Masonlar.org - Harici Forumu

Anket

Bu haberin dogruluguna inaniyormusunuz?

Evet. Dogrudur.
Hayir. Dogru degildir.
Herhangi bir nedenden oturu dogru olabilir.
Emin degilim. Yorumsuz.
Dogru olabilir. Masonlar yapmistir.

Gönderen Konu: İlginç Bir İddia  (Okunma sayısı 7353 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eylül 27, 2007, 11:25:50 öö

Vatandaş bunu denemiş ve gazeteye yazmış.Köşe yazarıda köşesinde yer vermiş.Doğruluğunu araştırmadım o yüzden yorumda yapmayacağım ama bu tip konularla ilgili olan arkadaşlar araştırmayı yapıp sonuçları bildirirlerse memnun olurum.
Omnia mors aequat

Eylül 27, 2007, 11:49:54 öö
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

Sayın Provakatör bunu daha önceden bende okumuştum. Olmayacak şey değil açıkçası. Akp'yi hangi çevrelerin istediği zaten biliniyor.

Eylül 27, 2007, 12:04:58 ös
Yanıtla #2
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

Konuya anket eklenmistir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Eylül 27, 2007, 12:07:01 ös
Yanıtla #3
  • Aktif Uye

yapılmayacak şey degil gibi geliyor......
Vi VERİ VENİVERSUM VENUS VİCİ..

Eylül 27, 2007, 12:40:57 ös
Yanıtla #4
  • Uzman Uye

Seçimler öncesi bu anketler yalan bunlar hikaye diyordunuz. Akp seçildi anketlerdeki oranların üstünde, şimdi de gelmiş diyorsunuz akp anketlerle oynamış akp artık pes...
''Kızıl elmada buluşalım''

Eylül 27, 2007, 02:33:07 ös
Yanıtla #5
  • Ziyaretçi

Seçimler öncesi bu anketler yalan bunlar hikaye diyordunuz. Akp seçildi anketlerdeki oranların üstünde, şimdi de gelmiş diyorsunuz akp anketlerle oynamış akp artık pes...
Bu iş seçimlerden önce çıkmıştı bildiğim kadarıyla. Yukarıyı okuduysan 22 Temmuz'da kime oy vereceksiniz diye sormuş ankette yani sonuçları birileri önceden belirledi önce anketlerle insanları aldattılar devamınıda getirdiler. Boşuna Akp'nin oy oranını az gösteren yada Musa'nın Çocukları diye kitaplar yazanlar hapislere atılmadılar.

Eylül 27, 2007, 03:36:07 ös
Yanıtla #6
  • Aktif Uye

Sayın Mason anketlerde, "doğru olabilir. masonlar yapmıştır" gibi bir seçenek olması biraz garip değil mi? Ben açıkçası doğru olabileceğini düşünüyorum ama masonluk ihtimali aklımın köşesinden geçmedi... İşaretleyebileceğim bir şık yok şu an.
Mea mihi conscientia pluris est quam omnium sermo

Eylül 27, 2007, 03:42:36 ös
Yanıtla #7

Sayın Mason anketlerde, "doğru olabilir. masonlar yapmıştır" gibi bir seçenek olması biraz garip değil mi? Ben açıkçası doğru olabileceğini düşünüyorum ama masonluk ihtimali aklımın köşesinden geçmedi... İşaretleyebileceğim bir şık yok şu an.

Sn Veritas,

Bazı kişilerin kafalarına meteor düşse bile bundan Masonları sorumlu tutmak gibi garip bir eğilimi var.Sn Üstadım bu şıkkı bunun için koymuştur. :)  "Filistinde çocuklar ölüyor masonlar nerede" tarzı enteresan topicleri okursanız anlam verebilirsiniz.

Saygılarımla,
Omnia mors aequat

Eylül 27, 2007, 04:04:37 ös
Yanıtla #8
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Ankete bir secenek daha eklenmistir.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Eylül 27, 2007, 05:55:09 ös
Yanıtla #9
  • Uzman Uye

Sn. Leon şöyle demişsiniz; ''önce anketlerle insanları aldattılar devamınıda getirdiler. '' Bu ülkenin yüzde ellisi salak mı ki anketlere göre seçim yapsın.

Bu sana vericeğim son cevaptı. Artık tartışmamız mantıksız çünkü tartışmamızı kişiselleştiriyoruz. Sana hayatta başarılar dilerim.
''Kızıl elmada buluşalım''