Masonlar.org - Harici Forumu

Diger => Diger Konular => Konuyu başlatan: NOSAM33 - Ocak 11, 2020, 08:38:28 ös

Başlık: Ülkenin geldiği son durum
Gönderen: NOSAM33 - Ocak 11, 2020, 08:38:28 ös
http://www.cumhuriyet.com.tr/ (http://www.cumhuriyet.com.tr/)
İsmailağa Cemaati'nden üniversitelere 'akrep yuvası' benzetmesi
İsmailağa Cemaati'ne mensup Yusuf Demirtaş, Genç Gözde Derneği'nde düzenlenen bir sohbette eğitimle ilgili sözleri tepki çekti. Demirtaş, üniversitelerin akrep yuvası olduğunu belirterek, "Çocuklarınızı medreseye gönderin. Hocam eti de kemiği de senin deyip teslim edin" dedi.
 
"BİLSEYDİM ÜNİVERSİTEYE GÖNDERİR MİYDİM?"
Yusuf Demirtaş dernekte yaptığı konuşmada, "Bir tanıdık anlattı, çocuğumu iş sahibi olsun diye üniversiteye gönderdim, şimdi gel Cuma'ya gidelim deyince beni tersliyor, bilseydim üniversiteye gönderir miydim. Ağladı ama iş işten geçti" dedi.

Demirtaş, "Evladımız büyüyor. Ondan bir ümidimiz vardı, bir şey bekliyorduk. Evladım bana bakacaktı, kızım bana bakacaktı. Kızları hiç konuşmayalım. Onları hiç gündeme almayalım. Şekil değişmiş, fikir değişmiş. O zaman buradan bir ders çıkartalım. Evlatlarımızı medreseye gönderelim. İyi bir şekilde hafız olsun. Ondan sonra Arapça öğrensin, fıkıh bilgilerini öğrensin.Şeriat bilgilerini öğrensin. Memleketine, anasına, babasına faydalı olsun" dedi.
Tüylerim diken , diken dinledim ve ALLAH sizi yerin dibine geçirsin diyorum . Bakın dostlar bu gurubun Cüppeli Ahmet denen bir soytarısı var onun bizzat hayat kadınıyla birlikte olduğu videoyu seyrettim ve size sesleniyorum bunlar zındık . Atatürk'ü bir kere daha rahmetle anıyorum .Be şerefsizler siz medrese diyorsunuz sorarım size doktor , Mühendis .bilim adamları olmasa bu ülke nasıl ilerleyecek .Allahım sana yalvarıyorum bizi bu zındıklara muhtaç bırakma .

Sinirden daha fazla yazamayacağım.
Saygılar 
Başlık: Ynt: Ülkenin geldiği son durum
Gönderen: Mars - Ocak 12, 2020, 01:38:43 öö
Deliye her gün bayram!