Masonlar.org - Harici Forumu

 

Gönderen Konu: İnsanlığa Soykırım ve Sömürü'yu nezamana kadar görmezlikten geleceğiz??  (Okunma sayısı 403 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 25, 2017, 02:30:54 ös

Vakit geldi,catti.Bir milyar köle insan topluluğu olana kadar soykırım ve yok etmeye devam.Özgurlukler ve demokrasi vaadiyle uydurulmuş düşmanlarla insanlara sömürü ve soykırım uygulanıyor.Tek dünya devleti ve duzeni (BOP) uygulanincaya kadar devam edecek insan ırkı ölümleri. Sömürgeyi ve ölümleri neden görmezlikten geliyoruz?Fikir çatışmalarına feryat,figan ederken insanlığın yok edilişini sadece izliyoruz.BOP projesi adı altında Türkiye topraklarında Güneydogu Anadolu ve Doğu Anadolu'dan birleşecek bir Kürt devleti ve sonrasında  kurt soykırımı ve "Yeni dünya devleti" tamamlanmış olacak.Bizlerde izlemekle herzaman ki gibi yitinecegiz...
 

 İnsanların öldüğünü gördüm. Sevenlerin ayrıldığını. Her gün tekrar eden zulümü ve açlığı. Bütün bunlar bana gösterdi ki, hayatta hiçbir şey acı çeken bir insana duyacağımız empatiden önemli değildir. Hiçbir şey ! Ne kariyer, ne servet, ne zeka, ne mevki. Soylu bir hayat yaşayacaksak, başkalarının acılarına kayıtsız kalamayız.
Audrey Hepburn
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!