Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: mason localarında gızlı kameramı?  (Okunma sayısı 43279 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 01, 2007, 01:26:02 ös
Yanıtla #10

tamam sorumu gerı aldım ben.saygılarımla.

Mayıs 01, 2007, 01:31:52 ös
Yanıtla #11
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

yanı bu locadakıler mason degılmı???mason degılse nıye locaları var ve mason gıbıler?masonlarsa sızlerden farkı ne sonucta mason masondur onların yaptıkları tum masonluga mal oluyor dıye dusunuyoyorum.ayrıca ozgur masonla muntazam masonlar arasındakı fark ne?merakımdan soruyorum bu soruları umarım cecaplarken sıkılmaszsınız.saygılarımla

Sayin McCann_illuminati,

Sorularinizin cevaplarini asagidaki linklerde bulabilirsiniz.
http://www.masonlar.org/masonlar_forum/index.php?topic=101.0
http://www.masonlar.org/masonlar_forum/index.php?topic=104.0
http://www.masonlar.org/masonlar_forum/index.php?topic=641.0
http://www.masonlar.org/masonlar_forum/index.php?topic=684.0
http://www.masonlar.org/masonlar_forum/index.php?topic=638.0
http://www.masonlar.org/masonlar_forum/index.php?topic=580.15

Ozellikle en son link e bakmanizi rica ederim. Gereken bilgileri bulacaksinidir.
Bilgiler yeterli gelmezse, istediginiz soruyu sorabilirsiniz. Elimizden geldigince, yardimci olacagiz.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mayıs 01, 2007, 01:37:06 ös
Yanıtla #12

sn mason acıklamalarınız ıcın tesekkurler aradıgım bılgıye ulastım.saygılarımla.

Temmuz 01, 2009, 01:30:44 öö
Yanıtla #13
  • Ziyaretçi

Goruntulerin bir kismi Ozgur Masonlar Locasina aittir. Diger bir kismi ise, tamamen yalan ve duzmeceden ibarettir.

görüntülerin hangi kısmı Özgür Masonlar Locasına ait? vede hangi kısmı yalan ve düzmecedir?  Gördüğüm kadarıyla görüntü tek parçave bütün halindedir. Bu konuya açıklık getirebilir misiniz?

Temmuz 01, 2009, 01:45:19 öö
Yanıtla #14
  • Aktif Uye

goruntuler eger montajlanirsa (eger tahmin ettigim videoysa) mesela son taraflari, video tek bir butun olur :)

Temmuz 01, 2009, 02:34:34 öö
Yanıtla #15
  • Ziyaretçi

goruntuler eger montajlanirsa (eger tahmin ettigim videoysa) mesela son taraflari, video tek bir butun olur :)
Kesin bilgiler olmadan atıp tutmak kolay geliyor kanımca. Size montajın ne olduğunu sormadım ki. Görüntülerin hangi kısmının gerçeği yansıttığını ve hangi kısmının düzmece olduğunu sordum. Sn.Mason görüntülerin iki parça olduğunu bir kısmının özgür masonlara ait dier kısmının düzmece olduğunu söylemiş. Yani bizim farkedemediğimizi o görmüş ve videonun 2 parça olduğunu söylemiş. Ben o parçaların neler olduğunu bunu nasıl anladığını hangisinin gerçek hangisinin düzmece olduğunu soruyorum. Bu konuya açıklık getirilmelidir çünkü bu konu masonluğa ilgi duyan yada tam tersi karşıt tavır takınan herkesin aklnda olan bir konudur!

Temmuz 01, 2009, 03:26:05 öö
Yanıtla #16
  • Aktif Uye

Goruntulerin gosterildigi kanal : Kanal 7 (ki burada belli oluyor olayin ne oldugu, ortalikta gezinen dinciler, masonlardan nefret eder, iyiyi guzeli yakistiramazlar)
Goruntuleri ceken kisiler %99.9 ihtimalle (ki buna eminim) Harun Yahya ve yanindaki insanlar
Harun Yahya nin nasil bir insan oldugunu bu sitedekiler ve masonluk hakkinda dogru duzgun gercek bir arastirma yapmis olan kisiler bilir. Ozgur Masonlar Locasi (ki gercek mason sayilmazlar), Hur ve Kabul Edilmis Masonlar buyuk Locasina gore daha serbest bir loca oldugundan dolayi gizli bir kamera ile video cekilebilir. Ama siz HKEMBL de herhangi bir sekilde video cekimi yapamazsiniz. Ozgur Masonlar Locasi'nin rituelleri normal mason rituellerinden farklidir, bunlardan yola cikilmis olabilir. Harun Yahya ve arkadaslri, masonlari kotulemek icin ellerinden gelen her turlu seyi yaparlar. 2 parca da su sekilde olusuyordur: bir kismi Ozgur Masonlar Locasinda, diger kismi studyo da :) anlatmaya calistigim sey bu

Temmuz 02, 2009, 02:01:42 öö
Yanıtla #17
  • Ziyaretçi

Peki neden bu haber büyük televizyon kanallarıında yayınlanmıyor? Düzmece olduğu için mi? Bugün o bahsettiğimiz kanallarda %100 dogru ve gerçek haberler mi yayınlanıyor?

Temmuz 02, 2009, 02:22:44 öö
Yanıtla #18
  • Aktif Uye

Gostermelik dinci kesiminkiler kadar uydurmaca haber yapmazlar ama. Normal insanlari haber izleyim dedigi kanallarin mutlaka birisinde gosterilirdi. Govde gosterisi yapan cok. Neden sadece Kanal 7? Ayricaligi ne? Cok dogru mukemmel haber yapiyorsa neden cogunlukla dunyaya at gozlukleri ile bakan, arastirmayip da duyduguna inanan insanlar tarafindan seyrediliyor? Bu tur bir kandirmaca Kanal 7 icin muthis bir firsat. Izleyenlerini, kendi istedikleri dogrultusunda inandiracak, masonlugu taslamis olacak. Gostermelik dincilerin de amaci bu degil mi? Amacina ulasmis olacaklar ve sonunda da kendi caplarinda kendilerini mutlu etmis olacaklar

Temmuz 02, 2009, 02:33:48 öö
Yanıtla #19
  • Ziyaretçi

Hiçkimsenin aklına gelmiyor mu neden diğer kanalların bunu haber yapmaması da yok masonların parmağı var, izin vermiyorlar diğer kanallarda gösterilmesine tarzı spekülasyonlardan geçilmiyor ve buna benzer iddalar burdan da çıkıyor.

Düşünün bu görüntülerin gerçek masonlarla ilgisi olduğuna dair delil yok yani asılsız astarsız görüntüler silsilesi bunun da yanında Sn Mason onların mason olmadığını zaten güzel bir şekilde açıkladı.

Bunlar da inandırıcı gelmedi diyelim. Bir kere bir fotoğraf veya bir videoyu herhangi bir mahkemede bile 1. dereceden kanıt olarak ortaya koyamassınız çünkü hiçbir inandırıcılığı yoktur.

Saygılarımla...