Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 338943 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 10, 2008, 01:06:19 öö
Yanıtla #100
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öðrenilmelidir

Salam,yazmaqda ellerim artiq keybordumla daha hizli clisiyor.her neyse ! daha onceki maillerime neden cevap yazmadiniz hicbirturlu anlayamiyorum ! ya dunyada gorduyum butun buyuk sahislar sizinle ancak siz bi cevap yazmaya bile cekiniyorsunuz...allah,allah alamadim gitti bu nedir, neturlu seydir...Neyse bosh verin gitsin.Simdide size bi mail yaziyorum ancak artik mailinizin cevabini beklemiycem :neden,cevabi cok basit:ya hic yazdiklarimi okumuyorsunuz,yada okuyorsunuz ancak aldirmiyorsunuz,yada aldiriyorsunuz ancak komplo teorilerdi dedikleri deyib isi zamana birakiyorsunuz.unutmayinki zaman kendi ellerinizde. *****  neyse olmuycak yardimlarinizi beklerim.Allah kolaylik versin !!
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ocak 10, 2008, 01:12:12 öö
Yanıtla #101
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öðrenilmelidir

mason olmak istiyorum.bu konuda alt yapım olduğunu düşünüyorum.beni mason
yapar mısınız?

{Email a eklenen resim}
« Son Düzenleme: Ocak 10, 2008, 01:14:28 öö Gönderen: MASON »
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ocak 10, 2008, 01:40:16 öö
Yanıtla #102
  • Ziyaretçi

daha önce bunlarý okumamýþtým hiç..özellikle ilk sayfalarda ki mesajlar.....bazý insanlar densizlik sýnýrýný bu kadar zorluyarak ne yaptýðýný zannederler bilemiyorum.""Derin devlet iþlerini seviyorum sizinle çalýþmak istiyorum""" bilmiyorum ama mesajlarý yazanlarýn bazýlarýnýn yaþlarýndan þüpheliyim.aslýnda sn.Mason vesikalýk foto isteseniz  veya altýna espri amaçlý buna benzer bir not ekleseniz :D eminimki gönderenler olacaktýr bunun yanýsýra kimbilir neler gönderirler :D

Ocak 10, 2008, 11:52:49 öö
Yanıtla #103
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

mason olmak istiyorum.bu konuda alt yapým olduðunu düþünüyorum.beni mason
yapar mýsýnýz?

{Email a eklenen resim}

resimde çok manidar caným,

arkadaþ altyapýsýný göstermek istemiþ :) de bu amblem kimindi diye düþündüm durdum... sonra aklýma geldi... yahu bu amblem mason olmayan masonlarýn :) ...

ama resimden önce arkadaþ çok güzel yaklaþmýþ... hiç uzatmadan en öz biçimiyle ne istediðini söylemiþ...

mason olmasa da bu istidatla baþka yerlere baþvursa belki ünlü bir aktris yapýlabilir :) (bkz. nuri alço filmleri... ünlü olacaksýn yavrum! ... artist yapacaðým seni... bablarý)

Ocak 10, 2008, 12:20:46 ös
Yanıtla #104
  • Uzman Uye

Ünlü olmak dedinde aklýma Þener Þen`in  Arabesk flimi geldi :D
Bak birde hani kýzlar köyden kaçýp Ýstanbul'a ünlü olmaya geliyorlar ,otogarda otobüsten  iner inmez Coþkun abimizin tuzaðýna düþüyorlar ;D ;D

Ocak 10, 2008, 10:48:02 ös
Yanıtla #105
  • Ziyaretçi

Ocak 11, 2008, 12:02:06 öö
Yanıtla #106
  • Ziyaretçi

return the Jackal :D
Ben izlemedim, o nedenle biraz daha açýklar mýsýnýz?

Ocak 11, 2008, 08:54:43 ös
Yanıtla #107
  • Ziyaretçi

daha önce bunlarý okumamýþtým hiç..özellikle ilk sayfalarda ki mesajlar.....bazý insanlar densizlik sýnýrýný bu kadar zorluyarak ne yaptýðýný zannederler bilemiyorum.""Derin devlet iþlerini seviyorum sizinle çalýþmak istiyorum""" bilmiyorum ama mesajlarý yazanlarýn bazýlarýnýn yaþlarýndan þüpheliyim.aslýnda sn.Mason vesikalýk foto isteseniz  veya altýna espri amaçlý buna benzer bir not ekleseniz :D eminimki gönderenler olacaktýr bunun yanýsýra kimbilir neler gönderirler :D
Eminim su tarz, arkali onlu cekilmis vesikaliklar da gonderilir bu durumda :)

Ocak 11, 2008, 11:22:23 ös
Yanıtla #108
  • Ziyaretçi

Sn. SublimePrince, bu fotoðrafýn gerçek olduðuna inanamýyorum... :) Hangi akla hizmet arkalý önlü vesikalýk çektirilirki? :) Acaba kel olmadýðýný mý kanýtlamak istiyorki? :)

Ocak 12, 2008, 02:46:14 öö
Yanıtla #109
  • Uzman Uye

Ünlü olmak dedinde aklýma Þener Þen`in  Arabesk flimi geldi :D
Bak birde hani kýzlar köyden kaçýp Ýstanbul'a ünlü olmaya geliyorlar ,otogarda otobüsten  iner inmez Coþkun abimizin tuzaðýna düþüyorlar ;D ;D

Rav Semuel konustu, Coskun tuzagina dikkat? :D Ama artik o pasif kadinlar kalmadi gunumuzde. Bir cok kadin kick boxing karete gibi kurslara gidip kendini savunma makenazmasi gelistiriyor, gidemeyenler de kol cantalarini gerekli kisinin kafasina geciriyorlar. Hadise budur yani  :)

muhabbetle
« Son Düzenleme: Ocak 12, 2008, 02:52:02 öö Gönderen: Kirlangic »