Masonlar.org - Harici Forumu

Diger => Guncel Konular => Konuyu başlatan: peacewings - Ekim 22, 2012, 09:46:07 ös

Başlık: Anıtkabir sütunlarına kubbe, mezarına ruhuna fatiha...
Gönderen: peacewings - Ekim 22, 2012, 09:46:07 ös
MHP genel başkan adayından çok tartışılacak vaatler..

Çorum’da partililere konuşan MHP genel başkan adayı Seyfi Şahin, genel başkan seçilmesi halinde ilk seçimde MHP’yi iktidara taşıyacağını savunarak, "Anıtkabir sütunlarının üzerine kubbe koyacağız. Atatürk’ün mezarına 'Ruhuna Fatiha' yazacağız" dedi.
 
MHP Genel Başkan Adayı Seyfi Şahin, 4 Kasım'da yapılacak olan kurultay öncesinde Çorum’a gelerek partisinin il başkanlığı ziyaret etti.
 
Burada partililere hitaben bir konuşma yapan Şahin, genel başkan seçilmesi halinde bir sonraki seçimlerde MHP'yi iktidar yapacağını söyledi. Terör sorununu 1 yıl içinde kökten çözeceğini ileri süren Seyfi Şahin, "İlk seçimde yüzde 20’nin altında oy alırsak istifa ederim. Türkiye'de kuvvetli bir eğitim programı hazırlayacağız, boşanmaları önleyeceğiz, zinayı yasaklayacağız ve idam cezasını tekrar getireceğiz" dedi. Şahin, konuşmasına şöyle devam etti:
 
"Anıtkabir Yunan akropolüne benzemektedir. Biz bunu değiştireceğiz ve Atatürk’ün kabrini Türk eseri haline getireceğiz. Sütunlar Yunan sütunu gibi. Biz o sütunların köşelerini yuvarlaklaştıracağız, üzerine kubbe koyacağız. Ayrıca Atatürk'ün mezarının üzerine 'Ruhuna Fatiha' yazacağız" diye konuştu.
 
DHA
Başlık: Ynt: Anıtkabir sütunlarına kubbe, mezarına ruhuna fatiha...
Gönderen: NOSAM33 - Ekim 23, 2012, 12:54:12 öö
Basında görülmek maksadıyla yapılmış bir röportaj.Resmen dökülüyordu bunları söylerken. Acı olan bu insan BAŞBAKAN ' lığa  kendini hazır olarak görmesi. Olurmu   :-\ :-\ :-\

SİZCE ?
 ??? ??? ???
Saygılar