Masonlar.org - Harici Forumu

Anket

Beşiktaş
Galatasaray
Fenerbahçe
Trabzonspor
Göztepe
Bursaspor
Ankaragücü
Karşıyaka
Antalyaspor
Diğer

Gönderen Konu: Hangi takımı tutuyorsunuz?  (Okunma sayısı 4067 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 06, 2018, 01:47:53 ös

Forumda farklı bir başlık olsun, biraz eğlenelim istedim. Hangi spor kulübünü kendinize yakın hissediyorsunuz?

Sevgiler.
Errare humanum est.
Ayıplı Müzmin öğrenci

Kasım 06, 2018, 06:00:50 ös
Yanıtla #1
  • Orta Dereceli Uye
  • **

valla hiçbir takımı tutmuyorum.
saygılar ve sevgiler

Kasım 06, 2018, 06:13:00 ös
Yanıtla #2
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Futbolu sevmem fakat büyük İstanbul takımlarını (Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray) yenmeyi ve onlarla aynı düzeye çıkmayı başaran takım olduğu için, aynı zamanda memleketimin takımı olduğu için Trabzonspor'u tutuyorum. Çoğu kişinin "Hamsi", "Laz" gibi lafları söylemesinde ise cehaletin oluşunun yanı sıra içlerindeki ırkçı duygularını fark ediyorum. Trabzon'da Lazlar olmadığına rağmen her önyargılı birey "Laz" demekten geri durmuyor.

Kasım 06, 2018, 10:22:59 ös
Yanıtla #3
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sanırım pek kimse takım tutmuyor ama ben Fenerbahçeliyim  :)  :)

Kasım 07, 2018, 01:08:50 ös
Yanıtla #4

7 yaşına kadar Galatasaray’lıydım, sonra 30 yaşına kadar Fenerbahçe’liydim hem de fanatik. 30 yaşımdan sonra doğru yolu bulup Beşiktaş’lı oldum. Sizi de Beşiktaş’lı olmaya davet ediyorum.   ;D

Sevgiler sayın Vendor.
Errare humanum est.
Ayıplı Müzmin öğrenci

Kasım 07, 2018, 01:39:59 ös
Yanıtla #5
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sevgiler saygılar

7 yaşına kadar Galatasaray’lıydım, sonra 30 yaşına kadar Fenerbahçe’liydim hem de fanatik. 30 yaşımdan sonra doğru yolu bulup Beşiktaş’lı oldum. Sizi de Beşiktaş’lı olmaya davet ediyorum.   ;D

Sevgiler sayın Vendor.

Teklifiniz için teşekkür ediyorum ancak Fenerbahçeli olmak benim için yeterince gurur veriyor   :)  :)

Kasım 07, 2018, 01:50:39 ös
Yanıtla #6

Sevgiler saygılar

Sevgiler sayın Vendor.

Teklifiniz için teşekkür ediyorum ancak Fenerbahçeli olmak benim için yeterince gurur veriyor   :)  :)

Her insan hata yapar, kanarya da güzel bir kuş ama ‘Kartal’ ezoterik olarak da önemli bir semboldür. Hatanızdan dönmeniz dileğiyle.  ;D

Latife yapıyorum sayın Vendor, Fenerbahçe’ye saygımız sonsuz, ezeli rakip, ebedi dostumuzsunuz.

Sevgiler.
Errare humanum est.
Ayıplı Müzmin öğrenci

Kasım 10, 2018, 03:10:55 ös
Yanıtla #7
  • Orta Dereceli Uye
  • **

🌿🌞🌿 Sit Lux Et Lux Fuit 🌿🌞🌿

Kasım 13, 2018, 12:16:43 öö
Yanıtla #8
  • Uzman Uye

60-62 sene kadar evveldi. Mahalle bakkalı "takımlar kurun maç yapın kazanana top var" dedi. Çocuklardan  Fenerliler bir tarafa, Galatasaraylar bir tarafa bir de Beşiktaşlılar bir tarafa demişti mahalle bakkalımız. Baktım çoğunluk Fenerle Galatasaraya doğru gidiyor, ben de BEŞİKTAŞLIYIM diyerek çıktım ortaya. Bir anda benim etrafım da kalabalıklaştı. Bakkalın ortaya koyduğu memeli/ bağcıklı topu almacasına maç yaptık,  3 te haftayım 6 da oyun biter kuralıyla.  Benim takın kazandı  ve topu aldık.
      İşte o gün bu gündür övünmek gibi olmasın BEŞİKTAŞLIYIM. :) ;D :D
      Saygılar-sevgiler.
"Vur ama dinle beni"

Kasım 13, 2018, 10:16:04 ös
Yanıtla #9

60-62 sene kadar evveldi. Mahalle bakkalı "takımlar kurun maç yapın kazanana top var" dedi. Çocuklardan  Fenerliler bir tarafa, Galatasaraylar bir tarafa bir de Beşiktaşlılar bir tarafa demişti mahalle bakkalımız. Baktım çoğunluk Fenerle Galatasaraya doğru gidiyor, ben de BEŞİKTAŞLIYIM diyerek çıktım ortaya. Bir anda benim etrafım da kalabalıklaştı. Bakkalın ortaya koyduğu memeli/ bağcıklı topu almacasına maç yaptık,  3 te haftayım 6 da oyun biter kuralıyla.  Benim takın kazandı  ve topu aldık.
      İşte o gün bu gündür övünmek gibi olmasın BEŞİKTAŞLIYIM. :) ;D :D
      Saygılar-sevgiler.

Çok hoş bir hikaye, sayın Alşah. İnsanın sizin anlattığınız ân’a gidip bunları canlı izleyesi geliyor.

Benim 3 büyük takımı da bir ara tutmuş olma hikayem de sanırım soyismimden kaynaklanıyor  ;D. Ama soyismimi söyleyemem.

Dip not; çocuklarım olursa isimlerini Yaprak ve İskender koyacağım.  ;D

Sevgiler sayın Alşah.
Errare humanum est.
Ayıplı Müzmin öğrenci