Masonlar.org - Harici Forumu

 

Gönderen Konu: Piramitler ile ilgili müthiş keşif:  (Okunma sayısı 758 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ağustos 01, 2018, 03:41:26 ös
  • Orta Dereceli Uye
  • **
  • İleti: 132
  • Cinsiyet: Bay


Piramitler ile ilgili müthiş keşif: Enerji topluyormuş
Mısır'daki Giza piramitleri hakkında birçok spekülasyon ortaya atılıyor... İşlevleri tam olarak anlaşılamayan bu devasa yapıların gizemi henüz tam olarak çözülemese de bilim insanları herkesi şaşkına çeviren bir açıklama yaptı. Dünyanın saygın üniversitelerinin ortak çalışmasında, devasa binanın içerisindeki odalarda ve temelinde enerji üreten bir sistem olduğu ortaya çıktı.Avrupalı bilim insanları Mısır’daki piramitlerle ilgili ilginç bir keşifte bulundu. Rusya’da bulunan ITMO Üniversitesi ile birlikte Laser Zentrum Hannover’in ortak çalışması sonucunda 145 metre yüksekliğindeki piramidin içerisinde olağanüstü bir sistem olduğu ortaya çıktı.Yapılan incelemeler sonucunda yapının içerisindeki odalarda ve tabanında özel bir sistem olduğu ve bu sayede enerji toplandığı ortaya çıktı. Keops Piramidi’nde elektromanyetik enerji oluşturulduğu ifade edildi. Bilim insanlarının bu keşfi Journal of Applied Physics isimli bilim dergisinde yayınlanırken, bu sistemin nanopartikül geliştirmek için kullanılabileceği ifade edildi.

Araştırmayı yöneten Dr. Andrey Evlyukhin, “Piramitler her zaman ilgi çekiyor. Fakat biz bilim insanları olarak bunu daha da derinlemesine incelemeliyiz. Piramitlerde radyo dalgalarını dağıtan bir durum var” dedi. Uzmanlar henüz araştırmaların başında olduğunu duyururken, bu elektromanyetik alanın tesadüfen oluşmuş olma ihtimali üzerinde de duruyor.

https://www.sozcu.com.tr/2018/dunya/piramitler-ile-ilgili-muthis-kesif-enerji-uretiliyormus-2551884/
Bir noktadan sonsuz doğru geçer. İki noktadan ise bir doğru geçer. Senin koordinatlarını diğer noktalarla çizdiğin doğrular belirler.


Ağustos 01, 2018, 03:43:36 ös
Yanıtla #1
  • Orta Dereceli Uye
  • **
  • İleti: 132
  • Cinsiyet: Bay

Priamitleri oluşturan yapı malzemesinin güneş ışınları ile etkileşimi araştırıldı mı acaba?
Bizim tapınak sandığımız piramitler gerçekte İlk güneş enerjisi santralleri olabilir mi?
Bir noktadan sonsuz doğru geçer. İki noktadan ise bir doğru geçer. Senin koordinatlarını diğer noktalarla çizdiğin doğrular belirler.


Ağustos 01, 2018, 10:28:08 ös
Yanıtla #2

Merak edence "Altın oran" tam incelenir ise,denge yasalarına bağlı doğal bir prensibin sonucu olduğu ve canlı cansız sayısız oluşumun benzerliklerinde görülen bu ilişkinin sebebi hakkında da bir kanıya varılabilir.

İnsan kendi yaratıcılığında da bu oranı kullanmıştır.

Sevgiler

« Son Düzenleme: Ağustos 01, 2018, 10:46:53 ös Gönderen: Tık-Tik-Tak »
Sen Özelsin