Masonlar.org - Harici Forumu

 

Gönderen Konu: Mason Locasında Dans Ettiği İddia Edilen Kadın  (Okunma sayısı 4189 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ekim 25, 2018, 03:41:05 ös
Yanıtla #10

Youtube'da masonluk ile ilgili röportaj vs. araştırırken bir videoya denk geldim. "Anti-Masonluk" konusunda açma sebebim bir karalama girişimi olma ihtimali.

Bu görüntü gerçekten de mason locasında mı çekilmiştir? Eğer öyle ise bu bir ritüel midir?

https://www.youtube.com/watch?v=l4i2d8Jddk8

Bu konuyu daha iyi anlamak için sayın Ergun Candan’ın inisiasyonu anlattığı kitapları okuyabilirsiniz. Bu sayede bu olayı daha net algılayabilirsiniz. Antik Mısır Sırları ve ya Ezoterizm’e Giriş’te sanırım bu olayı anlatıyordu. Bunun dışında Erhan Altunay’ın Paganizm kitapları da faydalı olacaktır.

Sevgiler.
Errare humanum est.
Müzmin öğrenci


Ekim 25, 2018, 03:51:20 ös
Yanıtla #11
  • Orta Dereceli Uye
  • **
  • İleti: 328
  • Cinsiyet: Bay

Açıkçası herkesin kendi mason fitini öne sürerek kendi locasını açma imkanı ortada olduğundan yurt dışındada her dalda farklı ekollerin (Eşcinsel hristiyanlığı vb.) kurulması popüler olduğundan bununda o tip şeylerden biri olduğunu düşünüyorum. Bunun dışında bu dans ne kadar normal görülse de bana göre kucak dansını andırdığı için erotik bir dansa benziyor. Böyle bir şeyin aklıselim bir locada olacağını pek ummam hiç yoktan kendi hayalimdeki Masonlukta. Ne de olsa parti binasında dansöz oynatan siyasi dernek değil Masonluk.

Saygılar.
Om mani padme hum


Mart 05, 2019, 04:13:23 öö
Yanıtla #12
  • Yeni Katilimci
  • *
  • İleti: 13
  • Cinsiyet: Bay

Bana sorarsanız görüntüler tamamen sahte zaten görüntü kalitesi manuel olarak düşürülmüş çünkü bu kadar kötü kayıt yapan bir makineyi locada farketmek pek zor olmazdı zira sadece eski ve büyük makineler böyle kayıt yapıyor. Yüksek ihtimalle var olan başka bir konuşmacının üzerine ai ile yapıştırılmış bu dansçı. Yakın bir zamanda cumhurbaşkanının üzerine de uzaylıları açıklayan bir bayan yapıştırmışlardı onda da durum aynıydı kalite manuel olarak düşürülmüştü ki farkları anlamak zorlaşsın.