Masonlar.org - Harici Forumu

 

Gönderen Konu: Hayal Edin Gerçekleştirelim  (Okunma sayısı 756 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mart 06, 2016, 05:03:17 ÖS
  • Uzman Uye
  • ****
  • İleti: 2145
  • Cinsiyet: Bay
    • Masonluk ve MasonlarKredi Kayıt Bürosu

Türkiye’nin ilk ve tek kredi bürosu olan Kredi Kayıt Bürosu (KKB), sektörün önde gelen 9 bankasının ortaklığı ile 11 Nisan 1995 tarihinde kurulmuştur. KKB’nin; bankalar, tüketici finansman şirketleri, leasing, faktoring ve sigorta şirketleri olmak üzere hem Risk Merkezi hem de kendi üyelerini içeren 180’in üzerinde üyesi bulunmaktadır.

“Hayal Edin Gerçekleştirelim”

Kredi Kayıt Bürosu, gençlerin sosyal sorumluluk konusunda bilinçlenmeleri, toplumsal ihtiyaçları fark etmeleri ve bu alanlarda harekete geçmelerini sağlamak amacıyla Türkiye genelinde tüm üniversite öğrencilerinin katılımına açık olan “Hayal Edin Gerçekleştirelim” Sosyal Sorumluluk Proje Fikir Yarışmasını Ocak 2014 itibariyle başlattı.

Türkiye’de bu kapsamda ilk kez düzenlenen Sosyal Sorumluluk Proje Yarışması ile öğrencilerin Çevre, Eğitim, Sağlık, Spor, Kültür Sanat, Toplumsal konularındaki proje fikirleri yarışıyor. Yarışmaya öğrenciler isteğe bağlı olarak bireysel veya grup olarak katılabilir.


Yarışmaya Katılım

Yarışmaya sosyal sorumluluk fikirlerini paylaşmak isteyen, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içindeki üniversitelerde ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimi alan ve yurtdışında üniversite öğrenimi gören tüm Türk öğrenciler katılabilir.

Öğrenciler yarışmaya tek kişi olarak katılabileceği gibi grup oluşturarak da katılabilir.

Bir grup en fazla 3 kişiden oluşabilir.

Bir kişi veya grup en fazla 3 farklı proje ile başvuruda bulunabilir. Proje fikirleri daha önce hiçbir yerde kullanılmamış, ödül almamış, kopya edilmemiş ve özgün olmalıdır. Benzer ya da alıntı olduğu belirlenen projeler yarışma dışı kalacaktır.


Yarışmaya jüri üyeleri, KKB çalışanları ve KKB’nin hizmet aldığı halkla ilişkiler, reklam ve organizasyon şirketinde çalışanlar ile çalışanların birinci dereceden yakınları katılmazlar.

Yarışmaya kategori başına 30 projeden az başvuru olduğu takdirde, seçici kurul o kategoride ödül vermeme hakkını saklı tutacaktır.

Hayal Edin Gerçekleştirelim yarışmasına daha önce katılan öğrenciler farklı projeler ile tekrar başvurabilirler.


SON KATILIM 14 MARTA KADAR UZATILMIŞTIR!

http://www.hayaledingerceklestirelim.com/
Gnothi Seauton

Yaşamak, kendini adam etmektir. Zeka ve bilgiyi kullanarak, etinden, kemiğinden kendi heykelini yapmaktır. - Goethe