Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 338968 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 09, 2007, 04:13:51 ös
Yanıtla #50
  • Aktif Uye

Sanýyorum sn ulu mason bahsetmiþti daha önce azerbeycanda yeni yapýlanmaya baþlayan bir örgütleri varmýþ .Tabi muntazamlýklarý konusunda henüz bi geliþme yok sanýyorum sevil ..
Vi VERÝ VENÝVERSUM VENUS VÝCÝ..

Kasım 09, 2007, 04:17:53 ös
Yanıtla #51

Ciddi olamazsýn Sevgili Paragon; gerçekten mi? Tam isabet attým tuttu :D
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Kasım 10, 2007, 02:23:26 ös
Yanıtla #52
  • Ziyaretçi

Sn. Mason,  bu mailleri uyeligini kabul etmediginiz kisilerin mailleri olarak mi algilamaliyiz? Zira uyeligi kabul edilen uyelerin sonradan bu baslik altinda kendi maillerinin ifsa edildigini gorup rencide olmamasi icin saniyorum bu mail sahiplerini siteye almiyorsunuz, yaniliyor muyum?Yani siteye alinmama tabi ki mailleri gorup uzulmesinler diye degil, umarim anlatabilmisimdir:)

Bu arada Azeri kardeslerimiz aslinda hakiki Turkceyi kullaniyor dahi olsalar ne hikmetse okuyunca mizahi yonunu hissettgimden gulumsemeden kendimi tutamiyorum..Umarim bu durum sadece bende olmuyordur:)
« Son Düzenleme: Kasım 10, 2007, 02:31:52 ös Gönderen: Sebnem »

Kasım 10, 2007, 02:32:40 ös
Yanıtla #53
  • Aktif Uye

Sn mason genelde masonlara karþý oluþan önyargýyý göstermek amaçlý ibretlik  ve traji komik mailleri burda yayýnlýyor sebnem haným .....

Kasım 11, 2007, 02:35:54 öö
Yanıtla #54
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Aslýnda yayýnlamayacaktým ama bu bana gelen bir özel mesaj ayný þahýsdan buna benzer PM ler devamlý geldiði için yayýnlayayým dedim epeyce güldürdü beni  :D

"bu forumun admini devamlý deðiþiyor ve sende bence masonlarýn adamýsýn bu konuþtuklarýmýz aramýzda kalsýn bu forumda pis iþler dönüyor!!!"
« Son Düzenleme: Kasım 11, 2007, 02:38:07 öö Gönderen: LuckyEye2 »
Çilesini çekmediðin dert senin deðildir...

Kasım 11, 2007, 02:39:42 öö
Yanıtla #55
  • A.A.O.N.M.S.
  • Þrayn Masonu
  • Aktif Uye
  • *

Sn. LuckyEye2,

gercekten cok güzel bir PM. Bunu mizah bölümüne alsak olur bence.:))
Ambassador Emirat Shriners of Heidelberg Germany

Kasım 11, 2007, 02:41:48 öö
Yanıtla #56
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Haklýsýnýz Sn. Anatolic :)

Bilhassa bu forumda pis iþler dönüyor kýsmý epey ilginç bir tespit :D
Çilesini çekmediðin dert senin deðildir...

Kasım 11, 2007, 02:44:12 öö
Yanıtla #57
  • A.A.O.N.M.S.
  • Þrayn Masonu
  • Aktif Uye
  • *

Bu pis isler nedir bir örnek isteyin bence bi dahakine. Böylece arastirma komisyonu kurup DNA analizleri sonucu suclulari tespit ederiz. Sn. SkullG ile ben bu sitede tek hukukcuyuz, yargi islemlerini adil bir sekilde gerceklestiririz.:)
Ambassador Emirat Shriners of Heidelberg Germany

Kasım 11, 2007, 12:15:33 ös
Yanıtla #58

Birþey söylicem gene kendimi tutamadým tabi, þimdi anlamadýðým tek nokta bu forumda nasýl pis þeyler dönüyor? Bir türlü anlam veremedim. Allah'ýnýzý severseniz bu konuda biri bana bu konu hakkýnda açýklama yaparsa sevinirim.

Bu arada ben bir þeye daha dikkat çekmek istiyorum; 'Güneþ Balçýkla Sývanmaz' Her ne kadar Altýný Çamura da batýrsan Altýn gene Altýndýr. Önemli olan gerçeði bir tek O'nun bilmesidir. Hala bu tip þeyleri gördükçe Ýnsanlýk adýna üzülüyorum.
Ve þunu da eklemek istedim; Bugüne kadar ben þahsým adýna gerçi internette pek birþeye takýldýðým falan yok ama bu kadar düzeyli, ciddi ve seviyeli adeta bilgi fýþkýran bir Site hayatým boyunca göremedim. Tabi bu diðerlerinin büyük bir ayýbýdýr ve þunu da söylüyorum ki tabiki bu forum üzerinde karalama çalýþmalarý olacaktýr bundan da anlaþýlýyor ki bu kadar yüksek bilgi birikimini hazmedemeyen ve bataklýða saplanmýþ kalmýþ kiþilerin ne bizlere, ne topluma ne de dünyaya hiçbir biçimde fayda saðlayamayacak kiþilerdir, onlar adýna gerçekten üzülüyorum....

Neden bu foruma ilk geldiðimden beri sürekli olarak bu Site hakkýnda olumlu görüþlerimi bildirdim, eðer ben de bilgi arayýþýnda olmayan Iþýk'ýn peþinden koþmayan sözüm ona birey olarak aklý bir karýþ havada olan bir yapýya sahip olsaydým tabiki bu site bana aðýr gelirdi ve yapacaðým tek þey bu siteyi karalamak olacaktý. Kedinin eli ciðere yetiþmeyince mýrnav dermiþ, bu arada açýklamalarýmý atasözleriyle vurguladýðýmýn farkýndayým ama en güzel nasihatlarý bence Atalarýmýz söylemiþtir. Biraz da bizler kendimize bakalým ne kadar çok gözden düþtüðümüzü ve ne yaparsak yapalým Takdir Kazanmak dururken bu þekilde basitçe davranýþlar sergileyerek bizi Yaratan'nýn Karþýsýnda ne kadar düþürdüðümüzü artýk anlayalým diyorum....

Not: Burada bazý olumsuz olaylara karþý sessiz kalmayýþým tek nedeni kendi bireysel olarak savunduðum düþüncelerime ters gelmesi nedeniyle bundan duyduðum üzüntüyü kýsmen de olsa kendi adýma dile getiriyorum.

Temiz Toplum ve Iþýklý / Aydýnlýk Dolu Günlerde Buluþmak Dileðiyle!.....     
« Son Düzenleme: Kasım 11, 2007, 12:18:23 ös Gönderen: Sevil »
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Kasım 11, 2007, 12:58:41 ös
Yanıtla #59
  • Aktif Uye

Aslýnda yayýnlamayacaktým ama bu bana gelen bir özel mesaj ayný þahýsdan buna benzer PM ler devamlý geldiði için yayýnlayayým dedim epeyce güldürdü beni  :D

"bu forumun admini devamlý deðiþiyor ve sende bence masonlarýn adamýsýn bu konuþtuklarýmýz aramýzda kalsýn bu forumda pis iþler dönüyor!!!"

Sana yazdýklarýmý nedn burda açýklýyorsun ayýp  yahu ....  :'(  :o  :'( 

Yok Yok ben yazmadým bu mesajý þakaydý ...Ama atan arkadaþ kim bilmesemde bana öyle geliyorki bu formu dallas dizisi sanýyor heralde ...Bi arada samuel þaka yoluyla takmýþtý burda mossat var diye dimi  8) . þimdide lucky mason çýktý hatta belkide adminlerden biridir luck eye ne dersiniz? olamazmý yagni .... :P