Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Lanetli ırk?  (Okunma sayısı 57165 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ekim 28, 2007, 11:14:21 ös
Yanıtla #150
  • Uzman Uye

arkadaşım bu adamı kahraman etme beni deşifre edecek kadarda iyi  tanımıyor.         

Ti ye alınmakla kahraman olunursa şansı benden yana fazla. Yakında bir form kahramanımız olur demektir. lakabıda olsa olsa (zehir hafiye ).  :D ..
Onun sonu iyi değil zaten  kendiside yazmış bunun farkında
 Akıllı çocuk :D

Ekim 28, 2007, 11:14:36 ös
Yanıtla #151
  • Aktif Uye

bilmem ama  üçün birisin  o kesin ...en azından elma armut degilsin ona şükür diyelim .... :D
Vi VERİ VENİVERSUM VENUS VİCİ..

Ekim 28, 2007, 11:22:53 ös
Yanıtla #152
  • Uzman Uye

bilmem ama  üçün birisin  o kesin ...en azından elma armut degilsin ona şükür diyelim .... :D
bak başım ağrıdı
oysaki ne planlarla gelmiştim.bu gün çok neşeliydim.Özellikle bunlar lucky nin başı altından çıkıyor.
Ortalığı karıştırıp insanlar arasına engel  koyuyor ve iletişimi engelliyor.
dikkat edin bu din ve millet ayrımını hep o yapıyor birde piyasaya türkmen çıktı.Bunlar dedektif ellerindeki ip uçlarıyla yola çıkıp suçluları buluyorlar.Nedense her zaman suçlular kendilerinden olmayanlar.Ama onlar şovenist ve feodaller faşizmin alt tabakası

Ekim 28, 2007, 11:23:50 ös
Yanıtla #153
  • Uzman Uye

neyse canım sıkıldı ben gidiyorum
cümleten iyi akşamlar

Ekim 29, 2007, 12:00:43 ös
Yanıtla #154

Vay vay vay Şemuel, ben yokken kasıp kavurmuşsun :P helal olsun sana bak bir de ajan olup çıkıpvermişsin gördün mü? ;) İpliğini pazara çıkarmışlar :D   demek birkaç sitede birden yeralıyorsun ha seni gidi seni bizden neleri saklıyormuşsun böyle! Al işte ummadığın taş baş yarar :D Ben sana söylemiştim dimi benden başka kimseye güvenme diye :P bak güvendiğin dağlara kar yağdı :)
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Ekim 29, 2007, 12:05:06 ös
Yanıtla #155

Sevgili Paragon; sana birşey söylediğim yok merak etme sadece fikir çatışmalarında biraz daha esnek olunsa daha iyi olur diye düşünmüştüm. Ayrıca ben bildiğimi okuyan cinslerden değilim haşa haddim bile değildir. Çünkü üzerimde Tanrı'm var!!!
Aksine aslında ben çok Kuralcı bir insanım, nedense sana öyle gelmiş şaşırmadım değil aslında ama gene de bunu söylemen iyi oldu en azından gevşek tuttuğum taraflarım varsa onun bilincime varmamı sağlarsın. Teşekkür Ederim!

Ekim 29, 2007, 12:44:04 ös
Yanıtla #156
  • Aktif Uye

Kimsenin kuralcılıgı yada kural dışılıgı konusunda fikirlerim otorite degil acizane önerilerdir.Sadece site yönetiminin size daha öncede yaptıgı uyarılardan birini hatırlattım  ...Öneriler eger bir fayda saglamışsa mutlu olurum sevgili sevil....
Vi VERİ VENİVERSUM VENUS VİCİ..

Ekim 29, 2007, 01:36:54 ös
Yanıtla #157

Söz dinlemezliğin cezası korkunçtur ve Yahudilere has olan bu özellik gereği hepimiz buna birebir şahit olacağız. Tanrı'nın Gücü; Onlar'ın Üzerindedir çünkü!

Tanrı'nın Sözünü Dinleyen bir Irk olarak Tanrı; Onları bu belirlenmiş zamanda Üstün ve Özel Irk olarak Kendinde Yüceltecektir.

Yahudilik bir ırk değildir bir Din'dir ve Yahudilik Dini tekrar diriltilecektir. Tanrı'nın iradesi'yle!....

Aradığım tam olarak bu mesajdı gizli dost, Teşekkür Ederim....

Ekim 29, 2007, 01:44:34 ös
Yanıtla #158
  • Seyirci
  • Aktif Uye

sevgili lucky siz Yahudileri gözünüzde fazla büyütmüşsünüz.
Yayudi tanıdığınız olduğunuda sanmıyorum.
ben kendim bir Yahudinin iş yerinde çalışıyorum ve benimde tanıdığım Yahudinin sayısı yok ama bende bu dediklerinizi duymadım.
Shemuel meselesinede gelince onun ne olduğunu çok iyi biliyorum.sadece burdan tanımıyorum bir kaç internet sitesindede kontrolü elinde tutuyor.Ayrıca yahudilere ait bir dergide fırsatı buldukça sefarad yahudilerine saldıran bir şahıstır kendisi ,patronlarım bile tanıyor lakabını kalamar samuel takmışlar.
her tarafta bir kolu var.
Kendisiyle başka bir sitede forumda tanıştım.sonradan msn adresinden tanıdım.sıradan bir üye gibi görünen Rav_samuel sitenin kurucusu çıktı.
Ne iş yapıyorsun dedim bana gariban bir perdeci olduğunu söyledi.Ama gariban perdeci üzerinde masonik sembollerin olduğu bir perde tasarlıyor ve isminide mason gadol koyuyor.sadece bunlar aklıma gelenler ama elimdeki ip uçları shemuelinde mason olduğunu söylüyor.
Aradım ama shemuelin masonluğa ciddi bir şekilde saldırdığına rastlamadım.Bir kaç yazısı var oda yalandan sanki danışıklı döğüşmüş gibibir şey,
Sanki anlamını bilmiyormuş gibi Pentagram yıldızının masonluktaki anlamını soruyor.Yada Jakin ve boaz sütunlarının ne anlama geldiğini bilmiyor.Ama başka bir sitede bana anlamlarını birer birer detaylarıyla söyleye biliyor.Nedense shemuel ile uğraşanlara yol görünüyor.belkide bana görünür yada yazılarım silinir.
Ama sevgili  shemuel doğru olan bir şey varsa oda sen bir Yahudisin ve masonsun muntazam yada muntazam olmayan her hangisi olduğunu bilmiyorum , diğer konularda ise sadece insanlarla oyuncak gibi oynuyorsun....

Sn. Türkmen yazdıklarımı ya okumadınız ya da idrak edemediniz her seferinde Yahudilerin maşa olduğunu söyleyen bana ettiğini lafa bakın "Yahudileri gözümde fazla büyütmüşüm" Samuelin de değindği benim tanıdığım Yahudiler mevzuunda asıl Yahudileri büyüten sizlersiniz Yahudilerde sıradan insanlar olduklarını göre onları tanımakta bir anormallik görmüyorum Sn. Samuel isterse kendisine o Yahudilerin listesini göndereyim kalamarlığınızı pardon kalontorluğunu kullnarak kendileriyle iletişim kursunlar...

Sn. Samuel "Türkmen"  olayıyla seviyenizi tamamiyle ortaya koymuş bulunmaktasınız pentagram desenli perdeyede çok güldüm :) ayrıca pravakatör olayına verdiğiniz cevabıda son derece saçma buldum tıpkı diğer sözleriniz gibi...Kendinizi farkettirmek ve gizem adamı ayağı yapmak için takdire şayan çabayı görmüyorum sanmayın sizi bu çabadan dolayı tebrik ediyorum sizi tasdikleyen arkadaşlarınızla başbaşa bırakıyorum_

Şunu da belirtmek isterim bu topice yazdığım yazıların hiç birini herhnagi bir Yahudi den duymadım bunu da iddia etmedim ama anlama sorunu çeken arkadaşlar bunu anlamış illa kendilerine bçyle geniş bir açıklama yapmak münasip gözüküyor.

Saygılar...

« Son Düzenleme: Ekim 29, 2007, 01:47:45 ös Gönderen: LuckyEye2 »
Çilesini çekmediğin dert senin değildir...

Ekim 29, 2007, 01:48:51 ös
Yanıtla #159

Genel olarak söylüyorum Yahudilerle dost geçinmeye çaba gösterin çünkü Onlarla ters düşen Tanrı'ya ters düşmek demektir! elinizden geldiğince Yahudilere iyi davranın çünkü bu Alpacino'nun deyimiyle YARARINIZADIR. ;)

Gizli Dost, kendini biliyorsun zaten bana tam zamanında ulaştın ve uzattığın yardım elini asla unutmıcam. Sağol.
« Son Düzenleme: Ekim 29, 2007, 01:50:51 ös Gönderen: SEVİL »