Masonlar.org - Harici Forumu

 

Gönderen Konu: 29.01.11 aktivasyonu İsveç-Türkiye  (Okunma sayısı 4086 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 27, 2011, 04:58:48 ÖS
 • Orta Dereceli Uye
 • **
 • İleti: 223
 • Cinsiyet: Bay

29.01.11 aktivasyonuyla bağlantılı olarak son günlerde adı sıkça anılmakta İsveç’in.

Merak edeniniz vardır neden İsveç, Türkiye ile ne bağlantısı var gibi..
Ben 5 senedir İsveçte yaşıyorum. Size konu hakkında biraz bilgi vereyim dedim.
 4,5 Milyar yıl önce Dünya gezegeni soğuduğunda birtakım Yıldız medeniyetlerine ait varlıklar Yüce Plan doğrultusunda ilk hayat tohumlarını ekmek üzere şimdiki İsveç topraklarına iniş yaptılar. İlk hayat ön tohumlama çalışmaları burada başladı.
365 milyon yıl önce ise yine aynı program dahilinde, ilk iniş yapılan bölgeye Yüce Mekanizma kontrolünde bir göktaşı gönderildi.
Bu göktaşının madde yapısı içindeki atom çekirdeklerindeki fotonlar- vakti gelip uygun şartlar oluştuğunda açılacak şekilde programlanmış, yüksek bilgilerle doluydu ve bu meteor İsveçte Dalarna bölgesine çarparak orada yaklaşık 50 km çapında bir krater oluşturdu. Bu kraterin ortasında en derin yerde Siljan adında bir göl ve çevresinde göktaşının toprağından tepeler oluştu.
 Ben bu gölün kıyısında bu toprağın üzerinde yaşıyorum. Evimin yer aldığı Vikarbyn 2000 nüfuslu bir köy. İsveçin değişik yörelerinden hatta değişik ülkelerden ruhsal çalışmalar yapan birçok kişi 5 sene önce bana olduğu gibi aniden oluşan bir durum sonucu sebebini bilmedikleri şekilde buraya çekilmişler, yerleşmişler. Birçoğu faaliyetlerini burdan sürdürüyor.
 Dünya üzerindeki konumu olarakda İsveç Ülkesinin üzerinden 12. Meridyen geçmekte. Bu Calleman’ın Maya takvimi kitabındada yazdığı şekilde Yerküreyi insan kafası gibi düşündüğünüzde doğu yarımküre ile batı yarımküreyi tam ortadan ayıran meridyen-yani nötr nokta. Ne doğuda/batıda artıda/ekside ne sağda/solda, tam nötrde olan nokta. Mayaların takvimlerinde önemli bir yeri var.
 Ayrıca İsveç parlamentosunun yarısı kadın yarısı erkek milletvekillerinden oluşuyor.
İsveçin politikalarıda genelde nötrdür. Nüfusda yarı yarıya kadın erkek olarak bölünmüş. Artı eksi hep aynı oranda-birbirini nötrlüyor.
 Nüfusu oluşturanların çoğunun bu toprakların yerlileri olmalarına rağmen hatırı sayılır miktarda değişik ülkelerden gelen halklar yerli halkla karışmış durumda.

Ayrıca burada ilgimi çeken başka birşey de, ailelerin az çocuk yaptığı, çoğunun çocuğu olmadığı ve burada çiftlerin hatta yanlız yaşıyan kadınların, ana babalarını kaybetmiş yada bakıma muhtaç Afrika ülkelerinden, Çin, Hindistan, Filipin, Endonezya gibi fakir ülkelerden evlatlık çocuk edinmelerinin diğer ülkelere göre çok daha fazla olması idi.

Bakıyorsunuz Sarışın mavi gözlü anne baba, ortalarında bir çinli birde zenci çocuklarını almış geziyorlar.. Çok normal.
 Ben bu durumu merak edince, Özümden gelen bilgilerde, Dünyanın tüm ırklarını kapsıyan, insan bedeninde bir zamanlar tamamı aktive olup şimdi yeniden aktive olmak üzre bekleyen potansiyel 12iplikli DNA yapısına tam uyumlu Yıldız tohumu varlıkların çocuk bedenlerinde İndigo veya Kristal yapıda Kıyam programı için kadim enerji vorteks alanlarında reenkarne oldukları ve program gereği bir vesile ile İsveçte toplandırıldıkları..oldu.
 Bu varlıklar İsveç üzerinden yapılacak İlk büyük aktivasyon ile devrelerini açarak doğdukları ülkelere link hattı misali yayın yapacak, biyolojik ana babalarının ve biyolojik halklarının DNA tabakalarına direk manyetik yüklemeyi yaparak yöresel uyanışları tetikleyeceklerdi.
 
Peki ya Ben? diye sorduğumda aldığım cevap;

-“ Yapılacak çalışmalarda Ankara/AnaKara doğumlu ve İslami kökenli olmam ve Türkiye merkezli Yükseliş/Hasat çalışmalarının ancak İsveç karma halkları ve Türkiye halkları olarak, 2 ülke zeminli programda olabileceği”-oldu..

Benim görevim "BİRleştiricilik"olarak planlanmıştı..
 

Neden Merkez Türkiye iken Enerji İsveç üzerinden aktarılacak..? soruma cevap ise, fizik türü bilimlerden fazla anlamam sebebi ile önce biraz karışık gelsede şimdi biraz anlamaya başladığım şekliyle..:
 

"Her madde gibi toprağıda oluşturan atomlar çekirdek yapılarındaki fotonlarda ışık+informasyon/bilgi barındırırlar. Toprağın, taşın her zerresindeki milyonlarca atomda, yer aldığı bölgedeki oluşumları varoluştan itibaren kapsayan bilgi bulunur. Toprakların üzerinde yaşayan insanlar da doğumlarıyla birlikte topraktaki kadim bilgileri DNA larına kaydederler. Sonrada yaşamları boyunca o topraklar üzerinde yaşarken ürettikleri bilgileri topraktaki, taştaki atom yapısına, bitki ve hayvanlarında DNA larının manyetik alanlarına yüklerler.

Toprak-bitki ve hayvan alemindeki hücre ve DNA yapıları birbirini, insanı okuyabilir, paralel yayın yaparak birbirlerini bilgilendirebilir ama herhangi bir aktivasyon yapamazlar.

Mesela bir bitkinin DNA sı diyelim- sadece diğer bitkilerle ve toprakla, doğayla iletişim kurarken insandan alacağı etkiyi/emri bekler; tüm Doğadaki diğer varlıklar gibi...
 

Sadece İnsan DNA sı “Bizi kendi emsalinde yaratması" sebebiyle Tanrısal değiştirme/dönüştürme+yaptırım gücüne sahiptir. Bizdeki frekans değişimleri toprağı, tüm bitki ve Hayvan alemini ve tüm Dünyayı direk etkiler ve değiştirebilir.
 

O’nun yeryüzündeki temsilcileri olan Biz İnsanlar uyanır, Bütüne hizmet yolunda O’nun yasa ve anayasaları doğrultusunda kendimizi bilir, yakında fiziksel olarakda geçilmesi planlanan göklerin hükümranlığına ait yaşam boyutlarına layık olacak şekilde, önce kendimizde bütünlenip İlahi prensipler ışığında, yüreğimizin rehberliğinde sevgiyle devrelerimizi açabilir isek ,hücrelerimiz daha yüksek titreşime geçebilir.

Daha yüksek hızla titreşen hücre, Ana kaynaktan daha fazla Işık çeker/Daha hızlı giden arabanın depodan daha fazla benzin çekmesi gibi.

Bunun sonucu Işımamız artar ve DNA larımızın hepsi aynı anda bu yükselen ışık akışını, titreşimsel yükselişi algılayarak doğadaki tüm manyetik alanlara Dünyayı ağ gibi örmüş manyetik Izgara üzerinden eşzamanlı yansıma yaparlar. Bu da Dünya ananın frekansını yükselterek değişim dönüşümünü başlatır.

Böylece 5.boyut frekanslarına daha az dirençle uyumlanan Dünyada depremler, tsunamiler, seller, yanardağ patlamaları azalır. Yeni boyuta doğum daha sancısız gerçekleşebilir.
 

İsveç Siljan gölünün Dünyanın 3.göz şakrası, Türkiyenin de Dünyanın kalp çakrası olduğu bildirildi.

Kalp şakrası 4. Şakradır, 3. ve 5 incinin arasında, geçiş köprüsüdür-Sır’at gibi...

Onun için Türkiye Ana Hasat Merkezidir.

3.den çıkıp 4 e oradanda yapılan ölçümler sonucu hakedersek 5. Boyuta geçmek Türkiyedeki yoğun çalışmalarla gerçekleşmekte.
 

29.1.11, önümüzdeki hafta Cumartesi günü Yüce Yaradan’ın “Büyük Kütle-ANA KOTLAMA”aktivasyon enerjisi tüm Yaratılışın tarihinde ilk defa Dünyaya indirilecektir.
 

Enerjinin Dünyaya ilk girişi- isveçte ilk yaşam tohumunun ekildiği, ardından göktaşıyla bilgi kayıtlarının gönderilmesi sonucu, İnsanı+Doğası hücresel bazda hazırlanmış olan Siljan gölü kıyısı olacaktır.
 

Biz 70 Işık İşçisi gölün kıyısında bir bina içinde toplanıyoruz.

Önce bizim grup aurasından ve tepe çakramızdan girecek enerji bizlerin DNA larındaki 12 boyutun/sarmalın Ana aktivasyonunu/kotlamasını gerçekleştirecektir.

Bizim bedenlerimizin DNA Manyetik alanlarının 12 sarmala uyumlu yüksek titreşime geçmesi kayıp-kadim 10 sarmaldaki bilgiyi aktive edecek. Bu da bir anahtar gibi gidip burada üzerinde bulunacağımız meteor toprağının fotonlarındaki milyonlarca yıldır bekleyen yüksek Yıldız bilgisinin kapısını açarak açığa çıkaracak, bu bilgilerde fotonlar içinde Türkiyeye, oradan eşzamanlı olarak Mısıra ve Hindistana; bizimle BİRleşmiş tüm ışık işçilerine, oradanda Halklara her katmanda alabildiği oranda akacak.

Yüksek Kozmik bilgi yüksek titreşimde ışık içinde akacak. Bu da Atlantisin batışında kaybolan Tanrısal pentagramımızı/bedenimizi aktive edecek.

Bu titreşimle Uyarılan Beş köşeli Mana pentagramı diğer aktif 5 köşeli madde pentagramıyla birleşmek üzere harekete geçecek, ve 10 sayısına-Makro Varlığa adım atılacak.
 

Sadece insanlar değil,bu aktivasyon ile Bizlerin uyanan DNA manyetik alanlarının Toprak/Bitki/Hayvan hatta eşya manyetik alanlarıyla rezonansa geçmesi sonucu çevremizdeki tüm yaratılış uyanışa geçecek.
 

Ana Hasat Programında görevli Kıymetli Arkadaşlarımızın da bir mesajlarında bildirildiği gibi:

“Artık ANA KOTLAMA başlayacak. Bu program İki sınır aşıp Dünya Çobanları ile birleşmeyi sağlamalıdır. Eğer bu birleşim yapılabilirse, Kurtarıcılık tüm kotlamaları gerçekleştirebilir”
 

Sevgili Işık Dostlarım,
 

Ben hiçbir gruba, kişiye,ideolojiye, yıldız sistemine veya kuruluşa dahil değilim.

Tamamen özgür ve Ben'im leyim, Özümdeyim
 

Bilgi alışverişi, görev için girip çıktığım gruplar çalışmalar olabilir,
 

Ben sadece İnsana/Bütüne hizmet yoluyla Hakka hizmette Rabbimin yolundayım

Nereye çıkarsam çıkayım üzerimde her zaman kapalı bir kapı bulacağımın da farkındayım,

Hamdımda ve Biattayım
 

Bu çalışma belli bir Grubun, kişinin, inancın,katmanın, Yıldızın çalışması değildir.

Bu çalışma Yüce Yaradan'ın izniyle Allah aşkıyla O'nun rızası için,Bütünün hayrına;
 

Tüm Yaratılışı değiştirecek/Dönüştürecek, selamete çıkaracak bir görev çalışmasıdır.
 

Katılacak olanda katılmayacak olanada saygımız sonsuz

Her Birey kendi bilir, sorumluluk kendindedir.
 

Gönül isterki hep BİRlikte olalım
 

Hepbirlikte-İsveçte ve İstanbulda...
 

Tüm arkadaşlarınıza haber vermenizde,

Gelebilenlerinde İstanbulda toplanmasında fayda vardır.
 

Toplantıya katılamayanlar evlerinde, arabalarında, işyerlerinde T.S.16.00 da bir derin nefes alıp,gözlerini kapatıp içselliklerinde şu niyeti yapıp 3 dakika beklemeleri Bütünün, Hepimizin en Yüce hayrına olacaktır.
 

---------------

Allah’ım

Senden gelen enerjiye tüm hücrelerimi açıyor,

“YENİ DÜNYA IŞIK AĞINA”bağlanıyorum.

Kendimi bilmek niyetiyle, izninle.
 

Amin
 

******************************
**********************

Biz Bütünlüğü Grubu olarak, Bizlik toplantısı yapıp, birbirimizi yüz yüze tanımak, bilgilerimizi paylaşmak ve Bütünlüğün hazı içinde bir bilinç olmayı başarabilmenin yollarını bulma amacı ile bir toplantı düzenlemek istemekteyiz.

29.01.2011 2+9=11 ve 11111 beş bir sembolik olarak piramit oluşturur. gibi kollarını açmış bir yıldız oluşturan DaVincininı(David)misali katılan ilk grubun 5li yıldızının Mana aktivasyonu ile 5 köşesi daha aktive edilecek, katılanlarda 10 numara ilk makro insan enerj aktivasyonu yapılacak . İsveç’ten 100 kişiye yakın katılım olacağı bildirilmiştir. Endonezya’nından da katılacağı birlik bildirlmektedir. Antalya’daki ve İzmir’deki bizlik bilinçinde olan dostlar katılımda bulunacaktır. Mısır’ın enerjiyi destekliyici bir grup oluşturacağı ve Dünya üstünde bir üçgen oluşturulup, TÜRKİYE merkez olacak. İsveç üstünden aktarılacak enerji Türkiye üstünden yayılacaktır. Birlik bilincinde olan her birimin katılımı bizi zenginleştirecektir. TÜRKİYE’min merkez enerji geçişine yardımcı olup katılım gösterecek kişilerin, grupların biran evvel sayı bildirmesini rica ederiz.

29.01.2011 de İstanbul'da yapmak istediğimiz bu toplantıya katılmak, bilincini paylaşmak, enerjisini bu sinerjiye katıp beyin fırtınasına katılmak isteyenlerin bu sayfadan katılım yapmak istediğini bildirmesini ve katılım sayısına göre yer ayarlanmasını biran evvel yapmanız gerektiği için gecikmeden dostların katılım yapmasını rica ederiz.

İstanbul’dan katılacakların, İsveç’le ve diğer şehirlerle sinevizyonla katılımı sağlanacak merkez çalışmasında ve organizasyonuna katılacaktır. Diğer şehirlerdeki kardeşlerimiz birlikteliklerini oluşturup İstanbul’a aynı anda bağlanıp İsveç’le birlikte çalışmaya başlanacaktır.
 

Bireysel katılım ve fikir beyan edebilecekler, bu konuda yardımı olabilcekler lütfen bildirsin.
 

SEVGİLİ DOSTLAR,
 

29.01.2011 TOPLANTIMIZ, ŞİŞLİ ÖĞRETMENLER EVİN'NİN KONFERANS SALONUNDA YAPILACAK LİMİTSİZ ÇAY, KAHVE VE İKRAMLARLA SAAT:13:00 DE BAŞLAYIP 17:00

SONUÇLANMASI PLANLANMAKTADIR.
 

SKP İLE TÜRKİYE VE YURT DIŞINDAN KATILACAK DOSTLARLA BAĞLANTI YAPILACAĞI, ANIN İÇERİĞİ İLE KATILIMCI DOSTLARINDA BİLGİLERİNİN PAYLAŞILACAĞI ORTAK BİR ALAN İLE ANIN ENERJİSİNİN SEVGİYLE DÜNYAYA SUNULMASINI YAŞAYACAĞIZ.
 

ALANIN KİRASININ KARŞILANMASI İÇİN </span><span><span>20.TL</span></span><span> KATILIMDA BULUNARAK BİZ BÜTÜNLÜĞÜ TOPLANTISINA KATILMANIZI SEVGİ İLE BEKLİYORUZ.
 

ŞİŞLİ ÖĞRETMEN EVİ'NİN OTOPARK SORUNU YOK VE ÖĞRETMENLERİMİZİN AYDINLIĞINI İÇİMİZDE HİSSEDEREK, İLK ÖĞRETMENİMİZ SEVGİLİ ATATÜRK'ÜN IŞIĞINI İÇİMİZDE HİSSEDEREK BİRLİKTE ÇALIŞMAK ÜZERE.
 

</span>

 

 

<span>

Rüya Yüksel

Customer Services & Supply Chain Manager

Allied Domecq Istanbul Ic ve Dis Tic,Ltd.Sti . Turkey
 

Tel : 00 90 212 346 02 18

       00 90 212 346 02 03 / 228

Fax : 00 90 212 346 02 22
Mobile Phone : 00 90 532 411 97 17
(alıntıdır)
« Son Düzenleme: Ocak 28, 2011, 11:32:21 ÖS Gönderen: dogudan »
MAY THE FATHER OF UNDERSTANDING GUIDE US...


Ocak 28, 2011, 02:00:41 ÖÖ
Yanıtla #1
 • Seyirci
 • Aktif Uye
 • ***
 • İleti: 647
 • Cinsiyet: Bay

Yarın, dünyamızın 5. boyuta geçip geçmediğini, insan dna sının 12 sarmala çıkıp çıkmadığını göreceğiz. Yada göremeyeceğiz.

Aslında toplantıya katılık biraz neşelenmeyi istemiyor değilim. Bilimsel olarak nedense hep çaresiz kaldıklarını çok görmüş-yaşamış birisiyim.

Saygılarımla...
« Son Düzenleme: Ocak 28, 2011, 11:34:01 ÖS Gönderen: dogudan »
Bir yere ait olmayı hiç istemedim. Ya kendim olurum yada başkalarının arkamdan övgüleri ile ölmüş olurum.


Ocak 28, 2011, 10:59:38 ÖÖ
Yanıtla #2
 • Orta Dereceli Uye
 • **
 • İleti: 320

Ana Kotlama demek vay be kodlama da degil Kotlama. Koy işçileri var biliyor musunuz taşlama yapıyor kanser olup genc yasta ölüyorlar.

Benim sorum su kim bu adamlar? Davetiyeyi anladık. Kotlama yapılacak Tanrı ilk kez öyle bir enerji gönderecek ki İsveç topraklarindaki titreşimleri Tutkiyede hasatlayacaklar.

Neyse en azından limitsi çay varmış 20 TLye :) 12 lik DNA sarmalları, sonra göktaşı ile süslenmiş.

8.boyuttan 3. Boyuta düşmüş dua kirikliklarimla

:D Kotlama ya :)
« Son Düzenleme: Ocak 28, 2011, 11:35:45 ÖS Gönderen: dogudan »
Girdik susanlar arasına yattık uyuduk
Çığlığımız sınırları aştıydı nasıl olsa.


Ocak 28, 2011, 04:23:25 ÖS
Yanıtla #3
 • Orta Dereceli Uye
 • **
 • İleti: 223
 • Cinsiyet: Bay

Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar sevgiler saygılar


Bir bilge adam çölde öğrencileriyle otururken demiş ki;
"Gece ile gündüzü nasıl ...ayırt edersiniz? Tam olarak ne zaman karanlık başlar, ne zaman ortalık aydınlanır?"
Öğrencilerden biri;"Uzaktaki sürüye bakarım, "demiş, "koyunu keçiden ayıramadığım zaman akşam olmuş demektir. "
Başka bir öğrenci söz almış ve "Hocam" demiş, "İncir ağacını, zeytin ağacından ayırdığım zaman, anlarım ki sabah başlamıştır. "
Bilge adam uzun süre susmuş.
Öğrenciler meraklanmışlar ve "Siz ne düşünüyorsunuz hocam?" diye sormuşlar.
Bilge şöyle demiş;
"Yürürken karşıma bir kadın çıktığında, güzel mi çirkin mi, siyah mı beyaz mı diye ayırmadan ona bacım diyebildiğimde ve yine yürürken önüme çıkan erkeği, zengin mi yoksul mu diye bakmadan, milletine, ırkına, dinine aldırmadan, kardeşim sayabildiğimde anlarım ki sabah olmuştur, Aydınlık başlamıştır

" Fear of suffering is wors...e than the suffering itself"....
" Acı cekmekten kormak, acının kendisinden daha kötüdür "
« Son Düzenleme: Ocak 28, 2011, 11:33:43 ÖS Gönderen: dogudan »
MAY THE FATHER OF UNDERSTANDING GUIDE US...


 

Benzer Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son Gönderilen:
4 Yanıt
3366 Gösterim
Son Gönderilen: Nisan 26, 2007, 02:31:26 ÖÖ
Gönderen: Fraternis
0 Yanıt
6046 Gösterim
Son Gönderilen: Mart 27, 2007, 12:42:59 ÖS
Gönderen: Fraternis
0 Yanıt
2644 Gösterim
Son Gönderilen: Haziran 01, 2007, 02:23:45 ÖS
Gönderen: Supeluta
9 Yanıt
4369 Gösterim
Son Gönderilen: Eylül 21, 2007, 04:27:34 ÖS
Gönderen: nietzsche
78 Yanıt
27778 Gösterim
Son Gönderilen: Haziran 28, 2008, 04:09:23 ÖS
Gönderen: shemuel
2 Yanıt
2666 Gösterim
Son Gönderilen: Ekim 16, 2009, 02:33:56 ÖS
Gönderen: karahan
3 Yanıt
2928 Gösterim
Son Gönderilen: Mayıs 28, 2011, 11:47:40 ÖÖ
Gönderen: Masor1976
1 Yanıt
2128 Gösterim
Son Gönderilen: Temmuz 29, 2012, 08:29:18 ÖS
Gönderen: khael
0 Yanıt
1100 Gösterim
Son Gönderilen: Ocak 13, 2013, 01:19:09 ÖS
Gönderen: Etimolog
5 Yanıt
2886 Gösterim
Son Gönderilen: Şubat 14, 2013, 11:51:16 ÖS
Gönderen: Etimolog