Masonlar.org - Harici Forumu

 

Gönderen Konu: Kryon  (Okunma sayısı 2603 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ağustos 19, 2008, 12:41:50 ös
  • Ziyaretçi

Merhaba sevgili varlıklar. Ben manyetik hizmetten Kryon. Burası çok hoş bir yer. Buradaki hiç kimsenin neler olduğu ya da neyin gerçek olup olmadığını sorgulamayacağı şekilde dostluk ortamının bu mekana akmasına izin verin. 'İnterdimensional'  kusursuzluğun sizi, size fiziksel olarak dokunacak şekilde ziyaret etmesine izin verin. Bazılarınız ne olduğunu koklayabilir bile -kutsal varlığı gösteren çiçeklerin kokusu- ki bu mesaj, daha yüksek bir kaynaktan ziyareti gösteren bir kanıttır.

Bu sefer partnerimin, 2006 yılına ait yeni bilgiyi iletmesini seçtim. Partnerim, ona verdiğim bilgiler yoğun bir şekilde kafa yorduğu için iyileşme dönemi (recuperation) geçirdi. Şimdi, size ne vereceğimi anlatmaya başlayana kadar yeni gibi gelmeyebilir. Genelde açıklaması zordur - sunumu güçtür ve gerçek bir mesaj yoktur. Ancak bir dakika durup soralım: sevgili insan, şu an nasıl da dahil edildiğini anlıyor musun? Bir konferans slonunda oturduğunu, onun olmayan sözler söyleyen bir insanı dinlediğini düşünüyorsun. Belki de geçmişte dile getirilmiş kelimeleri okuyorsun bi yerlerde... Lakin, burada olan kuantum bağıntısını anlamıyorsun. Aslında siz bu varoluşta hep birliktesiniz.

Partnerim size kuantum bilgisini vererek beş saat harcadı. Siz ve yanınızdaki kişi arasındaki bağın hikmeti; siz ve Gaia arasındaki, ve siz ve Lemuryalılar arasındaki... Bu, siz ve olduğunuz olgun ruh arasındaki bağıntıdır. Ve tabii ki siz ve benim - ki önceden yüzeysel bir şekilde konusu açılmıştı.

Burada olmadığınızda kim olduğum kavramına sahip olmadığınızı önceden söylemiştik (yeryüzünde insan bedeninde olmaktan söz ediyor). Ve bu olduğunda, siz perdenin diğer tarafındasınızdır. Bu, beni hatırladığınız andır, çünkü beni, gelirken ve giderken görebilirsiniz. Ben Dünya'nın bir yapı taşıyım... Sizden daha yaşlı ya da genç değil. Biz sadece birlikteyiz. Size karşı erkek ya da kız kardeş enerjisine sahibim, ve bazılarınız beni rüyalarında kız kardeşleri olarak gördüler ve neden bahsettiğmi biliyorsunuz.

Eve geri döndüğünüzü hatırlıyorum (dünyevi ölümden bahsediyor). Bizden en son ne zaman ayrıldığınızı, bundan önceki zamanı hatırlıyorum (doğumdan bahsediyor). Beliren korkunuzu, ölüm yatağınıza yatışınızı; gözlerinizi kapamadan önce ölümün nasıl olacağından korktuğunuzu anımsıyorum... Neyin gerçek olup olmadığını merak ederek... Ve birden uyanıp yaşamın gerçekten neyle ilgili olduğunu farkederek. Bu, 'sessiz sinema oyunu'dur. Sizin deyiminizle 'kağıt kaplan'.

Daha önce söylemiştik: ölüm bir değişimdir ve size çok tanındıktır. Başka bir deyişle dönüşümsel bir olaydır, ve hepiniz pek çok kez bundan geçtiniz. Bize burada katılan küçükler; hadi O'nun hakkında konuşalım (salonda, sadece birkaç haftalık bir bebek). O, olgun bir ruh, ve ben, O, bu genç bedene transfer olurken oradaydım. Orada, bu gezegene yeni gelen daha çok var; fakat O değil. O, olgun bir ruh. Ve O, ebeveynlerini sınayacak; çünkü O'nu, henüz benim tarafımdan uğurladım. Çok iyi hatırlıyorum. Şu an size gözüktüğü gibi değildi. O'nun enerjisi 27 feet ganişliğinde idi. Eğer buradaki 3D (3 Boyutlu) halinizde orada olsaydınız size görüneceği boyuttur. Derin ve güzel nesille birlikte muhteşem renkler vardı. Bu, genelde böyledir. Rol almak için karmik grubuna dönüyor... En son bıraktığı grubun içinde olarak... Ve O burada.

"Rolü ne?" diye sorabilirsiniz. Söyleyeceğim. O ve diğer birçokları 2007'de onlara sunulacak bir şeye sahip olacaklar. Bu, bizi daha önce takip etmemiş olanlar için karmaşık olabilir. fakat bize yetişmenize yardımcı olacağız.

Siz kimsiniz? Biz sizi Lemuryalılar olarak çağırdık - olgun ruhlar. Biz sizi ışık işçileri diye tanımladık ve üstat olarak çağırdık. Ne kadarınız neden geldiğinizin hakikatini gerçekten biliyor? Çoğu, "çok sıradanım, çok normalim, çok yaşlıyım, çok işim var. Meşgulüm." diyor.

Görüyor musunuz ki çokluk ülkesindesiniz... Colorado diye çağırılan bir yerde. Güzel ve dingin. Yaşamak için muhteşem bir yer. Bir şey diyeceğim. Siz bu gezegende eve aç gitmek zorunda olmayan yarının içindesiniz. Bunu her gün hatırlıyor musunuz? Buradan çıkarken bir aracınız var ve ayrıldığınızda üşümeyeceksiniz. Dost ve aile sıcaklığıyla evdeki yatağınıza gireceksiniz. Sizce bu bir tesadüf mü? Ayrıca aydınlanmayı destekleyen manyetik bir sıfat içinde yaşıyorsunuz. Ekvator ve kutuplarda değilsiniz, dengede, ortada bir yerdesiniz. Sizce bu tesadüf mü? Üzerinizde bir şey olduğunu söylüyorum -bir amaç örtüsü-sorumluluğun enerjisi - ki bu sizi her gün az zaman ayırıp taşıdığınız tanrısallığı kullanmaya çağırıyor. Bunu, insan ailesinin geri kalanına karşı, ilişkinizin kuantumundan faydalanmak için kullanın. Boş zamanınızda yapın ve bu, dünyayı değiştirecek.

Bazılarınız zamanının olmadığını söylüyor. Pek çok zamanınız var. Kimin zamanının olmadığını biliyor musunuz? İnsanlığın geri kalanının... Yaşamını devam ettirmeye çalışanların, her daim aç olan, ve kendileri için zamanları olmayanların. Onlar, yiyecek, korunma ve sıcaklık aramakla meşguller. Fakat buna sahipsiniz... Ve bu da tesadüf değil. Burada bir mesaj için böyle oturmanız tesadüf değil.

Şimdi, okuyucular, eğer bu kitabı aldıysanız, bu da tesadüf değil. Sayfa üzerindeki gözleriniz bekleniyordu, biliyor musunuz? Kim olduğunuzu biliyorum, ve hepimiz burada birlikteyiz... Dinleyici ve okuyucu. Ama buradakiler diyebilir ki "Bu nasıl olabilir, Kryon? Sen gelecekteki bir olayı şimdi okuyormuş gibi anlatıyorsun." Gerçekten! Çünkü bu, bir bağ ile bağlanmış kuantum enerjisidir. Kimin dinlediğini ve okuduğunu da biliyorum. Ve okurlar, siz de yaşamı devam ettirme modunda değilsiniz. Gezegendeki en karanlık bölgelere ışığı göndermek için bir dakika ayırabilirsiniz değil mi? Belki de bu, dünyanın oluş sebebidir. Bunun neden özellikle derin olduğunu şimdi anlatacağım.

Bu öğretiye başlamadan, size, normalde mesajdan sonra verdiğim hikayeyi anlatacağım. Bu, söylemek zorunda olduğumu yerleştirecek... Ve eğer partnerim yavaş gider ve iyice düşünürse, daha iyi verilecektir.

 

İki Gezgin

Burada, tatile giden birine uygulayabileceğiniz eski ve geleneksel bir kurgu var. Bu gezgin, bu insan, bu yolcu, evden nereye gittiğine dair bir fikirle ayrılabilir. Yani, gerçek realitesi, işlerin onun için işleyişi şudur: onun yaşamasını sağlamak için ihtiyacı olan kaynaklar nedeniyle ne kadar uzağa gideceği konusunda dikkatli olmalıdır. Bu, hepinizin yolculuk şeklidir. Yiyecek olduğunu bildiği yerlerden uzaklaşmayacaktır. Eğer sağlık sorunlarına maruz kalırsa tıbbi yardım alabileceği yerlerden uzaklaşmayacaktır. Eğer ışık-işçisi olsaydı, diğer ışık-işçilerinden uzaklaşmazdı, çünkü bu, o ihtiyaç duyduğunda onu destekleyen gruptur. Yani, gezginin yolculuğu, kaynakların yerleri tarafından yönlendirilir.

Şimdi, bu tanım üç boyutlu değil mi? Sizin için, planın götürdüğü yere gidebilirsiniz. Yemek için durursunuz, ve eğer yoksa, bulmak için devam etmeniz gerekir. Eğer sağlık sorununuz varsa, kolaylaştırıcı ya da hastane olan yere gitmek zorunda kalırsınız belki de... Yardım edebilecek birine. Birbirinizi destekler, dayanırsınız. Hepsi uygundur, ancak yolunuz genelde kaynaklar tarafından yönetilir... Ya da dayanabileceğiniz kişilerce. Hakkında düşünmezsiniz bile. Oluş şekli böyledir. Diyebilirsiniz ki, "Bu sadece olağan yaşam. Bu örneğin anlamı ne?" Bu, karşılaştırma için başka bir hikaye verdiğimde anlam kazanır.

Başka bir yolcunun durumunu vermek istiyorum. 'boyutlararası' gezgin. O, sizin gibi bir insandır; yolculuğunu kaynaklara göre oluşturmaması dışında. Sebebi, kaynakların onun 'cebinde' olduğunun farkında olmasıdır. Hala benimle misiniz? İşlerin sizin için yürümesine karşıt bir sezgiyle, bir şeye ihtiyacı olduğunda durur, cebine elini sokar ve onu alır! Buradaki gariplik bir dakika önce cebinde hiçbir şeyin olmamasıdır!

Bu ikileme eklememe izin verin: Bazen büyük şeylere ihtiyaç duyar ve cepleri çok küçüktür. Dahası, sahip olduğu tek şey olan üzerindeki kıyafettedir. Farketmez. Bazen küçük ceplerden büyük şeyler çıkar. Anlamlı değil, değil mi? Durumlar bu ya da diğer doğrultuda ona işaret gösterdiğinde, sadece o yöne gider. Kaynakların nerede olacağını düşünmek için durmaz. Dahili enerjiye ve onun bu yoldaki varoluş uyumluluğuna bakar ve sadece devam eder. O, 'boyutlararası' yolcudur, ve bazılarınız onu üstat olarak bilir.

Şimdi, durup öğretiye başlayacağım. Fakat bu iki hikayeyi anımsamanızı istiyorum... iki tür yolcuyu; çünkü, bu eski ve yeni tür enerjiyi tarif edecek. Ancak, daha önce hiç vermediğim bilgiyi ve bulmacanın geri kalanını vermek istiyorum.

 

Mesaj Başlasın

Görmüş olduğunuz ve geçen yıllarda açıklanan büyük portre 1987'deki Uyumlu Birleşme'yi içermişti. 11:11 olarak biliniyordu: büyük sıçrayış ve potansiyel değişim. Bu, perdenin diğer tarafında, sizin diğer taraflarınızla anlaşma zamanıydı, planlama dönemi. Sadece dünyadakiler değil, burada olmuş ve olacak olan tüm insanlık bu sıçrayışta yer aldı. Bu bir kuantum kararıydı ve çoğu dünyada olmayan hepiniz seçildiniz. Ve bu seçilmiş grup değişim kararı aldı. Ve eğer bu değişim süreci sizin için çalışacakdıysa, bu gezegene yeni tür enerjiler dağıtılmalıydı... Dünyanın diğer fiziksel ve fiziksel olmayan niteliklerini aktive etmek için belli bir düzende aktivite ve dağıtım nesli oluşmak zorundaydı. İşte, benim anlatmak istediğim bu 'diğer şeyler'. Şimdi söyleyeceğim her şeyi geçmişte anlattım, ama hiçbir zaman bunun gibi birlikte vermedim.

Uyumlu Birleşme'den hemen sonra, enerji değişime başladı ve bunu gördünüz. Siz bunu dünyanızın politikaları üzerinde gördünüz. 1989'da size Armageddon'un olmayacağını söyledik. Kehanete inananlar için iyi haber olmuş olmalı. Fakat, tersine, genellikle karmaşıktı. Çoğu inanmadı. Hepsi bir yana, kehanetti ve bekleniyordu. Fakat olmadığı halde çoğu hala şaşkın ve korku doluydu. Bu insanlıkla ilgili bir tuhaflık. Tren rayında kötü bir şeyin geldiğini duymayı, rayın değiştiğini duymaya yeğeliyorsunuz!

Sonra grubum geldi ve size doğrudan 12 yıl içinde manyetik ağın değişeceği bilgisini verdi, ve bu olmaya başladı. Ve olduğu doğrulandı, ve jeologlar bile bunu, manyetik değişimi ölçerek kanıtladı - ki bu daha önce olandan çok daha büyüktü. Daha sonra eğer dikkat ettiyseniz, size, değişimin ezoterik nedenlerini verdik. DNA'nızla ilgili olduğunu söyledik. Eğer dünyada barış kuracakdıysanız, eğer amacınızın ne olduğu gizini açığa çıkaracakdıysanız, bu manyetik değişim vuku bulmalıydı. Böylece gerçek biolojik DNA'nızın gücünü değişterecekti. Bunun için 'ağ' (grid) grubu geldi ve yapmış olduğu şeyi yaptı.

Kryon 1989'da gelmedi. Ben hep buradaydım. Ağ grubu 1989'da geldi. 2002'de ayrıldılar. Manyetik ayarlama tamamlandı ve başka bir olaylar zinciri başladı. Bunlar, bazılarının kurgulamadığı ya da düşünmediği şeylerdi. Bir tanesi inanıyorum ki insanlığın çoğu tarafından gözden kaçırıldı! Fakat hepsi bağıntılı. Her biri. Bazıları 11 enerjisini içeriyor... Görmesi sizin için kolay. 11 enerjisi, aynı zamanda değişimin de olan Kryon'un enerjisidir. Bunlar yeni haberler değil. Size 1989'da verdik. Hem de ağ grubunun da enerjisidir. Aynı zamanda şimdiye kadar dünyada olanın çoğunun da enerjisidir, ve bu enerji olgusunu son olaylarınızdan anlayabilirsiniz. Size ‘9’ enerjisinin onun ortağı olduğunu (1. kitap-1989) ve "tamamlanış" enerjisine sahip olduğunu da söyledik.

Venüs geçişinden bahsetmiştik. Bu, yıpranmış ve Venüs'ün vermiş olduğu şeye gerçekten ihtiyacı olan bir gezegene devirinden oluşmuştu. Bazılarınız bunun basit bir astronomi ya da astroloji olayı olduğunu düşündü. Aslında bir enerji olayıydı! Size bu olay olurken ne hakkında olduğunu söylemiştik. Gezegene dişi dengesini dağıtacağını söylemiştik. Bu, şu anda neden bu kadar politik hengame yaşadığınızın sebebidir. Gezegendeki çoğu maço liderler şu anda en kızgın olanlardır. Farkettiniz mi? Gezegende oluşan dişil dengeye kızgınlar. Bu, DNA'daki kızgınlıktır, burada olup rahat olamama kızgınlığı. Buna dikkat edin. Eğer birbirlerine füze atarlarsa bu, erkeklik yarışından dolayıdır ve kontrollerini kaybetmeden önce fazla zamanlarının kalmadığını biliyorlar.

Eril ve dişil dengeyle özetlenebilir. Gezegenin sorunlarını böyle eşitleyemezsiniz, ancak gerçek budur. Gezegendeki dişil denge tarafından en çok etkilenecek olanlar dengenin dışında kalanlardır. Ve erkek egemen olması beklenen bir ülkeyi yönetiyorlarsa başları belada demektir. Ve bunu hissetmeye başlıyorlar. Çevreye bakın, neden bahsettiğimi göreceksiniz. Bu eril/dişil denge, dengeli insanlığa anahtar olacak. Bu aynı zamanda sıradaki seçimlerde çoğunluğu oynayacak dişil enerjinin sebebidir de. Sizce tesadüf mü? Ülkenizin tarihinde ilk olacak. Eril ve dişil dengenin ateşlerinin uygun düşecek olması ne tesadüftür!

Bunlar vermeyi istediğim haberler değil. Sadece geçmiş ve olanlardı. Olayların akışında başka şeyler yer aldı. Ağ tamamlandı, Venüs geçişi oluştu. Uyumlu Birleşme, kavuşmaya 'son söz' gibiydi. Bunun hakkında konuşmuştuk. Tüm bunlar görünen ve tamamlanan değişimin yer aldığı geçiş periyodunu temsil ediyordu. Bu olaylar bize, size olduğu gibi doğrusal (lineer) düzende olmadı, ancak yine de bir düzendeydi... Bir tür döngüde (düşüncemize göre). Ve bu enerji döngüsü başka bir şey için yol oluşturdu.

Bu gezegende şimdiye kadar olan en bilge olay son dönemde gerçekleşti, ancak çoğunuz kaçırdınız ve neden olduğunu söyleyeceğim. Uyuduğunuz ya da bakmadığınız için değil. Fakat, (1) ummuyordunuz, (2) eğer görseydiniz inanmazdınız.

5 Mart 2005'te büyük bir olay vuku buldu. Bazıları gördü ve isimlendirdi. İnsan dilinde ismini vereceğim. Bu, “Cennet Matriksi” olarak adlandırıldı. Ne olduğunu anlatacağım, ve anlattığımda ağın değiştiğini ve daha fazlasının da olmak üzere olduğunu bileceksiniz. Cennet Matriksi'ni, 5 Mart 2005, ben 'Miraç (Yükseliş) Günü' olarak çağıracağım. Bu gezegende yaşamış olan tüm üstatların Gaia'ya geri geldiği zaman içinde bir andı, daha doğrusu zamanın dışında. Onlar döndüler.

Anımsarsanız, çoğu o ya da bu formda geri geleceklerini söylemişti, ve onların dönüşü dünya üzerinde barış yakınken olacaktı! Bu dönüş çoğu için yerine getirildi. Onlar şimdi burada - ah, biyolojik bedenleriyle değil, fakat karma bilinçleriyle.

Bu birleşik yükselme bilinci, kesinlikle başarılması 12 yıl alan tonlanmış manyetik ağa aittir. Ve bu kusursuzca tonlanmış manyetik ağ, esas enerjinin onda ikamet edeceği şekilde yaratıldı. Onda yer aldıkları için, meydana getirdiği enerji sonradan görünenin gücü olarak DNA'nıza transfer edildi.

Açıklamama izin verin. Ağın enerjik değişimi sonradan ana enerji için hazırlanan yatak gibiydi. Ana enerji, daha sonra 5 Mart 2005'te, ağın amacını tamamlamak için hazırlandıktan 27 ay sonra dağıtıldı. Ağın DNA'nıza ana nakledici olarak çalışmasına izin veren bir katalizatör oldu. Ancak nakledilen bilgi şuydu... 'boyutlararası' bir nakil. Siz alıcısınız, ve özgür seçimle, bu güzel, dengeli enerji içinde 'istasyon' bulabilir ya da bulmayabilirsiniz. Şimdi bunun, Venüs'ün geçişiyle nasıl 'el sıkıştığını' görebiliyor musunuz?

Size söylediğim bu. 1987'de (11:11), mümkün olmayanı yaratmaya karar verdiniz. Dünya'da gerçekten barış elde edebilir misiniz? Çevrenize bakın. Başarılı olacaksınız gibi gözüküyor mu? (Çoğu hayır diyor). Bu varlık öyle düşünüyor! Çünkü ben 'şapkanın altında' pişeni görüyorum. Bu gezegenin manyetik ağı şu an üstatlık atıflarına sahip, ki bu, değişimin ve neden yaratıldığının sebebidir. Bu, hiç paylaşmadığımız bir haberdir... Ağ değişiminin gerçek amacı Yüseliş Günü'ydü. Şimdi, insan bedenindeki DNA, kabulü için kusursuzca uyumlanmıştır. Hatırlayın, insan DNA'sı kendi manyetik alanına sahiptir. DNA'nın asıl nitelikleri spiral olaraktır, ve bu spiral, manyetik alanı oluşturur. Bu alan, son zamanda bilim alanınızda farkedildi (Dr. Vladimir Poponion), ve kuantum olarak bile söylendi. Yani, dünyanızın manyetik alanının DNA'nızı elektriksel öz indüksiyon tarafından etkileyebileceği artık imgelemenizin ezoterik bir gerginliği değildir. İki manyetik alanın simgelerde bir değişim yaratmak için birbirini etkilediğinde verilen isim.

İnsanlık şimdi vücudundaki DNA'yı değiştirmeye başlamak, sıçrayışa yer vermek için izin veriliyor. Görüyorsunuz ki onların hepsi de görünmez değil, ve bazıları anlamlı olmaya bile başlıyor. Buradaki ironi şudur ki: değişimler sizin çok eski ırklarınızın kayıtlarında öngörülmüştü.

Başka bir şey daha gelmekte. Hakkında fazla konuşmayız. 1999'da bahsedilmişti, ancak az kişi, hakkında konuştu. 9 Eylül 2007 tarihi gelmekte, ki belirleyici bir noktadır. Ruh tarafından verilen günler, değişimin merkez noktalarını gösterir. Değişen bir güç ve bu, arkanıza yaslanıp izleyebileceğiniz bir olay değil. Verdiğimiz tarihler geniş-tayflı (broad-spectrum) enerji değişim belirteçleridir, bir olay-gözlem buluşması değil.

9 Eylül 2007, İndigo çocukların "plan"larına başladıkları tarihtir. Yeterli sayıda olana dek bekledik, ve şimdi onlar pek çoklar... Bazıları şu an genç yetişkin. Onlara uzak yerlerde de rastlayabilirsiniz. İran'da bir grup var. Biliyor muydunuz? Daha haber almadınız ancak alacaksınız. 9 Eylül 2007, planlarına başlayacakları tarih. Bu 'plan', gezegendeki çocukların yeni bilinçlerine evrensel enerji dağıtımıdır. Partnerimin dediği gibi, bu bir 'flaş ampulü' tecrübesi değil. Birdenbire olmayacak. Zamanla olacak bir şey ve bu değişimi göreceksiniz. Bazılarınız bundan hoşlanmayacak, ancak, onların bir şekilde organize olduğunu bileceksiniz.

Çoğunuz ne çeşit bir enerji organizasyonunun buna yol açacağını merak edecektir, ve siz bunun bir bilinç sıçrayışı olduğunu fark edecek ve onlar artık ortak amaçlarına sahipler. Organizasyon şudur ki: 'plan'ları onlar tarafından sezgisel olarak farkedilmeye başlanıyor. Her şeyde olduğu gibi, hepsi özgür seçime sahip ve dilediklerini yapabilir; ancak geçerli bilgelik ve mantık olarak kabul edileni ters yüz eden bazı alışılmadık hareketler yaratmak için dünyadaki genç nüfusun yavaş ve ortak bir hareketine tanık olacaksınız.

Eğer hükümetleri değiştirirler, imkansız görünen şeyleri kurar, sistemleri alt üst eder ve bazı kutsal kuralları bir kenara atarlarsa şaşmayın; çünkü Yeni Kudüs'ün kurulmasının tek yolu budur. Eski paradigma gitmeli. Onlardan Filistin'de, İsrail'de, Ürdün ve Suriye'de bulacaksınız. Arap Emirlikleri'nde ve Kuveyt'te, Irak ve İran'da bulacaksınız. Tüm bu yerleri söylüyorum, çünkü bu cemaat, onların var olmadığını düşünebilir. Buralar, İndigoların en büyük değişimi yapacakları yerlerdir. Tarihi, planlarının başlangıcı olarak verdik. Bu tarih, etkiyi yapacakları zaman değil. Ancak izleyin, çünkü izlenecek şeyler olacak. Her zaman vardır.

Şimdi, yolculuk hakkındaki hikayeye dönmek istiyorum.

Gezegenin manyetik ağı içinde, şu anda, dönmüş olan yükselmiş üstatlar var. Hepsi tek bir enerji ve ..... ayrım olmaksızın tek bir enerji. Belli bir din görüşünü temsil etmiyorlar. Hepsi de ayrım olmaksızın birer enerji. Burada olan ve okuyan her insan bunu kabul etmekte veya etmemekte özgür; ya da kendi süreçlerinin yolunda gitmekte ya da gitmemekte. Ancak, bilgi aşikar, ve siz bunu analiz ettikçe ne anlama geldiğini düşünebilirsiniz.

Bu gezegende yürümüş olan üstatların hikayelerini dinlediğinizde etkilenmiş miydiniz? İzin ver de insanoğlu, üstat olmanın nasıl bir şey olduğunu anlatayım. Bir patikada yürüyorsun ve 'kaynak zamanı' diyorsun. Az sonra, kapı eşiğinde ihtiyacın olduğunda ne olması gerektiğini diliyorsun, sonra devam ettikçe yarattığını fark ediyorsun. Bu, birçoğu için gizemli bir süreçtir, ancak diğerleri için Evren'in çalışma yasasıdır.

Kutsanmış olan, bedenlerinde bir hastalık bulduğunda korku ve paniğe kapılan, yardım için dostlarını çağıran değil; ancak, aşağıya bakıp "Cebim olduğu için mutluyum. Çünkü bu, şifanın olduğu yerdir... Her zaman benimle birlikte." diyen insandır. Üstatlar kaledirler, çevresel yardıma ihtiyacı olmayan bütünsel sistemlerdir. Ancak, gerçek kaynağının her şeyin ortak enerjisi olduğunu anlar, ve böylece "Tanrı tarafından bilinir". O, artık Tanrı'nın bir parçasıdır ve kaynaklara sahiptir.

Kutsanmış olan, "Şuraya gitmeliyim, şuraya gitmemeliyim" diye merak eden; ancak kaynaklar için merak etmeyen insandır. Bilinmeyene yürürken, "İyi ki ceplerim var" der. Kaçınız bu tür enerji için sorumluluk sahibidir?

"Kryon, bu doğru gelmiyor. Dünya'daki herkes üstat olacak mı demek istiyorsun?" Hayır, ancak size daha önceden bildirilen bu araç kitini anlayacak yeterli sayıda kişi olacaktır. Sonradan bu bilgiyi nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz. Araç kiti, ağın üzerinde, görüyor musunuz? Yerinde ve hazır. İnşaa sürecine başlama zamanı, ve kaçınız bunu yapabilir? İnsan algısının çalışmasına ters; ancak bazılarınız bu sürece başlayacak.

Belki kendi kültürünüzde 'balık ve ekmek somunu' hikayesini duydunuz. Bu gerçek olabilir mi? Ah, evet, öyleydi. Ve bu tarz durumlar Hindistan'da her gün olmakta. Biliyor muydunuz? Bu, hiçbir şeyden her şeyi yaratma sürecidir. Bu, ustanın cebinde olan şeydir! Kutsanmış olan, şimdi başlayan yolculuğu, kaynaklara bağlı olmayan insandır; ancak bunun yerine, ne olduğu önemli olmadan, gittiği yeri dileme tutkusuna bağlı olandır. Çünkü, Evren hazırda olan kaynaklarla onu takip eder.

İsraillilerin çöldeki hikayesini mit olarak mı buluyorsunuz? Her gün besleniyorlardı, -tüm kabileler- 40 yıl boyunca. Yiyecek nereden geldi? Gerçek olabilir mi, ya da belki de bir mittir. Gerçek şu ki, bir üstadı takip ettiler ve onun cepleri evrensel hakikat, özgülük ve bilgiyle doluydu. Tarih bunun nasıl çalıştığını gerçekten göstermektedir.

Daha da açıklayabilir miyiz üstatlar? Birkaçınız bunu yapacak. Ancak teklif hepiniz için geçerli. Önceden hazır gözükmeyen şimdi hazır. Tüm bunlar yeni bir paradigmayı sunuyor - yeni bir sıçrayış. Ve İndigolar da -ki bazıları bunu sezgisel olarak biliyor- bu yeni paradigmayı kullanıyor... Ve bu, kaynaklara yakın olmak zorunda kalan sizlere olan düş kırıklıklarını açıklıyor. Işıkları yakın! İhtiyacınız olacak. Lakin bunlar, karanlık, rüzgarlı, soğuk gece haberlerinden daha kötü bir haber değil. Bu, yaptığımızın bir parçası, biliyor musunuz? Buraya geliş nedenimiz. Ve kısa zamanda olacak. Siz, karanlık şiddetlenirken, şu anda fark yaratabilecek olanlarsınız!

Siz ve, İsrail ve Filistinliler arasında kuantum ilişkisi var. Eğer bu ilişkiyi anlar ve kullanırsanız, onlara ışık gönderebilir ve böylece gerçekten onlar da dünyadaki amaçlarının farkına varabilirler, ve ihtiyaç olan ayarlamayı yapabilirler. Biz Ortaçağ'da mantık alanındaki oluşumları öngördük - neslin protokol mantığını bile. Bunu nasıl başaracaklar? Işık sizden! Bunu yapabilir misiniz? Işığı yollayın ve değişim gerçekleşsin. Araç kitini kaldırın ve oturduğunuz yerden kişisel değişime başlayın.

Gerçekten gelmiş olmanızın nedeni olan tarihi bir dönüm noktası ve epifoni olarak hatırlayın, ve eğer bunu yapabilirseniz, sizinle birlikte kutluyor, alkışlıyor ve ayaklarınızı yıkıyor olacağım; çünkü bu, benim burada olma nedenim. Ben insanlığa aşığım. Ve öyledir.

KRYON