Masonlar.org - Harici Forumu

Site, Forum ve Uyeler Hakkinda => Site Hakkinda Diger Konular => Yorumlar => Konuyu başlatan: klmtrs - Ekim 28, 2007, 11:55:23 ÖS

Başlık: Muntazam Kisiler
Gönderen: klmtrs - Ekim 28, 2007, 11:55:23 ÖS
bu sitede kendisi hiç birşey olmadığı halde sanki bir konumdaymış veya muntazammış havalarına girmesi bizim açımızdan büyük sıkıntı uyandırmaktadır çünki bazılarının yaptığı yorumlar insanların bir noktada bazıları için farklı düşüncelere yol açmasını sağlamaktadır buda bizi üzmektedir umarım heerkes  kendini bilerek yazılarını yazarsan hiç bir sıkıntı kalmayacaktır aksi halde çeşitli sıkıntılar çıkabilme ihtimali ip adreslerinizin  görünmesinden kaynaklanmaktadır  sevgilerle
Başlık: Muntazam Kisiler
Gönderen: MASON - Ekim 29, 2007, 03:20:40 ÖS
Alıntı
bu sitede kendisi hiç birşey olmadığı halde sanki bir konumdaymış veya muntazammış havalarına girmesi bizim açımızdan büyük sıkıntı uyandırmaktadır çünki bazılarının yaptığı yorumlar insanların bir noktada bazıları için farklı düşüncelere yol açmasını sağlamaktadır buda bizi üzmektedir

Sayin klmtrs,

Umuyorum, bizlerin Muntazamligi uzerine lakirdi yapabilecek konumdasinizdir, Siz.

Saygilarimla
Başlık: Muntazam Kisiler
Gönderen: klmtrs - Ekim 29, 2007, 03:24:58 ÖS
SEVGİLİ mason sizin bu yazıdan algılamış olduğunuz anlamları yaza bilirmisiniz rica etsem.
Başlık: Muntazam Kisiler
Gönderen: MASON - Ekim 29, 2007, 03:29:18 ÖS
Sayin klmtrs,

Mesajinizda, yeterince acik ifade etmediginizden dolayi uzerime (uzerimize) alindigim(iz) bazi kelimeler mevcuttur. Konuya ve soz konusu kisilere aciklik getirmeniz durumunda elbette gereken anlayis gosterilecektir.

Saygilarimla
Başlık: Re: Muntazam Kisiler
Gönderen: klmtrs - Ekim 29, 2007, 03:38:52 ÖS
SEVGİLİ mason

kusurabakmayın ama testi kırılmadan önce bu soruyu yöneltecektiniz yahut özelden yazmış olduğunuz yazı kimlere muhattaptır diye bir çeşit olumlu yaklaşımda bulunabilirdiniz.fakat sizinde  dediğiniz gibi daha yazının ne olduğunu  kime olduğunu anlamadan komplekse girip üzerinize aldınız bu gereksiz tavır ve anlayışınız beni gerçekden üzdü doğrusu sizlerden daha anlayışlı ılımlı bir şekilde yaklaşım beklerdim SAYIN mason  ama şunu belirteyimki yazım site yönetimine olsa idi bu  söylemekden kesinlikle çekinmeyeceğimi size belirtmek isterim  fakat bu yazıma  başkaları alınması gerekirken sizin bu gereksiz tavrınızı henüz anlamış değilim
SAYGILAR.
Başlık: Re: Muntazam Kisiler
Gönderen: klmtrs - Ekim 29, 2007, 03:40:50 ÖS
SAYIN MASON  neden benim adıma bir konu açmış bulunmakdasınız bu başlık altında bir konu açarsanız  ozaman benim yazım çarptırılıyor anlamına gelmektedir
Başlık: Re: Muntazam Kisiler
Gönderen: LuckyEye2 - Ekim 29, 2007, 03:43:13 ÖS
  Üstüme vazife değil ama klmtrs in o yazısını başklarına hitaben hatta bana hitaben yazdığını düşünüyorum :) hoş masonlara yönelik bir suçlama görmedim Sn. Admin muntazam ya da birader gibi nitelemeler kullanıldığında hemen aklına muntazam masonlar geliyor bence yazıyı tekrar okumalı
Başlık: Re: Muntazam Kisiler
Gönderen: Prenses Isabella - Ekim 29, 2007, 04:01:48 ÖS
Ama Sayın Klmtrs; o zaman yazmış olduğunuz yazının kimlerin üzerine alınacağı hususunda isim belirtirseniz bence çok daha iyi olacaktır.
SAYGILARIMLA
Başlık: Re: Muntazam Kisiler
Gönderen: Piyon - Ekim 29, 2007, 04:07:29 ÖS
Kimse kusura bakmasın ama benimde bunlara güvenim kalmadı.Sorduğum soruya bile cevap vermediler.Soruya semuel cevap verdi o da mason değil.
Başlık: Re: Muntazam Kisiler
Gönderen: MASON - Ekim 29, 2007, 04:11:57 ÖS
Sayin klmtrs,

Gosterdigim tepkinin nedeni, bizlerin o yaziyi yanlis anlayabilecegi gibi baska kisilerinde (uyeler, ziyaretciler vs.) yanlis anlama olasiligini bastan engellemekti.

Ozel mesaj kutunuzda size ortalama 2 saat once tarafimdan gonderilmis "Hitap ettiginiz kisileri soran" bir mesaj bulunmaktadir. Gerekli cevabi alamadigimdan dolayi tepkili bir mesaj atma geregi duydum. Konuyu acikliga kavusturdugunuz icin tesekkur ederim.

Sizin adiniza konu acilmadi. Yazilan mesajlar bulundugu konu basligina uymamasindan dolayi, o basliktan ayrilarak yeni bir baslik olarak acildi. Konuyu baslatan kisi olarak elbette basligi degistirme hakkina sahipsiniz. Uygun gordugunuz basligi yazarsaniz degistirebilirim.

Yaziniz yada mesajlarinizin carpiltildigini dusunmenizi istemem. Rahatsiz oldugunuz konulari aciklarsaniz ben ve yonetici kisiler yardimda bulunabiliriz.

Saygilarimla

Başlık: Re: Muntazam Kisiler
Gönderen: klmtrs - Ekim 29, 2007, 04:13:36 ÖS
SEVGİLİ sevil bunu kesinlikle belirtmeyeceğim zaten bu konuda sıkıntısı olanlar üzerine alınacaktır ve bir daha aynı tavrı sergilemiyeceklerdir dediğim gibi site yönetimine değildir bu söylemim ama hala üzerlerine alınmakda ısrar ediyorlasa bu benim sorunum değildir.
SAYIN masonun bana yapmış olduğu suçlamadan ötürü  bu yazıma hitap olan kişileri ap açık  deşifre edip onları forumdaki kişilerin önünde rencide etmek kesinlikle uygun görmediğim bir davranış biçimidir.

zaten  “Yahudiler Olarak Ya Tövbe Edeceğiz, Ya da Helak Olacağız”  bu konu altında benim yazmış olduğum o yazıdan önceki yazıları okuduğunuzda kime hitap edildiğini anlayacaksınız  eğerki anlamıyorsanız  kusurabakmayın ama bir doktora görünmeniz gerekmektedir.
SAYGILAR


Başlık: Re: Muntazam Kisiler
Gönderen: Prenses Isabella - Ekim 29, 2007, 04:19:41 ÖS
Sevgili ve Değerli Dostum Klmtrs; öncelikle yapmış olduğunuz açıklamayı ben şahsım adına üzerime alınmış olsaydım size vakit kaybetmeden cevap verirdim. Ancak olay bir başka boyuta sürüklendiği için ben her halukarda isim belirtmeniz durumunda konuyu açıklığa kavuşturabiliceğinizi düşünmüştüm. Bunun için de herhangi bir doktora görünecek değilim. Benimkisi sadece bir fikirdi ve tarafınızdan yanlış algılandığı için çok üzgünüm.

SAYGILARIMLA
Başlık: Re: Muntazam Kisiler
Gönderen: klmtrs - Ekim 29, 2007, 04:23:42 ÖS
SEVGİLİ sevil  yanlış anladınız  ben size doktora görünün demedim benim yazımı yanlış anlayana kişilere hitaben dedimki Yahudiler Olarak Ya Tövbe Edeceğiz, Ya da Helak Olacağız konudaki benim yazımdan önceki yazıları okuduğunuzda  o yazımın kime hitap olduğunu anlayacaksınız demek istedim egerki anlamıyorsanız doktora gorunun ama bu yazım kesinlikle ve kesinlikle size değildir SEVGİLİ SEVİL  sizi geçiçi olarak üzdüğümden dolayı özürümü kabul ediniz.

SAYGILAR ve SEVGİLERİMLE
Başlık: Re: Muntazam Kisiler
Gönderen: Prenses Isabella - Ekim 29, 2007, 04:30:21 ÖS
Önemli değil Sevgili Klmtrs; olay benim açımdan açıklığa kavuşmuştur. Asıl bunun için özellikle Teşekkür Ederim.

SEVGİ ve SAYGILARIMLA

Unutmayın ki farkında olmasanız da yazmış olduğunuz bilgilerin bana fazlasıyla yararı dokunmuştur. Bu nedenledir ki hiçbir önemsiz sebep Size olan algımı yanlış bir yöne çekemez.
Başlık: Re: Muntazam Kisiler
Gönderen: klmtrs - Ekim 29, 2007, 04:39:01 ÖS
SAYGI DEĞER sevil beni anladığınız ve güzel ithamlarınız için öncelikle teşekkür eder  birlikde olmamız dileğiyle  kendinize iyi bakmanızı sevgiyle temenni ederim.
Başlık: Re: Muntazam Kisiler
Gönderen: klmtrs - Ekim 29, 2007, 04:42:24 ÖS
SAYIN mason  başlığın değişmesine gerek yoktur çünki bir miktar zaman sonra bu konunun gereksiz uzamasına sebebiyet vermemek için  tarafımdan silinecekdir.
SAYGILAR