Masonlar.org - Harici Forumu

 

Gönderen Konu: HİTLER YAŞIYOR  (Okunma sayısı 3149 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ağustos 10, 2008, 03:40:25 ÖS
  • Uzman Uye
  • ****
  • İleti: 1665
  • Cinsiyet: Bay

HİTLER YAŞIYOR

İntihar ettiği söylenen Alman diktatör Adolf Hitler'in 2. Dünya Savaşı'ndan sağ olarak kurtulduğunu ve kutuplardaki Alman üssüne kaçtığı iddia ediliyor.

Adolf Hitler'in ölümü ve Nazi Almanya'sıyla ilgili bugüne kadar ortaya atılan bütün iddialardan yola çıkarak bir çalışma yapan gizli tarih araştırmacısı Turgut Gürsan, bu konu üzerine yaptığı yedi yıllık çalışmasını topladığı "Hitler Almanyası'nın Gizli Tarihi" adlı eserinde Hitler'in intihar etmediğini, Kuzey Kutbu'na kaçtığını savunuyor. Kitabı üzerine görüştüğümüz Turgut Gürsan, altmışın üzerinde kaynak taradığını ve ele geçirdiği belgelerle Hitler Almanyası'nın 12 yıllık gizli tarihine ışık tutmaya çalıştığını söylüyor. Gürsan, bu kaynaklar arasında en önemli bilginin Gestopa Şefi Müller'in anılarını topladığı kitap ve CIC'ın elindeki belgeler olduğunu belirterek, bu anı ve belgelerde Hitler'in intihar etmediği, Kuzey Kutbu'na kaçtığının belirtildiğini iddia ediyor.

Hitler ufo ile kutba kaçtı

Bu haber bütün dünyada olduğu gibi Türk basınında da yer aldı. Ancak Hitler'in ölmediğine dair bilgiler sadece gazete haberlerine taşınmadı. Gizli servislerin sürdürdüğü çalışmalar sonucunda Hitler'in yanında yer alan ve 1945 yılında ortadan kaybolduğu resmi kayıtlarda belirtilen Gestopa Şefi Müller'in 1948 yılında İsveç'te ortaya çıktığında yaptığı açıklamalar da bu doğrultudaydı. Amerikan Karşı İstihbarat Örgütü (CIC) için çalışmalar yapan şef Müller, anılarında Hitler'in sürekli yanında bulundurulan dublörünün bir iğneyle uyutuluktan sonra kafasına kurşun sıkılarak öldürüldüğünü ve Hitler'in de bir denizaltı ile önce Kuzey Amerika'ya buradan da Nazi Almanları'na ait ufoyla kutuplara kaçtığını söylüyordu.Nazi Almanyası'nı perde arkasından yöneten gizli örgütlerin bulunduğunu iddia eden Gürsan, bu gizli örgütlerin ilk kez serbest enerji ile çalışan ufolar yaptıklarını ve yine insan klonlama tekniğini bulduklarını anlatıyor. Hatta bu gizli örgütlerin, dünyanın içinde de bir yaşam olduğunu keşfettiklerini ve bu bilgilere Hitler'in de sahip olduğunu savunan Gürsan, Hitler'in Almanya'dan nasıl kaçtığını ise şu cümlelerle açıklıyor: "İnsan klonlama tekniği sayesinde Hitler'e benzeyen kişi ya da kişiler, Nazi Almanyası'nda klonlandı. Ardından da 1945 yılında Hitler'in dublörü olan bu klon, iğneyle uyutulduktan sonra kafasına sıkılan bir kurşunla öldürüldü. Hitler ise önce bir denizaltı ile Kuzey Amerika'ya, buradan da daha önce Kuzey Kutbu'nda Almanlar'ın kurduğu üslere gitti".


Nazilerin, sadece dünyanın üstünde değil, içinde de yaşam olduğHitler'in kopyası öldürüldü una inandığını belirten Gürsan, İkinci Dünya Savaşı'ndan kaçan ve ortadan kaybolan çok sayıda Alman'ın bir noktadan sonra izlerini kaybeden ABD'lilerin, olayı araştırmak için kutuplara doğru bir keşif gezisi düzenlediklerini iddia ediyor.

'Hitler İran'da ortaya çıktı'

En son iki yıl önce dünya basınında yer alan bir haberde Alman diktatör Adolf Hitler'in intihar etmediği ve Naziler'in Führer'i Adolf Hitler'in yaşadığı ve İran'da bir terör zirvesine katıldığı görüşüne yer veriliyordu. ABD istihbarat kaynaklarına dayanılarak verilen haberde Hitler'in çok özel bir hormon tedavisi sonucu 60-70 yaşlarında gösterdiği belirtiliyordu. İran'daki gizli toplantıya katılan bir Alman'ın, Adolf Hitler olduğunun DNA testi ve bazı dokümanlarla kesinlikle kanıtlandığı ileri sürerek, Hitler'in, Taliban'ın denetimindeki Afganistan'daDünyanın içine yolculuk...   faaliyet gösteren bir grupla zaman zaman birlikte çalıştığını ileri sürdüğü belirtiliyordu.

HİTLER'İN YAŞADIĞININ DELİLLERİ


Hitler ve Eva Braun'un cesetleri hiçbir zaman bulunamadı.

Hitler'in ölüm delili olarak ortaya çıkarılan iki şapka ve birkaç kemik parçası yetersizdi.

Hitler'in bunkerinde bulunan kan izleri, Hitler'in kan grubuna uymuyordu.

Hitler'in öldüğüne dair en önemli tanıkları ve arkadaşları hiçbir zaman bulunamamıştı.

İntihar teşebbüsü çok başarılı bir şekilde sahneye konmuş bir senaryo olduğunu ispatlayan birçok görgü tanığı raporu vardı.


kaynak: http://yenisafak.com.tr/arsiv/2002/eylul/13/g3.html