Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Uzay Dini (Raelian)  (Okunma sayısı 33955 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mart 16, 2008, 06:52:50 ös
Yanıtla #10
  • Ziyaretçi

Sevgili Sevil, düşüncelerinize saygım sonsuz. Mutlaka sizin mantıksal süzgeçinizden geçtikten sonra bu şekli almıştır. Açıkçası ben buna inanmıyorum. Mutlaka Mısır pramitlerinin nasıl yapıldığına ilişkin gizemler vardır, o vakitlerde o pramitler nasıl yapılmış değişik geliyor insana. Ama ben daha çok bilimsel yaklaşmayı tercih ettiğim için, mutlaka bunun bir açıklaması vardır diyorum.

Mart 16, 2008, 06:58:53 ös
Yanıtla #11

Sevgili Sevil, düşüncelerinize saygım sonsuz. Mutlaka sizin mantıksal süzgeçinizden geçtikten sonra bu şekli almıştır. Açıkçası ben buna inanmıyorum. Mutlaka Mısır pramitlerinin nasıl yapıldığına ilişkin gizemler vardır, o vakitlerde o pramitler nasıl yapılmış değişik geliyor insana. Ama ben daha çok bilimsel yaklaşmayı tercih ettiğim için, mutlaka bunun bir açıklaması vardır diyorum.

Katılıyorum, Sevgili Blossom; Öncelikle karşılaşılan her Bilgi'ye açık olunmak kaydıyla hareket ederek söylediğiniz gibi Mantıksal Süzgeçten geçirildikten sonra Kabullenmek, en Temel Özelliktir. Buna en çok Dikkat edilmesi gereken bir Durumdur. Yalnız Mısır Piramitlerini en açık bir şekilde ifşa edebileceğim veyahut anlaşılmasını kolaylaştırmak için vermiş olduğum bir Örnekti.

Amaç; Bilinmeyenleri, Bilinen Kılıp Mantıklı Olarak Açıklamaktır, Sevgili Blossom ;)

Saygılar.     
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Mart 16, 2008, 07:09:01 ös
Yanıtla #12
  • Ziyaretçi

Teşekkürler Sevgili Sevil :) Piramitlerin yapılışı hakkındaki bildiklerinizi de okumak isterim :)

Sevgilerimle,

Mart 16, 2008, 07:11:44 ös
Yanıtla #13

Teşekkürler Sevgili Sevil :) Piramitlerin yapılışı hakkındaki bildiklerinizi de okumak isterim :)

Rica ederim, ama Mısrdaki birtakım Resimler zaten bunu açıklıyor, Sevgili Blossom (!)

Mart 16, 2008, 07:13:41 ös
Yanıtla #14
  • Ziyaretçi

Rica ederim, ama Mısrdaki birtakım Resimler zaten bunu açıklıyor, Sevgili Blossom (!)
Benim bu husustaki bilgim yetersiz. Ayrıca, dünya dışı varlıklar açısından merak ediyorum.

Mart 16, 2008, 07:20:45 ös
Yanıtla #15

Benim bu husustaki bilgim yetersiz. Ayrıca, dünya dışı varlıklar açısından merak ediyorum.

:) Önemli değil, Sevgili Blossom; müsait olduğunuz zaman Mısır Piramitleri hakkında nette yapacağınız en küçük araştırmada bunu Sizin de gözlemleyebileceğinize İnanıyorum. Özellikle Şekillere dikkat ederseniz ;)

Mart 16, 2008, 07:24:01 ös
Yanıtla #16
  • Ziyaretçi

:) Önemli değil, Sevgili Blossom; müsait olduğunuz zaman Mısır Piramitleri hakkında nette yapacağınız en küçük araştırmada bunu Sizin de gözlemleyebileceğinize İnanıyorum. Özellikle Şekillere dikkat ederseniz ;)
Teşekkür ederim Sevgili Sevil, araştıracağıma emin olabilirsiniz :)

Mart 16, 2008, 07:32:17 ös
Yanıtla #17

Teşekkür ederim Sevgili Sevil, araştıracağıma emin olabilirsiniz :)

İyi Araştırmalar :) Araştırın ve Görün (!) Bilin ancak Bilinmeyenlerden Korkmayın, Kendinizi Aşın, Bilincinizde Olgunlaşmak Bilgi Alınarak sağlanır. Bütün Bilgilere şüphe ile Yaklaşın ancak Mantıksal Süzgeçten geçirdikten sonra Kabullenin. Bu çok önemli bir Olay'dır. Hayat Kurtarıcı Vasfını Taşıyan Bilgi, Bizleri daha önemli ve İleriye Dönük olarak Gelişimimizi Sağlar.

Kişisel Yorumlarımı Sizlerle Paylaşmaktan Kendi Adıma Memnun oluyorum. Amacım asla Telkin etmek ya da Empoze Etmek Değildir. Ancak Önemli bir Olayı Açığa çıkarmak adına Buradayım. Durup beklemek Zamanı Değildir. Her Geçen gün bir Adım daha İlerleyin, ne kadar çok İlerlerseniz o kadar Yararınıza olacaktır. Ama Lütfen Öğrenin (!)

Bu arada Sevgili Blossom; Araştırma Esnasında tabi bunu Senin İstemen Önemlidir, elimden geldiğince Sana Yardımcı olacağımı bilmeni isterim. Ama söylediğim gibi sadece düşüncelerime, görüşlerime takılıp kalma, Kendin Araştır ve Doğru Bilgi'ye Kendin Ulaş ;)

Hayatımız Buna Bağlıdır.

Saygılarımla.       

Mart 16, 2008, 07:35:28 ös
Yanıtla #18
  • Ziyaretçi

Tabiiki empoze etmiyorsunuz Sevgili Sevil, paylaşarak katkıda bulunuyorsunuz. Emin olabilirsiniz ki mutlaka size bu husuta danışacağım.

Çok teşekkür ederim değerli katkılarınızdan dolayı.

En derin sevgi ve saygılarım ile,

Mart 16, 2008, 07:39:00 ös
Yanıtla #19

Tabiiki empoze etmiyorsunuz Sevgili Sevil, paylaşarak katkıda bulunuyorsunuz. Emin olabilirsiniz ki mutlaka size bu husuta danışacağım.

Çok teşekkür ederim değerli katkılarınızdan dolayı.

En derin sevgi ve saygılarım ile,

Buna Sevinirim. Amaç İnsanlara Hizmettir. İnsanlığa Olumlu Yönden Katkıda Bulunmaktır. İnsanları Yanlış Yönlendirmekten olabildiğince Uzak durmaktır. Bu Sayede Bilinmeyenler, Açığa Çıkacak ve Herkes Bunu Bilecektir. Hepimiz bir Bütünün önemli bir parçasıyız. Yardımseverlik ve İşbirliği Ön Planda Olmalıdır.

Yineliyorum, Çok Önemli Bir Süreçteyiz.Bu Şans Bize ( İnsanlık Adına ) bir kere tanınmıştır. Bir Geçiş Sürecinde Olduğumuzdan bir daha Dünyanın Kuruluşu Kadar bir Zamanı bu Alemde Geçirmemek ve  Dünya'mız Adına bu çok Önemli Süreci Kolaylıkla ve Rahatlıkla Atlatmak Dileğiyle;)

Sevgiler.   
« Son Düzenleme: Mart 16, 2008, 07:51:24 ös Gönderen: Sevil »