Masonlar.org - Harici Forumu

 

Gönderen Konu: KOZMİK BİLİNÇ  (Okunma sayısı 1912 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 15, 2008, 02:21:53 ÖS

Kozmik; bilineceği üzere sözcük anlamı itibariyle, ' Kainatın Düzeninin Akıl ve Mantığa Sığmayan Boyutu' ve bundan yola çıkarak Kozmin İnsan nasıl olunur? Sistem bizim bilmediğimiz birçok şeyden habersiz olarak kendiliğinden programlanmış ve İnsanoğluna direkt 'Enkarne' olayıyla birlikte birçok Boyuta geçme imakanını tanımıştır.

İnsanoğlu Tekamül Sürecini ancak bu şekilde tamamlayabilmektedir. Gelişimini bu şekilde sağlayabilmektedir. Taa ki Kamil İnsan Statüsüne Erişinceye dek!....

Cansız- Canlı ( Bitki- Hayvan-İnsan)= Varlık! Enerjilerin Bedenlenme hakkına sahip olarak bu Dünyada vücut bulmaları  :)

Acaba yaşadığımız Dünya bir nevi Sistem'in Labaratuvarı olarak mı kullanılmaktadır? Çünkü bu şekilde devam eden bir Döngü ve Enerjinin Dönüşüm Şekline istinaden Kozmik Enerjinin Değişik Bilinçleri oluşturduğu ve haliyle de farklı Enerji Boyutlarının oluşmasını sağlamıştır.  Çeşitli Evrelerden farklı Boyutlara geçen Kozmik Bilince sahip olan İnsanların değişik Kodlar ve Frekanslarda her birinin ayrı paralelde Sisteme bağlı olarak yaşadığımızı biliyor muyduk?

Bundan yola çıkarak şöyle bir sonuca vardım: Demekki gelişimini bir şekilde tamamlayamayan ve kendisine tanınan imkanlar dahilinde kendisine tanınan süreç kapsamında bunu başaramayan Varlıkların Evrende yok olmaya mahkum oldukları tartışılmaz bir Gerçek'tir.

İnsanoğlu için Tekamül Şarttır!....

En önemli sonuç ise Tanrı'yla Uyumlu olan İnsan Sonsuza Dek Yaşayacak ancak Tanrı'ya Ters Düşen herhangi bir varlık buna özellikle İnsan da dahil varlığını asla devam ettiremeyecektir!....

« Son Düzenleme: Ocak 15, 2008, 02:25:15 ÖS Gönderen: Sevil »
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.


 

Benzer Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son Gönderilen:
15 Yanıt
5622 Gösterim
Son Gönderilen: Eylül 20, 2009, 05:11:55 ÖS
Gönderen: Prenses Isabella