Masonlar.org - Harici Forumu

Anket

KURTLAR VADİSİ KALDIRILMALI MIDIR ?

EVET
24 (42.1%)
HAYIR
33 (57.9%)

Toplam Oy Verenler: 31

Gönderen Konu: Kurtlar Vadisi  (Okunma sayısı 79037 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 25, 2007, 02:39:55 ös
Yanıtla #60
  • Orta Dereceli Uye
  • **

HER ÜLKENİN BÖYLE BOŞ  AVUNTULARA İHTİYACI VAR HELE  TÜRKİYE'NİN  İKİ KAT MİSLİ  İHTİYACI VAR ÇÜNKÜ MİLLET EGOLARINI TATMİN EDİYO  BÖYLE  İNSANLARA  MADDİ OLARAK DESTEK OLMAMIZ  BİZİM  APTALLIĞIMIZ
ARTIK MEMLEKETTE  BİNLERCE POLAT ALEMDAR VAR HERKES  VATANPERVER OLMUŞ SÖZDE(!)
MEMLEKETİMİZE  YAZIK KARDEŞLERİM
BU GİBİ FIRSAT DÜŞKÜNLERİNİN ELİNE KOZ VERMEYELİM....
İnsanoğlunun en büyük merakı, görmediği ve bilmediği gizli şeylere karşıdır.Merak ilmin hocası olduğu için  o, bu merakında haklıdır...

Mayıs 26, 2007, 10:51:23 öö
Yanıtla #61

HER ÜLKENİN BÖYLE BOŞ  AVUNTULARA İHTİYACI VAR HELE  TÜRKİYE'NİN  İKİ KAT MİSLİ  İHTİYACI VAR ÇÜNKÜ MİLLET EGOLARINI TATMİN EDİYO  BÖYLE  İNSANLARA  MADDİ OLARAK DESTEK OLMAMIZ  BİZİM  APTALLIĞIMIZ
ARTIK MEMLEKETTE  BİNLERCE POLAT ALEMDAR VAR HERKES  VATANPERVER OLMUŞ SÖZDE(!)
MEMLEKETİMİZE  YAZIK KARDEŞLERİM
BU GİBİ FIRSAT DÜŞKÜNLERİNİN ELİNE KOZ VERMEYELİM....
1.maddi olarak bu ınsanlara dızıyı ızleyenler nasıl destek verıyor ?
2.fırsat duskunlerınden kastınız kurtlar vadısınde oynayanlar mı dızıyı cekenler veya yonetenler mı?
3. bu ınsanların amacları ulkeye herhengı bır acıdan zarar vermek yada herkesı sızın deyımınızle sozde vatansever mı yapmak?
4.pekı bu dızıyı ızleyen mılyonlarca ınsan saf mıda kendılerının kandırılmasına ızın vercek?
5.kurtlar vadısı teror nıcın yayından kaldırıldı?gerceklerı anlattıgı ıcın...bazılarının hatta bazı kesımın ısıne gelmedı kaldırıldı
6.bu dızıyı ısyeten ızler ısteyen ızlemez HERKES IZLECEK DIYE BIR KURAL YOK dızıden etkılenenler dızıyı ızledıkten sonra kendını polat alemdar asnan onsanlar tamamıyla bos ınsandıor bnce bu pekı bunda kurtlar vadısının sucu ne?
7.kurtlar vadısı ulkemızdekı bır cok olayı bugune kadar ekranlarda mılyo9nların onude gostermedımı ırakta turk askerının kafasına cuval gecırdı bunu hangı dızıde gordun?bu mu fırsat duskunlugu?masum olan bır cok ınsan olduruldu dızıde gosterılduı bu mu fırsat duskunlugu?ulkenın onmlı koltuklarında oturan ınsanların ulkeye nasıl ıhanet ettıklerı gosterıldı bu mu fırsat duskunlugu?
8.ben kurtlar vadısı manyagı veya fanatıgı degılım dızıyı begenmıyebılırsnız bu tamamıyla sızın sorununuzdur bn sadece acıklamalarınızın yanlıs oldugunu kendımce belırtmek ıstedım ha dızının hıc bır yanlıs yok mu dersenız elbette vardır mesela cok daha az sıddet ıcermelı bnce ama ne olursa olsun asla fırsat duskunlugu yoktur.dızıyı ızleyen mılyonların hepsımı saf?
saygılarımla!..

Mayıs 27, 2007, 01:15:34 öö
Yanıtla #62
  • Orta Dereceli Uye
  • **

1.Televizyon kanalları bağış paralarıyla  ayakta kalmuyo  reklam paralarıyla ayakta kalmaktadır!
2.Çekenler ve oynayanlar ve yönetenler(Arkasındaki kişiler)!
3.Bakın yakın tarihe!Usame Bin Ladini yetiştiren  ABD 'dir.
Büyük devletler güçlerini korumak ve yüceltmek için savaşırlar!
AÇIKCASI TÜRKİYE'NİN  SAVAŞICAĞI  ÜLKELER  BELİRLEMEKTEDİR.İNSANLARIN ZİHNİNDE!
Bu dizi herkese ABD ve  İsrail  ve hatta mason düşmanlığını empoze  etmektedir!!!!
4.Ben şöyle bir soru soriyim
Ahlaklı bir bayana  iftira atsalar herkes inanır mı?
İnanan elbette olacaktır
5.Hayali bir kahraman Onbinlerce şehidimizin yapamadığını yapıb onları ve askerimizi rencide edeceği için kaldırıldı...
6.Bak kardeşim çoçuklara ne dersen onu yaparlar.Bir çoçuğun eline Silahı ver bir de bu diziyi seyrettir  sık de!
Bakalım ne yapıyor...
7.Dizinin konsept danışmanı SONER YALÇIN dır.Kitaplarını  al ve oku aynı hatta daha  ayrıntılı...
Ayrıca ABD'nin çuval geçirmesinin tek nedeni  AKP'nin  tezkere konusunda ABD'ye verdiği sözü tutamamasıdır
 illuminatiyle ilgili  kitap okuyacağınıza  azda  siyasi kitap okuyunGerçekleri ordan öğrenin derim bence...
8.Objektif olmamız gerekmekte bu dizi insan sağlığına zararlıdır

AYRICA ; "Derin devletinİ" üçüncü sınıf bir senaryo ile ayağa düşüren ben miyim?

SAYILARIMLA! (BİRAZ İLERİ GİTTİYSEM ÖZÜR DİLERİM)

« Son Düzenleme: Mayıs 27, 2007, 01:26:13 öö Gönderen: HUTGIN »
İnsanoğlunun en büyük merakı, görmediği ve bilmediği gizli şeylere karşıdır.Merak ilmin hocası olduğu için  o, bu merakında haklıdır...

Mayıs 27, 2007, 10:08:32 öö
Yanıtla #63
  • Ziyaretçi

Arkadaşlar yazılara baktım açıkçası ikinizde haklısınız ama işte fikir çatışması budur yani bu tartışma uzadıkça uzar. En azından bana göre ikinizde haklı göründüğünüzden başka örneklerle falan bu iş uzar. :) Yalnız bu diziye atıp tutan izlemediğini söyleyenlerin bile ben izlediğini gördüm. :) :D
Fikir olarak ben biraz daha McCann'a katılıyorum.

Alıntı
1.Televizyon kanalları bağış paralarıyla  ayakta kalmuyo  reklam paralarıyla ayakta kalmaktadır!

Bildiğim kadarıyla reklam paraları ve ratinglerle ayakta kalmaktadırlar!

Alıntı
2.Çekenler ve oynayanlar ve yönetenler(Arkasındaki kişiler)!

Peki bu kişiler ne yönden fırsat düşkünü?

Alıntı
.Bakın yakın tarihe!Usame Bin Ladini yetiştiren  ABD 'dir.
Büyük devletler güçlerini korumak ve yüceltmek için savaşırlar!
AÇIKCASI TÜRKİYE'NİN  SAVAŞICAĞI  ÜLKELER  BELİRLEMEKTEDİR.İNSANLARIN ZİHNİNDE!

Sağır Oda ile Kurtlar Vadisi'ni karıştırdın galiba kardeş? Ayrıca Sağır Oda'dakiler de hernekadar kışkırtıcı olsada gerçeklerdir. Bana ilginç gelen ise Aydın Doğan'ın kanallında yayınlanması. Ladin'i yetiştiren ise ABD değil bizzat kullanan da ABD'dir. O  ABD'nin yarattığı biridir, Müslümanlığı dahi şüphelidir. ABD'nin Müslüman ülkelere Ladin bahanesiyle girme nedenidir.

Alıntı
İnanan elbette olacaktır

Mesela bu değildi ama. :)

Alıntı
5.Hayali bir kahraman Onbinlerce şehidimizin yapamadığını yapıb onları ve askerimizi rencide edeceği için kaldırıldı...

Hayır gerçekleri anlatacağı ve akp'nin oy oranlarını düşüreceğü için kaldırıldı. Hayali kahraman olduğunu herkes biliyor zaten. Bu bir dizi...

Alıntı
6.Bak kardeşim çoçuklara ne dersen onu yaparlar.Bir çoçuğun eline Silahı ver bir de bu diziyi seyrettir  sık de!
Bakalım ne yapıyor...

Bir çocuk Fatih Üreği seyrettiği zamanda eşcinselmi oluyor? Çocuğa zaten ne derseniz yapar. ;)

Alıntı
AYRICA ; "Derin devletinİ" üçüncü sınıf bir senaryo ile ayağa düşüren ben miyim?

Kardeşim hem diyorsun ki hayali bir kahraman bir sürü şey başarıyor askerlerimizin yapamadığını yapıyor, süpermen oluyor vs. diyorsun sonrasında ise dizinin "Derin devletini" üçüncü sınıf bir senaryo ile ayağa düşürdüğünden bahsediyorsun sence tezat değilmi? Daha doğrusu sen diziyi izledinmi? :)

Mayıs 27, 2007, 10:03:27 ös
Yanıtla #64
  • Orta Dereceli Uye
  • **

???Peki bu kişiler ne yönden fırsat düşkünü?

Halkın gözünde  bir düşman  belirlenmektedir(savaşa  sokma çabası)Buda kasıtlı olarak  BOP destek  anlamı taşımaktadır!

???Sağır Oda ile Kurtlar Vadisi'ni karıştırdın galiba kardeş? Ayrıca Sağır Oda'dakiler de hernekadar kışkırtıcı olsada gerçeklerdir. Bana ilginç gelen ise Aydın Doğan'ın kanallında yayınlanması. Ladin'i yetiştiren ise ABD değil bizzat kullanan da ABD'dir. O  ABD'nin yarattığı biridir, Müslümanlığı dahi şüphelidir. ABD'nin Müslüman ülkelere Ladin bahanesiyle girme nedenidir.

Kurtlar vadisi pusunun konsept dan.  S. yalçın değil doğru K. Vadisi (eskisinin)  konsept Danışmanı S. yalçındırAyrıca  Ladini yetiştiren cıa  ajanlarıdırBenim anlatmak istediğim Türkiye'ye açılacak olan savaşa  bahane  hazırlanmaktadır!!!

Alıntı
İnanan elbette olacaktır

???Mesela bu değildi ama.

Niyetim biraz da olsa  çağrışım uyandırmaktı!!!

????Hayır gerçekleri anlatacağı ve akp'nin oy oranlarını düşüreceğü için kaldırıldı. Hayali kahraman olduğunu herkes biliyor zaten. Bu bir dizi...

Peki  kaldırılmasaydı da  şehitlerimizi kanını alsaydıRencide  etseydi!!!
Ayrıca  5 yıllık bir oluşumdan  bahsetmiyoruz...

Alıntı
Bakalım ne yapıyor...

Bir çocuk Fatih Üreği seyrettiği zamanda eşcinselmi oluyor? Çocuğa zaten ne derseniz yapar.

Şiddet artıcı bir dizi olduğunu anlatmak istedimDiziden önce  Abdullah Çatlı  bu kadarfazla  tanınmamaktaydı
Polat Alemdara herkes    Abdullah Çatlı  demektedir  dikkatinizi çekerim!
İstatisliklerde bunu kanıtlamaktadır  ayrıca  siz Almanya'da mı yoksa  Türkiye'demi yaşıyosunuz?

Alıntı

Kardeşim hem diyorsun ki hayali bir kahraman bir sürü şey başarıyor askerlerimizin yapamadığını yapıyor, süpermen oluyor vs. diyorsun sonrasında ise dizinin "Derin devletini" üçüncü sınıf bir senaryo ile ayağa düşürdüğünden bahsediyorsun sence tezat değilmi? Daha doğrusu sen diziyi izledinmi?

Dizi o kadar da  halisinasyon ürünü olamaz  onu kabul ederim ama  gerçekleri çarpıtmamak  şartıyla!!
İnsanların kafalarında  düşman oluşturmamak şartıyla...

Ayrıca bir ay tatilim var Okyanuslarda  kurtlar  Vadisi izlicek halim yok!

1. Dünya Savaşı  bir  kişinin  ölümüyle  başlamış   Milyonlarca kişinin  ölümüyle bitmiştir
Şuan  Türkiye  resmen  bir piskolojik Harbdedir !!!!
« Son Düzenleme: Mayıs 27, 2007, 10:09:45 ös Gönderen: HUTGIN »

Mayıs 28, 2007, 02:16:46 ös
Yanıtla #65

sn hutgın ınsanların farklı bır fıkırde olmaları ve bunu sevıyelı bır sekılde paylasmaları gayet dogaldır zaten bu formun amacıda budur.ancak bır yerden bence cok ılerı gıttmıssınız.oncelıkle saydıgım her maddeye sız kendı dusuncelerınızı solemıssınız sızın dusuncelerınızı buyuk bır saygı ıcerısınde okudum.ammavelakın sadece ıllumınatı kıtapları okuyacagınıza bırazda sıyası kıtap okuyun lafı ortamı gerer.bıraz ılerı gıtmıssınız
ben formun hıcbır yerınde sadece ıllumınatı kıtapları okuyorum demedım.ben oxford unıversıtesı mezunuyum ve bır arastırma grubum var.ıllumınatı sadece arastırma konularından bır tanesı.ancak suanda ben ıllumınatıyı arastıran grupra degılım.suanda cern de bulunmaktayım.ben dogru bılgının oldugu her yerde olurum.bılmedıgım konularda susar bırseyler ogrenırım bılgı sahıbı oldugum konulardada hıc cekınmeden yorumlarımı yaparım bunlar ıcerısınde sıyasette vardır.sıyaset hakkında kıtap okumadıgımı nerden bılıyorsunuz?bn sıyasetı cok ıyı bılıyorum demıyorum.zaten polıtıkayı cokda sevmem.ama bu sıyaset hakkında kıtap okumadıgım anlamına gelmez.yazılarınıza buyuk bır saygım var ama dedıgım gıbı o cumleyı sıze yakıstıramadım.bıraz kısısel hakarete gırıyor.ancak konuyu burada kapatacagım ve karsılıklı tartısmaya gırmeyecegım.saygılarımla!..

Mayıs 28, 2007, 02:40:20 ös
Yanıtla #66
  • Orta Dereceli Uye
  • **

sn. McCann_illuminati  ortamı gerdiğim ve sizi rencide ettiğim için üzgünüm  fakat  bu konularda biraz hassas olduğum için biraz da olsa ileri gitmiş olabilirim

Affınıza sığınırım
Saygılarımla...

Mayıs 28, 2007, 02:42:20 ös
Yanıtla #67

bu konuda uzgun olmanız yeterlı zaten bende zaman zaman formda sınırlendıgım zaman cosuyorum onemlın degıl sn hutgın
saygılarımla

Haziran 08, 2007, 12:27:42 öö
Yanıtla #68
  • Uzman Uye

Kurtlar Vadisinde herkes mason çıktı ne diyorsunuz ? Meğer dengeleri masonlar kuruyormuş ? Anlamadığım eskiten gizli yerlerde buluşurlarmış masonlar şimdi artık locaları var niye kıytı köşede buluşsunlar. Diznin mantıksız bir yanı da bu.
''Kızıl elmada buluşalım''

Haziran 08, 2007, 12:32:17 öö
Yanıtla #69
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

Kurtlar Vadisinde herkes mason çıktı ne diyorsunuz ? Meğer dengeleri masonlar kuruyormuş ? Anlamadığım eskiten gizli yerlerde buluşurlarmış masonlar şimdi artık locaları var niye kıytı köşede buluşsunlar. Diznin mantıksız bir yanı da bu.
Aynen... Klasik iste, gizem yaratmak istedigin zaman mason lafini at ortaya, heyecan olsun.
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlari sevmiyorum.