Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Bulunduðumuz þehirdeki localar  (Okunma sayısı 2038 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 17, 2016, 06:06:57 ös
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Bu sorduðum soru belki kliþeleþmiþ sorulardan ama yine de sorayým dedim. Benim bulunduðum þehirde Mason Locasý var fakat  bulunduðu yer ve faaliyetleri hakkýnda pek fazla bilgi sahibi olamýyorum. Ýnternetten araþtýrdýðým zaman da basýna yansýyan bazý eski haberler dýþýnda pek fazla bilgiye ulaþamýyorum. Sadece Mason Derneði'nin telefonunu bulabildim.Bulunduðumuz þehirdeki Mason Localarý ve faaliyetleri hakkýnda nasýl bilgi sahibi olabiliriz. Çevremizde hiç Mason tanýdýðýmýz olmadýðý için soramýyoruz ya da olduðu halde biz Mason olduðunu bilmiyoruz. Belki de patronum bile Masondur ??? Neyse saygýlar.
Denemeyi bilene imkansýz yoktur / Büyük Ýskender

Haziran 01, 2016, 02:33:50 öö
Yanıtla #1
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayýn @Herakles ''SABIR'' her kapýnýn anahtarýdýr merak etmeyin onlar sizi bulacaktýr...
Güneþ ýþýnlarý neyse kara toprak için gerçek aydýnlanmada odur bu dünyada Doðanlara...

Temmuz 29, 2019, 01:34:37 ös
Yanıtla #2

Sayýn Ararat’ýn dediði gibi sabýr ve bu süreye dek hazýr olmaya çalýþmak çok önemli. Açýkçasý þimdi baktým ve kendi þehrim için açýk adres harici sadece telefon numarasýna ulaþabildim ben de. Ýstanbul, Ankara ve Ýzmir dýþý olduðu için biraz daha iç içe ve kendine göre bir topluluðu olduðundan aktivitelerine ulaþmak daha zordur diye düþünüyorum. Ama yine de, telefonla arayýp bilgi alýnabilir. Bilgi almak isteyen olgun beyin ve naif yürekleri geri çevirmeyeceklerdir.  :)

Saygýlar ve sevgilerle..
אין דבר העומד בפני הרצון." - בנימין זאב הרצל"