Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: İTTİHATÇI  (Okunma sayısı 10086 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Haziran 07, 2007, 07:40:05 ös
Yanıtla #10
  • Aktif Uye

kardeşim hoşgeldin,özlemişim senin açtığın konulara cevap yazmayı yahu :)

ben bunu sana daha öncede mi söylemiştm ne.. neyse sağlık olsn :)

tekrar hoşgelsn kardeşim sn.LEON COMANDANTE :):)
Vostede é vostede. . Nunca perder o caducidade. .

Haziran 07, 2007, 07:40:41 ös
Yanıtla #11

hayırdır protestomu yapıyorsun nıye eskısı gıbı aramızda olamıcaksan bak hazıran ayının sonunda ben ıllumınatı ıle ılgılı bılgıler yazcam mutkala oku.
ayrıca tarıh bolumude aynen senın bıraktıgın gıbı yanı sıte sensız olmuyor be ıttıhatcı
saygılar ve sevgıler benden sana olsun kardesım

Haziran 07, 2007, 07:42:39 ös
Yanıtla #12
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

hayırdır protestomu yapıyorsun nıye eskısı gıbı aramızda olamıcaksan bak hazıran ayının sonunda ben ıllumınatı ıle ılgılı bılgıler yazcam mutkala oku.
ayrıca tarıh bolumude aynen senın bıraktıgın gıbı yanı sıte sensız olmuyor be ıttıhatcı
Gerci ben Tarih ile ilgili bilgiler vs. ekleyecektim, ama ilk tesebbusumde Ataturk ile ilgili bir siirde birisi sikayet etmis siiri. Ondan sonra isin acikcasi sogudum...
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlari sevmiyorum.

Haziran 07, 2007, 07:43:03 ös
Yanıtla #13
  • Ziyaretçi

kardeşim hoşgeldin,özlemişim senin açtığın konulara cevap yazmayı yahu :)

ben bunu sana daha öncede mi söylemiştm ne.. neyse sağlık olsn :)

tekrar hoşgelsn kardeşim sn.LEON COMANDANTE :):)
Teşekkür ederim kardeşim Hiario. :) Seninle düşüncelerimiz farklı olsada herzaman çok iyi anlaşıyoruz. :)

Haziran 07, 2007, 07:44:33 ös
Yanıtla #14
  • Aktif Uye

bu haziran ın sonuda gelmedi be arkadaş..

içimden bir ses haziran ın sonunda bunun temmuzun sonuna atılacağını,ondan sonra da 2008 atılacağını söylüyor..sonra bir ankette "illüminati konusu ne zamn açılsn" die anket açarız :)

Haziran 07, 2007, 07:45:20 ös
Yanıtla #15
  • Ziyaretçi

Bilgilerini bekliyeceğim. :) Yinede elimden geldiğince aranızda olacağım sadece eskisi kadar çok olmayacak, onu söylemek istedim kardeş.

Saygılar.

Haziran 07, 2007, 07:45:35 ös
Yanıtla #16

bu haziran ın sonuda gelmedi be arkadaş..

içimden bir ses haziran ın sonunda bunun temmuzun sonuna atılacağını,ondan sonra da 2008 atılacağını söylüyor..sonra bir ankette "illüminati konusu ne zamn açılsn" die anket açarız :)
verdıgım hangı sozu tutmadım?acıklamarınıza bıraz dıkkat sn hiario
saygılar

Haziran 07, 2007, 07:46:08 ös
Yanıtla #17
  • Aktif Uye

Teşekkür ederim kardeşim Hiario. :) Seninle düşüncelerimiz farklı olsada herzaman çok iyi anlaşıyoruz. :)

aslında bir kaç düşünce farklılığından başka o kadar çok ortak noktamız varmış ki:)

Haziran 07, 2007, 07:48:20 ös
Yanıtla #18
  • Ziyaretçi

Evet Sn. Hiario. :)
SnMcCann sakin olun sadece şaka yapılmış. :) Doğrusu biraz geciktide o yüzden. :) Bakın arada ben bile siteden atıldım yani. :)

Haziran 07, 2007, 07:49:21 ös
Yanıtla #19

ama keyfımdende gecıkmıyor yanı ısımız gucumuz var bızımde=) nese sn hiario bır anlık cıkısım olsuysa sızden ozur dılerım
saygılar