Başlarken..

Başlarken..

Category : Kişisel Bloglar

Öncelikle Merhabalar.

Söze bir yerden girmek gerekirse o da sanırım herkesi selamlamak olmalıdır.Öncelikle hepinize merhabalar.Bu köşede ilk yazım demek yanlış olmaz sanırım yorumlar haricinde,yazmak okul yaşantımdan normal yaşantıma kadar en büyük zevkim oldu,oldu olmasına fakat yazdıklarımın okunması ve başkaları tarafından görülmesi ise en büyük korkum oldu.Ben bu korkumu yenmemin zamanı geldiğine zaten inanmaya başlamıştım ve artık yazmalıydım en büyük şansım ise hür köşede bir köşeye sahip olmak oldu sanırım..aslına bakılırsa sanırım değil tamamiyle öyle.Birde yazmanın şöyle bir yanı vardı benim üzerimde konuşurken olduğu gibi,yazarken şive,ırk,milliyet,uyruk belli olmuyor.Bu yüzdendir ki yabancı olduğumun anlaşılmaması zevk de vermiyor değil. Bir dönem ciddi anlamda araştırdım böyle bir korku varmı diye.Umuyorum bu korkuma burada son vererek takip edilirliğini bilmesemde yazmayı amaç edindim.

İlk yazıyı resmiyet, ciddiyet ve özelimle boğup sıkıcı üslup ile okunmaz sıkıcılıkta yazı yazan karakter olarak zihinlere kazınmamak için sonlandırıyorum.İlerleyen zamanda değişik konu fikir düşüncelerle uzun ve yararlı yazılarla köşeyi ziyaret etmem dileklerimle.

 

Bu yazıyı yazmamın gerekli olup olmadığınada emin olamadım ama yinede yazmaya karar verdim.Yazmasamıydım dersiniz ?

Saygılar.

 

 


3 Comments

Serkan EGESOY

04/02/2013 at 6:13 am

“jedem Anfang wohnt ein Zauber inne” demiş Hermann Hesse yani her başlangıçta bir büyü vardır yada her başlangıç büyü barundırır manasında. Dilerim ki bu ilk yazınızdan sonra yazım hayatınızda başarıdan başarıya koşmaya başlamışsınızdır. :))

Ajnaber

23/04/2020 at 3:17 pm

Buna yazi yazdm mi diyorsunuz?

Fatma

11/12/2022 at 3:29 am

Merhaba Sn Mason Ben Farmakoloji Sn Anarcosa , Masonlar Organizasyon Sitesinden yazıları kaldırılmış.Ben kendisini severek okuyordum.Sanırım forumdan kendisi ayrıldı.Sn.Anarcosayı youtobede sitesindende takip videolarını ediyorum.Nasılsınız?Sitenize uzun zamandır bakmıyordum .Ara Ara bazı başlıkları okumak iyi geliyor.Yasağımı kaldırırsaniz yada farmakoloji seyirci statüsünü temeli silerseniz sevinirim.Yasağımı kaldırılması halinde sadece okuyucu olarak harici kalırım…. Saygılarımla.

Log out of this account

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Haberdar ol

Yeni yazilardan haberdar olmak icin email adresinizi girin

YAZI ARŞİVİ

Son Yorumlar