Masonlar.org - Harici Forumu

 

Gönderen Konu: Otorite  (Okunma sayısı 1269 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 28, 2013, 11:29:38 ÖÖ
  • Orta Dereceli Uye
  • **
  • İleti: 323
  • Cinsiyet: Bay

Azim, hırs, disiplin. Yok et ! Varsa güç yolunda sana engel bir başka güç. O gücü ezmek için daha güçlü ol ve altına al ideolojileri. Disiplin ve itaat. Uyulursa tehlikeli bir büyüyüş. Her an tetikte bir beyin, savaşa hazır. Yok etmeye, ezmeye, engelleri kaldırmaya hazır bir vücut. Otur kalk, disipline ayak uydur. Vur ayaklarını, asker postallarını aynı anda, aynı yerde vur, vur ve sesin gücünü hisset. Birliğin sesini duy, daha hızlı, daha sert, daha baskın vur. Söz konusu zevklerimiz ise, bundan ödün vermeden devam et. Yeryüzünde ki tüm zenginlikleri kullan, onları hizmetin için alaşağı et. Bilinmedir ki yeryüzünde ki her şey insanların hizmetkarıdır. Vücudunda dolaşan kanda doğanının bir hırsı var. Yırtıcı olmak. Daha fazla ve daha fazla. Daha baskın ve daha cüretkar. Boynunu yukarı kaldır. Dik tut. Göğüslerin yukarıda olsun. Bedeninin tüm ihtişamını göster. Daha iyisi için. Elindekinden daha fazlası için. Dik dur ! İlerisini düşün.

Patron, müdür, başkan, bankacı, iş verenlerin bizleri ezdiğine yeter ! Onlara tüm şiddetimizi, hırsımızı, azmimizi göstereceğiz. Ezelim. Onlar ölmeye mahkumlar, yüksekten bakanlar. Yaşamaktan mahrum bırakılmalıdır. Faşist bir güç ile baskılanmalı ve kilit konulma. Gücün üstünde bir güç serilmeli, ihtişamın siyah rengine bürünelim. Dünyanın hakimiyetini kavrayalım, güç güç ve güç. Yok et. Zevkler, daha fazlası ve daha iyisi. Kalite, saygı, ciddiyet. disiplin, hırs ve azim. Durdurulamaz bir güç Otorite !
Dünya üstündeki en üstün yaşam formu olduğumuza ama yine de sözcüklere sığmayacak kadar mutsuz olduğumuza,çünkü başka hiçbir hayvanın bilmediği şeyi,ölmek zorunda olduğumuzu bildiğimize dair bir ironi


Aralık 17, 2013, 10:38:54 ÖS
Yanıtla #1
  • Uzman Uye
  • ****
  • İleti: 1828

Korkmadim desem yalan olur.


 

Benzer Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son Gönderilen:
16 Yanıt
5664 Gösterim
Son Gönderilen: Mayıs 09, 2012, 05:36:03 ÖS
Gönderen: honeste_vivere