Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: TV NE İŞE YARAR?  (Okunma sayısı 299 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aralık 22, 2018, 08:50:40 ÖÖ
  • ÖMBL/KMBL Üyesi
  • Uzman Uye
  • *

Alterius non sit qui suus esse potest

Aralık 23, 2018, 03:57:50 ÖÖ
Yanıtla #1
  • Aktif Uye

Her gün ne kadar cok programlanmaya maruz kalıyoruz maalesef....
Doğru rehberini bulana ne mutlu...

Aralık 23, 2018, 10:38:35 ÖÖ
Yanıtla #2
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Burada bir kavrama ayrı bir önem vermemiz gerektiğini düşünüyorum. O da “FREKANS”. Acaba doğru frekansı yakalayarak başka neler yapılabilir?

Aralık 23, 2018, 01:37:48 ÖS
Yanıtla #3
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Hiç bu yönden araştırma yapmamıştım gerçekten çok iyi oldu Sayın ANARCHOSA. Mümkün olduğunca televizyondan uzak yaşıyorum. Oraya ayıracağım vakiti de kitaplara ayırıyorum. Bazen görüyorum insanlar programlanmışlar gibi bir diziye odaklanıp misafirliğe bile gideceklerse ya da misafir gelecekse o izledikleri dizi için başka gün diyorlar. Çok acı.

Saygılarımla.
🌿🌞🌿 Sit Lux Et Lux Fuit 🌿🌞🌿

Aralık 23, 2018, 01:48:54 ÖS
Yanıtla #4
  • Orta Dereceli Uye
  • **

MERHABALAR
şimdi sayın üyeler günümüzdeki televziyonların içindeki yeşil sıvı yüzünden yaydığı radyasyon maddesi sayesinde
kansere teşebüs ediyor, malesef ki günümüzde kanser olayı riski artmaktadır azaltılmaya çalışıyor fakat bu kanser sayısı yükseliyor, diğeceğim o ki televizyon izleyeceğiz fakat gerektiği yerde gerektiği zamanda mesela zaman belirleyerek izlememiz daha doğrudur bu bilgisayar,telefon ve elektronik maddeler içinde geçerli.
saygılarımla ve sevgilerimle

Aralık 23, 2018, 08:01:33 ÖS
Yanıtla #5
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Yapılmış ise kullanılmalı mantığında değilim ama gerektiğinde izlenmeli.. Zararları da elbette var bağışıklık siteminden tutunda psikolojik rahatsızlıklara kadar uzanacak bir zarar listesi de mevcut.. Ancak zararlı şeyler daha fazla ilgi çekmez mi? Dozunda tadında bir kullanım yapalım da azcık da olsa zararından kaçınalım..