÜLKE BÖYLE BİR ÜLKE NE YAPACAKSIN FAZLA KAFAYA TAKMAMAK GEREK