Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 338965 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 12, 2008, 12:54:38 ös
Yanıtla #110
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öðrenilmelidir

Merhaba.. Ayrýntýlý bilgi almak ve tanýsmak istiyorum..

*CheAgRi
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ocak 12, 2008, 03:52:23 ös
Yanıtla #111
  • Ziyaretçi

Sn. SublimePrince, bu fotoðrafýn gerçek olduðuna inanamýyorum... :) Hangi akla hizmet arkalý önlü vesikalýk çektirilirki? :) Acaba kel olmadýðýný mý kanýtlamak istiyorki? :)
Sevgili Blossom, bir cok devlet dairesinde cesitli evrakin arkali onlu kopyasi istenir. Bu da arada kaynamis olacak :)

Ocak 12, 2008, 11:06:16 ös
Yanıtla #112
  • Ziyaretçi

Sn. SublimePrince, bu fotoðrafýn gerçek olduðuna inanamýyorum... :) Hangi akla hizmet arkalý önlü vesikalýk çektirilirki? :) Acaba kel olmadýðýný mý kanýtlamak istiyorki? :)
Sevgili Blossom, bir cok devlet dairesinde cesitli evrakin arkali onlu kopyasi istenir. Bu da arada kaynamis olacak :)
Sevgili SublimePrince, öyle birþey olabilir belkide :) Yada bence kel olmadýðýnýn kanýtýný yapmaya çalýþýyor da olabilir bu þahýs :) Acaba ensem kalýndýr gibi manidar bir mesaj içeriyor da olabilir mi? :D

Ocak 12, 2008, 11:06:29 ös
Yanıtla #113
  • Ziyaretçi

Merhaba.. Ayrýntýlý bilgi almak ve tanýsmak istiyorum..

*CheAgRi

Sn. MASON, kendini ayrýcalýklý mý görmüþ bu vatandaþ? :) Tüm ritüellerinizi anlatsaydýnýz keþke, çok meraklý bir zatý muhterem :)

Ocak 21, 2008, 05:20:11 öö
Yanıtla #114
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öðrenilmelidir

Isim: sanane lan kopek [Email adresi]

Elbet bu halk uyanacak ve dinine bayraðýna ve vatanýna eskisi gibi sahip 
çýkacaktýr..
Siz yahudi köpekleri ülkemizden kovacaðýz.........
Defolun .....
           Ãžehitler ölmez Vatan Bölünmez

[Kisiye Tarafimdan Davetiye Yollanmistir.]
« Son Düzenleme: Ocak 21, 2008, 10:58:31 öö Gönderen: MASON »
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ocak 21, 2008, 03:10:31 ös
Yanıtla #115
  • Seyirci
  • Aktif Uye

çýkacaktýr..
Defolun .....

Acaba bu adama neden davetiye gönderildi gelsin forumda da küfür etsin aa bakýn bizim muhaliflerimiz ne haldeler küfür ederek iþin içinden çýkmaya çalýþan seviyesiz tipler bakýn sizde görün demek içinmi?Yok önyargýlarýný kýracaðýz ondan falanmý diyeceksiniz bu adamýn önyargýlarý falan kýrýlacak gibi deðil ya neyse...
Çilesini çekmediðin dert senin deðildir...

Ocak 21, 2008, 03:27:00 ös
Yanıtla #116
  • Ziyaretçi

Bu forumda sadece Mason muhalifleri ve Masonlar mý var Sn. LuckyEye2? Antimasonlar yok mu? Ya da sadece Masonik öðretiye ilgisi olanlar? Ve sonuçta, bu þahsýn Masonluk hakkýnda pekte bilgili olmadýðý aþikardýr. Sn. MASON bilgi edinmesi adýna bu zatý muhtereme davetiye yollamýþ olamaz mý Sn. LuckyEye2? (Sizin adýnýza konuþmak deðildi niyetim Sn. MASON, sadece fikir yürütmek istedim)
Saygýlarýmla,

Ocak 21, 2008, 03:31:02 ös
Yanıtla #117
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Bu forumda sadece Mason muhalifleri ve Masonlar mý var Sn. LuckyEye2? Antimasonlar yok mu? Ya da sadece Masonik öðretiye ilgisi olanlar? Ve sonuçta, bu þahsýn Masonluk hakkýnda pekte bilgili olmadýðý aþikardýr. Sn. MASON bilgi edinmesi adýna bu zatý muhtereme davetiye yollamýþ olamaz mý Sn. LuckyEye2? (Sizin adýnýza konuþmak deðildi niyetim Sn. MASON, sadece fikir yürütmek istedim)
Saygýlarýmla,

Zat-ý muhterem öylemi seçtiði cümlelerden muhterem olduðu anlaþýlýyor antimason demek mason muhailifi demektir Sn. Blossom ayrýca þahsýn bilgiye çok da açýk bir tip olduðunu sanmýyorum.Köpekler falan herþeyin bir hududu vardýr deðil mi?
Çilesini çekmediðin dert senin deðildir...

Ocak 21, 2008, 04:53:19 ös
Yanıtla #118
  • Ziyaretçi

Yanlýþ yazmýþým, hýzlý bir þekilde cevap verip iþime dönmek istediðimden ötürüdür. Bu baðlamda herkesten özür dilerim... Siz benim demek istediðimi zaten anlamýþsýnýz Sn. LuckyEye2. Zatý muhterem kelimesini tüm erkekler için kullanýrým ayrýca, insanlara olan saygýmdan ötürü. Kiþi, hoþ olmayan kelimeler seçmiþ olsa da insan insandýr benim için. Bu kiþiye saygý duyup duymayacaðým da bana kalsýn isterseniz.
Bilgiye açýk olup olmadýðýný yine o kiþi bilir. Yorum yapma gereði görmüyorum. Sn. MASON' un da mutlaka bir bildiði vardýr...
Saygýlarýmla,

Ocak 21, 2008, 07:57:18 ös
Yanıtla #119
  • Seyirci
  • Aktif Uye

çýkacaktýr..
Defolun .....

Hosgoru býr anahtardýr...O her kapýyý acar...Kýmse kýmsenýn derýn dýmagýnda ne besledýgýný býlemez ama hosgoru ve sabýr bu dýmaglarý acýga cýkaran ýký anahtardýr...
Taslar yerine oturabilecek mi ? Ýnþaasýna basladýgýmýz yapý nasýl olur da yarým kalýr ..