Masonlar.org - Harici Forumu

 

Gönderen Konu: O ' NUN ÖLÜMÜ ESRARENGİZ OLACAKTIR???:/  (Okunma sayısı 26406 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mart 07, 2009, 12:27:29 öö
 • Ziyaretçi

" Mefkûremizi imha edici darbe vuranların akıbeti, feci şartlar altında ölümdür!.."

33 dereceli komünist mason hangi darbeden bahsetmektedir ve "akıbeti feci şartlar altında ölüm" olan kimdir?

Bırakalım onu da kendi söylesin:

"(..) Mustafa Kemal Atatürk, 10.10.1935 tarihinde Ankara''da Çankaya köşkünde doktor Mim Kemal Öke''ye hitaben, ''Mason cemiyetinin faaliyetini inkılaplarıma muarız gördüğüm için kapatılmasını elzem gördüm. Bu dakikadan itibaren bu cemiyeti ölmüş biliniz. Ve bir daha diriltmeğe teşebbüs etmeyiniz'' demişti..

(…) O zannetti ki; bütün muhalif ve muarızlarını tasfiye ve bertaraf ettiği gibi masonları da tasfiyeye tabi tutmaya muvaffak olacaktır.

Fakat asla!

Türkiye''deki mason cemiyetinin Kemal Atatürk tarafından kapatılarak faaliyetinin durdurulduğunu Moskova''da tarihi bir yerde yoldaşlar arasında yapılan bir toplantıda işittiğim zaman, beynimden okla vurulmuş gibi sersemledim. Heyecandan şaşırmış bir halde, oradakilere şaşkınlık içinde haykırdım:

''- O sarı lider ortadan suret-i katiyetle kaldırılacaktır!''


İşte böyle.. 1948 yılı Ağustos ayının 1''inde Yunan Komünist Halk Cumhuriyeti örgütünün yayın organı "Laiki Foni"nin 685 sayılı nüshasında Ege ve Balkanların kıdemli komünistlerinden 33 derece mason Bulgar Yahudi Avram Benaroyas''ın itirafları.

Bu itiraflar General Cevat Rifat Atilhan tarafından çevrilmiş,, "Atatürk''ün Ölümündeki Sır Perdesi" alt başlığı ile gazeteci Ogün Deli tarafından kaleme alınan "Agoni" isimli derlemeye de alınmıştır.

Biz oradan aktarıyoruz.

Evet, Atatürk Türkiye''deki mason derneklerini, "Kökü dışarıda Yahudi uşakları" diyerek kapatıyor ve dünya masonları bunun üzerine Moskova''da gerçekleştirdikleri bir toplantıda, "O sarı lider suret-i katiyetle ortadan kaldırılacaktır!" kararı alıyorlar.

Sonrasını zamanın kıdemli komünistlerinden 33 dereceli mason Avram Benaroyas''ın kaleminden okumaya devam edelim:

"- Atatürk''ün âni bir dönüşle mason cemiyetini kapatması bizi pek derin bir düşünceye sevk etmişti. İlk anlarda Kemal Atatürk''ü silahla ortadan kaldırmayı düşündük. Çünkü o, felsefemizin Türkiye''de yerleşme imkânlarını ortadan kaldırmıştı. Bu sebeple kendisinin de ortadan kaldırılması son derece elzemdi."

Localarını kapattığı için Atatürk''ü "ortadan kaldırma" kararı alan mason-komünist ittifakı silahla öldürme riskini başarı şansı yüzde 10''larda olduğu için tercih etmez. O zaman şu kararı alırlar:

"- Onun ölümü esrarengiz olacaktır!"

Balkanların kıdemli komünisti, 33 derece mason Avram Benaroysan''ın 1948''de kaleme aldığı itiraflarında Atatürk''ü esrarengiz ölüme götüren yol haritası şöyle anlatılıyor:

"- Mason cemiyeti Atatürk tarafından kapatıldıktan sonra; mason biraderler, cemiyet sanki kapatılmamış ve Atatürk''le aralarında hiçbir ihtilaf yokmuş gibi vaziyet aldılar. İmkân buldukça onun her hareketini alkışladılar ve zamanla onun etrafında bir çember vücuda getirdiler ki; Sarı lider kendiliğinden bu çemberin içine girip hayatını bize teslim etti…"

Ve devam ediyor üstat mason Benaroysan:

"- Doktorlarımız Atatürk''ün ölümünün ani oluşunu tehlikeli gördüklerinden; 1937 ortalarında, ismini açıklayamayacağım bir doktor, bazı şöhretlere dayanarak Atatürk''e ilk darbeyi sinir organlarını za''fa düşürmek suretiyle indirdi.."

İşin özü bu..
Detayları Lazer Yayınları arasında çıkan "Agoni"den öğrenebilirsiniz. Yunanistan''da yayınlanan 1 Ağustos 1948 tarih ve 685 sayılı "Laiki Foni" gazetesine ve zamanın kıdemli komünisti 33 derece mason Benaroysan''ın hayatına ulaşmak Atatürkçü bir Genelkurmay için, TBMM için, Atatürkçülüğü kimseye bırakmayan emekli generaller, mesela Çevik Bir için hiç de zor olmasa gerek…

Adamlar, mason derneklerini kapattığı için Atatürk''ü biz öldürdük. Önce vurmayı düşündük, sonra başaramamaktan korktuk, onun çevresini kuşattık, güvenini sağladık, sonra da hedefimize ulaştık diyor, Atatürkçüler susuyor, pısıyor…Kur''an kurslarına, başörtüsüne aslan kesilenler masonlarla kadeh tokuşturuyor…

Anlatılanlar hakikat ise, yedi düveli yenen Atatürk, üç buçuk masonun elinde can çekişe çekişe can vermiş ve onun canını alanlardan hesap sorulmamış, bu ayıp bu millete yeter de artar bile…

Ya sonra?..

Mason dernekleri 1948 yılında "İnönü''nün emri ve Celal Bayar''ın desteği ile" tekrar faaliyete geçtiler. Halkevlerine devredilen mallarını da geri aldılar…

Peki, burada bitti mi?..

Hayır, bitmedi, bitecek gibi de görünmüyor…

Atatürk''ün bedenini ortadan kaldıranlar oklarını onun ilkeleri ve felsefesine, onun çok sevdiği milletine ve milletinin değerlerine tevcih ettiler…

Üzülerek ifade edelim ki bu bahiste de başarılı oldular…

Lütfen, "Atatürk''ten, milli devletten, Lozan''dan vazgeçin" diyen ve "Şehitlik ve gazilik kavramları kaldırılsın" diyenlerle, "Türkiye mozaiktir, millet değil, halklardır" diyenlere dikkatle bakınız…


Hasan Demir


Mart 07, 2009, 01:40:21 öö
Yanıtla #1
 • Uzman Uye
 • ****
 • İleti: 1665
 • Cinsiyet: Bay

Öncelikle anlamamız gereken,  Avram Benaroysan kimdir?
Ayrıca bu konuyla ilgili pekçok haber çıkmıştı birara, bazı profesörler tarafından incelenmişti ve Atatürk'ün ölümünde bir gariplik görmediklerini belirtmişlerdi, bundan dolayı da çok önemsenmedi.
Atatürk'ün Doktorları;
Prof. Dr. Neşet Ömer İRDELP
• Prof. Dr. Nihat Reşat BELGER
• Opr. Dr. Mim Kemal ÖKE
• Prof. Dr. Mustafa Hayrullah DİKER
• Prof. Dr. Akil Muhtar ÖZDEN
• Prof. Dr. Süreyya Hidayet SERTER
• Dr. Asım ARAR
• Prof. Dr. Abravaya MARMARALI
• Dr. Mehmet Kamil BERK
Ölüm raparu;


Mart 07, 2009, 02:02:50 ös
Yanıtla #2
 • Aktif Uye
 • ***
 • İleti: 877
 • Cinsiyet: Bay

Ataturk e otopsi yapılmamasını neye baglıyorsunuz?


Mart 07, 2009, 03:40:59 ös
Yanıtla #3
 • Ziyaretçi

Askeri doktorlardan birinin ihtisası bitirirken aldığı tezin konusudur Atatürk'ün zehirlenişi...

Titreyerek yükselen ateşi olduğundan sıtma tanısı konup kinin verilir. Ancak verilen ilacın dozu çok yüksektir ki bu doz ;akut toksik hepatit ve akabinde siroz gelişmesini sağlamıştır.Bu yalnızca kinine has bir özellik değildir.Diğer pekçok ilaç toksik dozda verildiğine oluşan doğal sonuçtur. En sağlıklı şartlarda yaşayıp,beslenen genç bir insana dahi ,o dozda kinin verilirse sonuç % 100 sirozdur.

Yani sanıldığı üzere Atatürk, çok alkol aldığından öldü lafı tamamen düzmece bir yalandır. Arap emperyalizmi ile işbirlikçi olanların uydurduğu kocaman bir yalandır ki, bunu da tüm hekimlerimiz bilmektedir.

Saygılarımla


Mart 07, 2009, 07:24:18 ös
Yanıtla #4
 • Uzman Uye
 • ****
 • İleti: 1665
 • Cinsiyet: Bay

Bayan ozak1977 peki yüksek dozda verilmesinin nedenini neye yoruyorsunuz? Yüksek dozda bu ilacın verilmesini, ozamanki bilim yetersizliği ya da doktorlar tarafından bilinmediğini söyleyebilirmiyiz, yoksa ozaman da bilinen birşeymiydi? Bilinen birşey ise hata yapılma ihtimali varmıdır yoksa böyle birşeyde hata yapılamaz mı?

saygılarımla
« Son Düzenleme: Mart 07, 2009, 07:26:56 ös Gönderen: M.Akyol »


Mart 07, 2009, 11:34:41 ös
Yanıtla #5
 • Ziyaretçi

Sayın M.Akyol,

Cehaletten, kasten veya bilimin ilerlememiş olmasından şeklinde yorum yapmayacağım .Ancak  dozlarıyla verilen kinin miktarı ortadadır. Atatürk belirli bir zümre tarafından alkolikti de ondan siroz oldu şeklinde gösterilmeye  çalışılmaktadır; halbuki alakası yoktur.Her alkol alan siroz olsaydı,şimdi herkesin olması gerekirdi.

Saygılarımla


Mart 08, 2009, 12:25:01 öö
Yanıtla #6
 • Ziyaretçi

O zaman da tıbbi konumun ne ölçüde yeterli olduğunu bilmiyorum ancak, 33. derece mason Avram Benaroysan''ın itirafları meselesi için stratejik yalanlar zinciri olmaktan öte bir ad koyamıyorum. Çünkü yeminini bozabilecek kadar karakterini ezmiş bir kişi için yalan söylemek nekadar güç olabilir ki? Mason cemiyetine kabul edilirken, içeride öğrendiklerini harici alemde paylaşmayacağına dair yemin ediyor. Dolayısı ile dışarıya itiraf etmek onun karakterine en başından beri ters düşmüyor mu? İyi bakın sizce de bu bir açık değil mi?

Sevgi ve Saygılarımla,


Mart 08, 2009, 12:35:19 öö
Yanıtla #7
 • Uzman Uye
 • ****
 • İleti: 1665
 • Cinsiyet: Bay

Niye ki anlayamadım, sadece bilgi edinmeye çalışmaktayım.
saygılarımla
Cehaletten, kasten veya bilimin ilerlememiş olmasından şeklinde yorum yapmayacağım


Mart 08, 2009, 05:56:42 öö
Yanıtla #8
 • Aktif Uye
 • ***
 • İleti: 562
 • Cinsiyet: Bay

Ege ve Balkanların kıdemli komünistlerinden 33 derece mason Bulgar Yahudi Avram Benaroyas''ın kim olduğunu ben de sn. Akyol gibi merak ettim. İsminden önce öyle bir niteleme rüzgarı geliyor ki (komünist, mason, Bulgar, Yahudi) merak etmemek de elde değil.

Kinin konusunu daha önce de duymuştum. Atatürk'ün içkiden dolayı siroz olmadığı hususunda da dikkate değer bilgiler var. Fakat zehirlenmeyle ilgili gerçekten bir kanıt var mı, bilmek isterim. Doktor hataları, geç ve yanlış teşhisler malum ama akut toksik hepatiti var edecek derecede bir aşırı doz vakasını ben bilmiyorum.
Mea mihi conscientia pluris est quam omnium sermo


Mart 08, 2009, 10:32:19 ös
Yanıtla #9
 • Ziyaretçi

Hangi dozdlarda kinin verildiği ve daha başka verilen toksik ilaçlar ve dozları artık google da bile vardır. Merak edenler ordan bakabilirler.


 

Benzer Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son Gönderilen:
2 Yanıt
1950 Gösterim
Son Gönderilen: Aralık 13, 2007, 11:08:13 öö
Gönderen: shemuel
0 Yanıt
1548 Gösterim
Son Gönderilen: Aralık 05, 2007, 08:43:15 ös
Gönderen: shemuel
2 Yanıt
3595 Gösterim
Son Gönderilen: Ocak 25, 2016, 05:18:50 ös
Gönderen: kurt
0 Yanıt
2044 Gösterim
Son Gönderilen: Ocak 05, 2010, 06:10:55 ös
Gönderen: ADAM
0 Yanıt
2551 Gösterim
Son Gönderilen: Temmuz 01, 2013, 04:47:52 ös
Gönderen: Ares
1 Yanıt
1202 Gösterim
Son Gönderilen: Nisan 10, 2015, 01:25:29 öö
Gönderen: Alşah