Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: skullG  (Okunma sayısı 34216 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 05, 2008, 04:03:13 ÖS
Yanıtla #30
  • Seyirci
  • Aktif Uye

SkullG  Masonlar.org ta Global Moderatorluk gorevinin tarafınıza verilmesi bana tarafınızın özen ve dikkat ile incelendiğini gösteriyor..Sitede eski bir uye olarak bu kararı verenleri tebrik eder..Sizide boyle bır goreve uygun goruldugunuz ıcın tebrık ederım....Gorevinizde dikkatli ve basarılı olmanız dıleklerimle...
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Nisan 05, 2008, 05:23:28 ÖS
Yanıtla #31
  • Ziyaretçi

Tebrikler SkullG :D

Nisan 16, 2008, 04:52:04 ÖS
Yanıtla #32
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın skullG nin Masonlar tarfından bu kadar sevilmesi, bu kadar çok ve doğru şeyler bilmesi, desteklenmesi ve sonunda 2-3 hafta önce bu siteye mod olmuş olmasının nedenini bir Mason`un oğlu olmasına bağlıyorum. Hukuk konularında tez denebilecek yazılarıda çok başarılı şekillerde prezente ediyor. Masonlar.org un hukuk danışmanı ilan edilmesini kesin gurur duyulacak birşey olarak görüyor. Yoksa itiraz ederdi. Ben şahsen Masonlar tarafindan bana takılan bir ünün etkisinde bu kadar kalmazdim. Benim için Alla hın katındaki mevkim ve o mevkiye ne kadar düzgün bir yoldan gittiğim önemli. SkullGnin 30 lu yaşlarda ve yeni evli olduğunu düşünüyorum. büyük şehirlerden birinde (blossom Ankarada oldğuna ve blossomu bu kadar iyi tanıdığına göre) muhtemelen Ankarada yaşayan birisi. hukukla uğraşıpta bu kadar boş zaman bulabilmesine bir türlü aklım ermedi. Masonlardan farklı olarak ben sayın beyfendinin yazdığı ask-i şiirlerini çok beğendim. Sayin Masonun ona bir ara güldüğünü söylemeside çok çok dikkatimi ve ilgimi çekti. Sayin MASON un herhangi bir kişiye gülümseyeceğini hiç sanmıyordum SkullG ye çok değer veriyor anlaşılan. Ülkemizin hukukunu temsil edebileceğine güvendiğim, göstermesede Allah inancı güçlü olan bu inancını kendisine saklayan ve etrafını inancı ile etkilememeye çalışan sorumluluk sahibi zeki bir devrimci. Kuran, tevrat ve incilin tamamını en az bir kere (muhtemelen birkaç kere) okumuş olduğunuda kolayca anlayabiliyorum. Bir hukuk adamı olarak en korktuğu şeyinde kaybetmek olduğunu düşünüyorum. Kazansan bile en fazla ne kadar kazanabilirsin ki? Hepimizin gideceği yer ayni değilmi? geçeceğimiz köprü ayni degilmi? Çok sevdigim bir hocamın dediği gibi "Maneviyattan Mahrumiyet En Büyük Eksikliktir"
Kimse almasin seni, Yine bana kalasin

Nisan 16, 2008, 05:20:02 ÖS
Yanıtla #33
  • Ziyaretçi

Sevgili Aslı, çok güzel yorumlar yazmışsınız. Sayın skullG' nin hayatının her ayrıntısını bilmiyorum ama tahminimce evli değil :)

Nisan 16, 2008, 05:37:49 ÖS
Yanıtla #34
  • Ziyaretçi

skullg'nin babası mason mu?

Nisan 16, 2008, 05:52:24 ÖS
Yanıtla #35
  • Orta Dereceli Uye
  • **

skullg'nin babası mason mu?

Sayın santander bu sorunuza en doğru cevabı sayın skullg verebilir değil mi?

Nisan 16, 2008, 05:57:01 ÖS
Yanıtla #36
  • Ziyaretçi

en doğru cevabı siz vermiş gibisiniz :) kendisine sordum cevabını verdi zaten

Nisan 16, 2008, 06:01:06 ÖS
Yanıtla #37
  • Orta Dereceli Uye
  • **

en doğru cevabı siz vermiş gibisiniz :) kendisine sordum cevabını verdi zaten

Tebrik ederim sizi kimsenin bilmediği bir bilgiyi öğrenmişsiniz ne mutlu size :)

Nisan 16, 2008, 06:02:31 ÖS
Yanıtla #38
  • Ziyaretçi

Öğrendiğim şey sizin bildiğiniz değil yalnız ::) yanlış bilgilendirme yapmışsınız

Nisan 16, 2008, 06:06:43 ÖS
Yanıtla #39
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Öğrendiğim şey sizin bildiğiniz değil yalnız ::) yanlış bilgilendirme yapmışsınız

Ben kesin bir bilgi yazmadım sadece tahminimi yazdım.Ayrıca size verdiği bilginin doğru olabileceğini düşünmenizede şaşırdım doğrusu :)

Esas elimdeki kesin bilgiyi (%100 emin olduktan sonra)daha sonra açıklayacağım.