Masonlar.org - Harici Forumu

 

Gönderen Konu: Altin Milyar "Committet 300"dünyani nasıl kontrol ediyorlar  (Okunma sayısı 8325 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Şubat 21, 2009, 03:06:57 ös
 • Seyirci
 • Yeni Katilimci
 • *
 • İleti: 48
 • Cinsiyet: Bay


Şubat 1985, «G», ABD başkanlığındaki bir sonraki toplantısında ise son 52 cüce için bağımsız devlet Sovyetler Birliği bölmek için ve kendi aralarında kavga için kuvvet karar vardı. Gerçekten de, önde gelen ekonomistlerin yıl 2015 yılına kadar Batı tahmin tamamen ve Batı ülkelerinin doğal kaynakları tükenirse olacak tek hazine gibi bir arazi Orada tüm şanslı altıncı doğmak ve büyümek olduğunu. Sovyetler Birliği de «dünya hükümeti» milyarlarca dolar yüzlerce terk adı çöküşünden Açık. Bu kod adı «Harvard Projesi» aldı programı. Bu milyarlarca olan CPSU, tüm medyanın tüm üst alınmış. Ve 1991 yılında ne Hitler alamadığını yapmak başardı.

1985 yılında, «dünya hükümeti» 2020 yılına kadar, iki değil, açık bir savaş Sovyetler Birliği azaltmak için halkın karar verdi! Eski nesil yoksulluk ve nesil imha edilmelidir - razvratom, tütün, alkol ve uyuşturucu.

8 yıl önce, Margaret Thatcher (eski Başbakan of England), Rusya'ya karşı Batı politikası, yönlendirme kamuoyu bu «tahmin dünyanın ekonomik anlamda Rusya topraklarında 15 milyon insan» üzerinde ikamet bırakmak için ba? Daha sonra 150 milyon geri kalan 135 milyon «alkol, tütün ve uyuşturucu bıçak» gitmelisin hayal oldu!

4 yıl sonra, ülkemizin, Madeleine Albright (eski ABD Dışişleri Bakanı) ve Moskova'da konuşma, daha yumuşak aynı ifade: «tahmin dünyanın ekonomik anlamda Rusya'da 15 milyon kişi» kalmak için tekrarlanır geldi.
Ve kim, «tahmini dünya» 15 milyon dahil olacak biliyor musun? Japonya Avrupa için Öncelikle, bu hizmeti Trans-Sibirya Demiryolu (en kısa yol) bir, bakım en olan ülkemizde dönüştürülmüş olan dünyanın nükleer mezar zeminlerde, servis kimyasal ve metalurjik sanayi kirletmeden ... Ama Devlet Duma küresel nükleer bir mezarlık haline ülkemizin dönüm bir yasa geçti. Dünyadaki nükleer atıkların damping ve program altındayız genelinde Sibirya şimdi inşa birinci sınıf yollar.

Biz hala 145 milyon insan var! Ve - tanık bu evrensel trajedi, ikinci hareket: Bir Rusya Federasyonu imha. Program kodu-«Huston proje» adlı. Bu milyarlarca dolar URL verilmiştir. Ve Moskova'da bir patlama ve Çeçenistan'daki savaş perpetrated ve çok «Yeşil Kağıt» gerçekleştirilmez. Ve uçarılık şimdilik, alcoholisation uyuşturma bizim gençlik ve Batı milyarlarca dolar URL harcamak devam ediyor.

10 kez «perestroika» azalmıştır tarafından beri analık evlerine sayısı! If you know Ama sen hala ne içki ve sigara veliler çocukların doğmuş olabilir ilgili, tabii ki, ne kadar alkol fiziksel sağlık yok ve zihinsel kapasitesini düşürür düşünüyorum. Bir fizikçi bir ay vyrubaet yaratıcılık olarak bira bir kupa hayal! Bu, bir kişinin düzenli olarak upotreblyayuschego bira, yaratıcılık aşağı tamamen kesmek açıktır.

Khrushchev Rusya'ya kadar dünyanın en «ayık ülke» bize (ikinci sonra, Norveç) idi. 1957 yılında biz, dünyanın en yüksek bir ayık istihbarat öğrenci Rusya'da Dünyanın ilk uydu, başlattı. Ve şimdi, ne zaman değişiklik bira ve sigara duman üfleme at öğrenciler, biz 100. Sıra bulundu! Istihbarat sarhoş öğrenci göre, Rusya'nın bir dünya yüzüncü aldı!

Çok uzun zaman önce, John Kolimana Rus kitapta «üç yüz Komitesi» denir. John Koliman - İngiliz istihbarat albay, 30 yıl içinde araştırma, küresel süreçler kontrolleri içinde gizli keşfetmek hizmet. Yaptığı araştırma sonucu olarak, tüm dünyanın en zengin 300 ailesi klan dünyanın süreçleri yönetmek sonucuna vardır. Onlar dünya siyasetinde gibi kuklalar onların olacaktır gerçekleştirmek bir dünya hükümeti (ülke «G») tanımlamak birbirleriyle ilişkileri zhestochayshimi ilgili. Bu dünya üzerindeki doğal kaynakların sınırlı ve tüm doğal kaynakları yeterli değil dünyadaki üçüncü bin sırasında rahat kalmak için kanıtladı At 70 yıl «Komitesi 300» toplam araştırma çalışması. 1 milyar insan için yeterli kaynak. Yani «Komitesi üç« altın milyar »bir teori formüle». 1970 2070 kadar da çalıştı. yere en fazla 1 milyar insan kalmak gerekir.! Kalan 5,5 milyar koşulsuz yıkım gerekir. Ve «altın milyar» ABD nüfusunun, Kanada, Batı Avrupa, İsrail ve Japonya çarptı.

«Komite 300» ve Dünya nüfusunun küresel imha bir program başlattı. 70 yılda Afrika'da AIDS aniden saldırdı. Afrika nüfusunun Şimdi yaklaşık 40% AIDS bulaşmış. Afrika'da AIDS ve açlık tarafından yok edilecek. Kuzey Avrupa ülkeleri, bu alkol, tütün ve uyuşturucu ortadan kaldırılması için karar verildi. Bir Müslüman ülkelerin bu firth kendi ana kitle ve alkol almak değil, fiziksel savaş yok etme kararı aldı.

11 Eylül 2001 dünyanın 2 kuleleri-ticaret merkezi yıkıldı. İlk yazı zaledenilo kişi - 50 kurbanları binlerce! Dünyanın en büyük terör eylemi! 3 gün sonra - 9 bin kurbanlar. Bir hafta sonra - 4,5 bin Final: 1500 kişi öldü, ancak bunların 600 - polis, itfaiye, kurtarma görevlileri bulunmaktadır. Ancak, masonskim gizli sürümündeki terörist saldırı bir ay önce doğrudan uyarı yayınlandı çıkıyor, dünyanın ticaret merkezi bir gelecek saldırı. Zengin «Dekorasyon için Rus dili dergisi ve bir hafta ön kapak fotoğrafı ve arka planda ikiz kuleleri ve görüntü ile yayınlanan - beyaz bayrağı düzenlenen saldırıda önce» onarım, bayrağı - bir işareti (yani, otopark yasaklayan Bu kuleler içinde olma yasağı). Göster, bu işaretleri ve bu ucu yanmış olabilir. En basit şifre çözme Yakın - 11 Eylül tarihinde hava saldırısı. Bir ay önce saldırı personelinden, büro malzemeleri tahliye edildi altın göğüsler. O öldürülen bir dizi liftery, vestiyer vardı, bufetchiki, temizlik ya da bakım personeli. Bu provokasyon sonra ABD, BM, tüm dünyada toplumun, uluslararası hukuk ve herhangi bir ülkede bu da ağız kavgası bu ukryvatelem terörist ilan edeceğini söyledi bombalama başlar. ABD'nin Afganistan, Irak, ardından Suriye mağlup bu marka altında ve olacaktır

Ama geri Rusya'ya. Alkogolno-tütün, halkımızın ilaç soykırım devam ediyor. Ama bizi en şüpheci gülümseme için bu alkol tüm halklar razed vtolkovat çalışıyorsunuz tercih ederim. Ve dünya tarihinin örnek предостаточно biliyor. Alkol zamanında multi Yerli kabileler imha edildi. Şimdi onlar acınası kalıntıları dikenli tel için kendi yaş saklı kalmak (sözde kızılderililer için hayvanat bahçeleri var).

Gerçek şu ki alkol kitle imha silah, tüm dünyaya hakim için aday olduğunu biliyordum. 1942 yılında, Adolf Hitler, işgal temelinde politikalar formüle de, onun direktifi üç teklif toplam yazıldı doğu bölgeleri fethetti: «Bu Slavlar dil tutmak için gereklidir. Hayır, sağlık, aşı yok. Sadece votka ve tütün ». Ve «SS» ve bağırsakları Ukrayna insanların alkol yok için ayrıntılı bir planı geliştirilmiştir. Plan ise Ukraynalılar ve satış işgali altında, ucuz votka bir «atık kağıt kitap» karşılığında geldi! Ve bu insanlar öncelikle manevi içerik kitap bağ getirdi öğeleri almakta olduğunuz burada votka, ki bu kitap olması şartıyla verildi yakmak. Yani «esesovtsy halkı ve ulus vyrodit alkol kullanarak manevi serveti yok gerekiyordu».

Bugün, dünyada 44 ülkede (özellikle Müslüman ülkeler, Orta Doğu) ve «kuru hukuk» olarak ve iyi yaşıyor. Evet, hayal, ülkeler nerede kim alkol kullanan insanların ve deli muamelesi! Ve bu tutum mantığı çok basittir: tüm pyuschie kendilerine zarar, diğerleri, hatta bu para, ve para oldukça ödemek! Evet, görünüşe göre, çünkü deli!

Hiç aile olarak mutlu çocuk gördünüz mü burada en az bir üst - bir ayyaş veya alkollü? .. Sen düşün ne kadar normal insan duygusal iletişim sozhrala yalnız alkol zehir! .. Ve bildiğim kadarıyla bu halkımızın yaratıcı potansiyel zarar!

Ve bu zapoya »çıkıp don't« kültürel vypivayuschie »ve« adlandırılan - alkol gelen her şeyi indirgemek, ancak farklı hızlarda. Bu, «dünya hükümeti», ne de büyük bir tarih, ya da zengin bir kültür, ne de Ortodoks inanç gerekmez açıktır. Onlar bizim doğal alanlar, kaynaklarımız gerekir. Ama bizim arasında var olan bizim atalarının büyük manevi miras bırakmak nedir? Gerçekten var olan ya da kendilerine zarar görebilir kölelik olarak çocuklarını göndermek için nedir?
Eğer ki bizim »« sürer tüm eylemlerinin analizi biz kesinlik Tüm bunların ülkemiz nüfusunun çok hızlı bir yıkım amaçlı söyleyebiliriz düşünüyorum. Ama devlet hiçbir şey, kendimizi o soracaktır istek önce ne benim konumu nedir? Var içimizde var olan onun çocuk İçmeyi ve spilis istedi? Bu ülkenin kaydetmek için biz, onların çocukları, gelecekte azalması, can't kendisinden?
m.afandi


Şubat 21, 2009, 03:08:56 ös
Yanıtla #1
 • Seyirci
 • Yeni Katilimci
 • *
 • İleti: 48
 • Cinsiyet: Bay

tercüme olunduğu için bazı kelimeler düz olmaya bilir,önceden üzür dliyorum..sayglarımla
m.afandi


Mart 03, 2009, 11:22:19 ös
Yanıtla #2
 • Ziyaretçi

valla pek birşey anlamadım desem kusura bakmazsın ama şunu anladım batılı ülkelerin kendi halklarını ayakta tutup devam etmek için diğer halkları gözden çıkardığıdır


 

Benzer Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son Gönderilen:
9 Yanıt
22928 Gösterim
Son Gönderilen: Eylül 16, 2011, 11:16:33 ös
Gönderen: AMON RA
19 Yanıt
16767 Gösterim
Son Gönderilen: Aralık 08, 2012, 09:45:54 ös
Gönderen: smyrnali
36 Yanıt
27058 Gösterim
Son Gönderilen: Temmuz 23, 2012, 10:20:17 öö
Gönderen: Masor1976
49 Yanıt
35220 Gösterim
Son Gönderilen: Eylül 29, 2014, 11:29:47 öö
Gönderen: ABCDEF
15 Yanıt
15521 Gösterim
Son Gönderilen: Nisan 07, 2015, 01:28:57 ös
Gönderen: _SplendouR_
8 Yanıt
11401 Gösterim
Son Gönderilen: Haziran 09, 2018, 12:28:29 öö
Gönderen: Tık-Tik-Tak
0 Yanıt
5151 Gösterim
Son Gönderilen: Ekim 30, 2010, 02:58:20 ös
Gönderen: karahan
15 Yanıt
17705 Gösterim
Son Gönderilen: Şubat 08, 2011, 05:35:53 ös
Gönderen: alcyone
11 Yanıt
15409 Gösterim
Son Gönderilen: Mart 12, 2014, 04:25:08 öö
Gönderen: resurrected
17 Yanıt
9778 Gösterim
Son Gönderilen: Ocak 17, 2016, 10:38:10 ös
Gönderen: resurrected