Masonlar.org - Harici Forumu

Diger => Guncel Konular => Konuyu başlatan: proxima - Nisan 23, 2014, 01:25:30 ÖS

Başlık: Bugün 23 Nisan !!!
Gönderen: proxima - Nisan 23, 2014, 01:25:30 ÖS
Merhabalar,

Bugün çocuklarımızın yani gelecek nesillerimizin ve ulusal egemenliğimizin bayramı 23 Nisan ! Bütün çocuklarımızın yani gelecek nesillerimizin bayramı kutlu ve daim olsun !!!

"Küçük Hanımlar! Küçük Beyler!

Sizler hepiniz, geleceğin bir gülü, yıldızı, bir bahtının aydınlığısınız. Memleketi asıl aydınlığa boğacak olan sizsiniz. Kendinizin ne kadar önemli, kıymetli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız."

Mustafa Kemal Atatürk


Saygılarımla,
Başlık: Ynt: Bugün 23 Nisan !!!
Gönderen: karahan - Nisan 23, 2014, 02:59:33 ÖS
Bayramlar özel anlamları olan ,insanların nadirde olsa ortak bir paydada buluşabildiği nadir anlardır biz türkler içinde bugün o anların en güzellerinden ve en özellerinden biridir.Atamızın tüm dünya liderlerinden ne kadar farklı ve insani olduğununda göstergesi bir bayramdır bugün,kurduğu ülkenin çocuklarına armağan ettiği bu bayramı en içten duygularımla kutlarken ,ayrıca bu forumda özel olarakta bir kişiye bu duygumu armağan etmek isterim ,aramızdaki en genç ve küçük üyemiz olan sn.adam bu güzel bayramınız kutlu olsun nice 23 nisanlara.

karahan
Başlık: Ynt: Bugün 23 Nisan !!!
Gönderen: asimov - Nisan 23, 2014, 05:27:09 ÖS
Bugün eşim ve çocuklarım ile birlikte bayram coşlusu yaşadık ancak her yıl bir önceki yıla göre yoğunluğu azalıyor sanki.
Adam çıkmış kürsüye bayram günü bile kin kusuyor.
Ulu önderimiz Atatürk ile arasında kalite farkı var elbette.
Işıklar içinde yatsın.

Bütün forum üyelerimizin egemenlik bayramını kutlarım.