Masonlar.org - Harici Forumu

Masonluk Bilgidir. Bilimdir. Ilimdir. => Astronomi - Gökbilim => Konuyu başlatan: Supeluta - Nisan 22, 2007, 01:45:26 öö

Başlık: NASA yanlışlıkla uzaylı mı öldürdü?
Gönderen: Supeluta - Nisan 22, 2007, 01:45:26 öö
(http://www.kozmopolit.net/images/news/UzayDunya_x3.jpg)

Bir bilimadamı, 30 yıl önce Mars’a gönderilen iki araştırma sondasının “uzaylı”  mikroplar teşhis ettiği ancak yanlışlıkla öldürüldüğüni iddia etti.

 Viking sondaları 1976-77 yıllarında Mars’ta yaşama dair izler arıyorlardı. Ancak, Profesörün iddasında göre, sonda yanlış bir yaşam şeklini aradığı için, mikropların varlığını fark etmedi ve yanlışlıkla öldürdü.

 Washington Üniversitesi’de Jeoloji Profesörü oln Dirk Schulze-Makuch, Amerika Astronomi Topluluğuna tezini sundu. Tez ise Pazar günü basına açıklandı.

 
NASA yetkilileri, tezin incelendikten sonra, NASA’nın yaşam şekli araştırmasında daha geniş bir bakış açısı oluşturması gerekebileceğini söylediler.

 Geçtiğimiz ay, NASA bulgularında Mars’ta su olabileceğini duyurmuştu.

1970’lerde gerçekleştirilen Viking araştırması sonucunda yaşam izlerine rastlanmamıştı. 
Başlık: Re: NASA yanlışlıkla uzaylı mı öldürdü?
Gönderen: Hamlet - Nisan 22, 2007, 07:31:25 ös
bu konu bana pek inandirici gelmiyor. cunku daha uzaylilarin olup olmedini bile bilmiyoruz. belki onlarda melekler gibi sonsuzlardir... ben pek inanmadim acikcasi.
Başlık: Ynt: NASA yanlışlıkla uzaylı mı öldürdü?
Gönderen: Escalation - Mart 26, 2011, 10:53:51 ös
bu konu bana pek inandirici gelmiyor. cunku daha uzaylilarin olup olmedini bile bilmiyoruz. belki onlarda melekler gibi sonsuzlardir... ben pek inanmadim acikcasi.

Cok acaip, olen mikroplar.