Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Administrator MASON ile Roportaj  (Okunma sayısı 36163 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aralık 15, 2011, 08:23:25 ös
Yanıtla #10
  • Aktif Uye

Sayin Enelsir'a Sayin MASON'u az kelimeyle cok iyi yansitan bu roportaj icin mutesekkirim.

Kah..Gerçekten keyif alarak okudum.Meslek konusunda benýmde merakým mevcut..Dikkat ettiðim konu mason olduðunu ve üye olduðu 'derneðin' adýný ailesi dahi bilmemesi..Benzerlik buldum kendimle.!
Sayýn enelsir. Teþekkür ederim.

Sayin BULGARIA, galiba uyesi oldugunuz dernegin adini siz de tam bilmiyorsunuz zira dernegin adi "Witness" kelimesiyle bitiyor, imzanizdaki gibi "Whitness" degil.

Sevgiler,
Supersonics

Ahhh..Sayýn Supersonic bu tarihi düzeltme için çok teþekkür ederim üyesi olduðumu iddia ettiðiniz derneðimin adýný düzelttiðiniz için minnettarým .:
« Son Düzenleme: Aralık 15, 2011, 08:26:44 ös Gönderen: BULGARIA »
Ölü Gibi Sessiz...Mezar Gibi Ketum...

חמישים אחוזים חמישים אחוזים בולגרי של יהודים....!!! O:

Aralık 18, 2011, 06:14:42 ös
Yanıtla #11
  • Forum ve Uye Yoneticisi
  • Aktif Uye

Sayýn Elnýsýr ve Sayýn Mason u tebrýk edýyorum.

Sayýn Masonu daha yakýndan tanýma fýrsatý bulmak gerçekten hostu. Hep aðýr abi pozýsyonunda gördðümüz Sayýn Mason'nun içindeki duygulanýmlarý hissetmek gerçekten hoþtu paylaþým için çok ama çok teþekkürler.

Saygýlarýmla
2050 de Türkiye çöl olacak ! Aðaç dikin, aðaç diktirin....
Sayðýdeðer üyeler, forumla ilgili her türlü soru ve sorun için lütfen tarafýma baþvurunuz.

Aralık 19, 2011, 01:59:51 öö
Yanıtla #12
  • Uzman Uye

Sayýn enelsýr'ýn ilk röportajýný hatýrlýyorum. Siteye renk katmýþ ve benim de çok hoþuma gitmiþti. Daha sonralarý röportajlarýný ilerlettikçe daha da memnun olmuþtum. Bir ara röportajlarýna ara verince son verdiðini düþünmüþtüm ki, sayýn MASON ile yaptýðý röportajý okuyunca yanýldýðýmý anladým.
         Sayýn MASON'un bu röportajý gerçekten bu sitede yer alan her kes tarafýndan okunmalý. Þahsen sayýn MASON'un samimi anlatýmlarýndan çýkarmamýz gereken dersler olduðuna inanýyorum.
         Saygýlar-sevgiler.
"Vur ama dinle beni"

Aralık 30, 2011, 03:49:51 öö
Yanıtla #13
  • Ziyaretçi

Okurken zamanýn nasýl geçtiðini anlamadým ne kadar harika bir röportaj olmuþ.Emeði geçen herkese çok teþekkürler. Ayrýca Sayýn MASON sizinle satranç oynama fýrsatým olmasýný çok isterdim :)

Ocak 06, 2012, 01:48:40 öö
Yanıtla #14
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Sevgili Enelsýr.. Her zamanki gibi içten, samimi ve bir o kadar da bilgilendirici sorular hazýrlamýþsýnýz bu röportajýnýzda da. Bir de tabi ki Saygýdeðer Mason'un verdiði içten, öðretici ve Iþýk dolu yanýtlarý ile bir araya gelince bambaþka bir keyif ve öðrenme isteði ile dolup taþtým her bir kelimede.. Her birimizin öðrenme aþký ile örmeye çalýþtýðý duvarlarýna tuðlalar eklememizde yardýmcý olmaya devam ediyorsunuz. Bunun için en içten teþekkürlerimi sunmak isterim size ve diðer tüm üyelerimize...

Iþýk dolu sevgi ve saygýlarýmla...

Lucian
In lumine tuo, videbimus lumen....

Ocak 11, 2012, 04:05:16 ös
Yanıtla #15
  • Uzman Uye

Sn Enelsir'a yaptigi bu roportajdan oturu cok tesekkur ederim. Fakat nicin yorum yazamiyoruz? Bilerek mi kilitli acaba hemen altindaki yorum kismi?

Ne ise. Oraya yazamiyorum, bari buraya yazayim. Sn MASON'un cevaplari egitici ve etkileyiciydi.Zaman zaman kahkahayi basip guldugum bile oldu. Hacking sitelerinden yardim isteyen ve sonra emeline ulasamayinca gelip forumda itiraf eden uyenin itirafini kacirmisim :D Kendisine ilan-i ask eden bayan uyemizi merak etmedim desem yalan olur, her ne kadar tahmin etsem de :D

Iyiki varsiniz ve bu siteyi iyiki var ettiniz diyorum...

Bu vesileyle derin hurmetlerimle...

Ocak 11, 2012, 04:52:26 ös
Yanıtla #16
  • Ziyaretçi

Sn MASON ýþýk oldunuz  bizlere sonsuz sevgi ve saygýlarýmla..

Şubat 03, 2012, 11:59:37 ös
Yanıtla #17
  • Yeni Katilimci
  • *

Gerçekten çok güzel bir yazý çýkmýþ ortaya. Tebrikler.
Tercihler yaþam kalitenizi belirler..!

Mayıs 07, 2012, 05:42:16 ös
Yanıtla #18
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

bu çok önemli bir roportajdýr.. 2007'den itibaren buralarda gezinen eski bir üye olarak sn. mason'un özel hayatýný bu denli ayrýntýlý anlatacaðýný rüyamda görsem inanmazdým. kendisiyle internet üzerinden yaptýðýmýz tüm konuþmalarda sorulan sorulara "üzgünüm kiþisel bilgi veremiyorum" þeklinde cevap verir, beni meraklarda býrakýrdý. bu bakýmdan þaþýrdým..

gerçi burda verdiði bilgilerin %100 doðru olduðuna inanmýyorum.. kendisini gizlemeyi bu kadar seven bir isim özel hayatýyla ilgili ayrýntýlarý okuyucuya sunmaz diye tahmin ediyorum.
Her emir özgürlüðün suratýnda patlayan bir tokattýr!
Michail Bakunin

Mayıs 07, 2012, 06:15:08 ös
Yanıtla #19

bu çok önemli bir roportajdýr.. 2007'den itibaren buralarda gezinen eski bir üye olarak sn. mason'un özel hayatýný bu denli ayrýntýlý anlatacaðýný rüyamda görsem inanmazdým. kendisiyle internet üzerinden yaptýðýmýz tüm konuþmalarda sorulan sorulara "üzgünüm kiþisel bilgi veremiyorum" þeklinde cevap verir, beni meraklarda býrakýrdý. bu bakýmdan þaþýrdým..

gerçi burda verdiði bilgilerin %100 doðru olduðuna inanmýyorum.. kendisini gizlemeyi bu kadar seven bir isim özel hayatýyla ilgili ayrýntýlarý okuyucuya sunmaz diye tahmin ediyorum.

Sayýn b12,

Doðru olmadýðýný düþündüðünüz kýsýmlarý belirtebilmeniz mümkün mü? Ben sayýn MASON'un röportaj esnasýnda bir tek yanlýþ bilgi bile vermediði kanýsýndayým. Tabi inanýp/inanmamak sizin tercihiniz ve bu konuda sizi yargýlayacak deðilim :)

Saygýlarýmla.
• Laborare est Orare XXII.
• ... Bense daha önce duyulmamýþ, yeni þeyler söylediðim için onlarýn ilenç ve lanetlemelerine maruz kalmaya devam edeceðim.... Simon Magus