Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org un "En" leri  (Okunma sayısı 20092 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 03, 2007, 05:22:22 ös
Yanıtla #10
  • Ziyaretçi

Sn. McCann, Sn. SublimePrince Masonluğu kastetmiş yani. :)

Mayıs 03, 2007, 05:24:05 ös
Yanıtla #11

hmmm bak bu konuda hakkı.ah su onyargılar yok mu...acıklamanız ıcın tesekkurler sn ıttıhatcı.saygılarımla...illuminati_503

Mayıs 03, 2007, 07:00:39 ös
Yanıtla #12
  • Ziyaretçi

Sn. McCann, Sn. SublimePrince Masonluğu kastetmiş yani. :)
Dogru :)

Mayıs 03, 2007, 07:21:04 ös
Yanıtla #13
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Aslında bu sıteye sızlerınde dedıgınız gıbı bazı kısıler geldı gıden oldu. kalan oldu ve ılerleyen zamanda yıne gelen olacak cunku ozellıkle masonluk konusunda bu sıte kadar kapsamlı baska bır Turkce sıte yok...Ama bır de soyle dusunelım ya gelmek ıcın can atıpta gelemeyenler ? onlar ne olacak.....? bahsettıgım kısıler bılgı adı altında Masonluk hakkında yalanlar ve dalavereler uyduran kımselerdır...Sımdı kendınıze sorabılırsınız neden gelemeyecekler?yoksa sıte bu tur kısılere kapalımı? bildiğim kadarıyla hayır! cunku bu sıte herkese acık bir site sorun cıkaranlar mustesna.....Onların gelememelerının nedenı bırakın mason olmayı masonların sıtesının bıle ınanlar tarafından zıyaret edılmemesı gerektıgı ınancıdır...Onları korkutan saf bılgıdır ve gercektır,hakıkattır...Cunku herzaman oldukları gıbı yıne dogmalar ve taassubi bilgiler içerisinde kıvranmaktadırlar....Hepsı cok ıyı bılır kı bır tanrı ınancı olmayan kımse Mason olamaz!Ama hepsı sunu daha ıyı bılmektedırler kı ınsanları gercek bılgıden uzak tutmak,onlara yalan atmak ve onları dın kardeslerıne karsı kıskırtmak ve netıcesınde kan dokulmesıne sebebıyyet vermek hangı dınde olursa olsun kolay kolay affedılemeyecek gunahlardandır....Bilgi ne olursa olsun kaynagında aranmalıdır.Saygılarımla
« Son Düzenleme: Mayıs 03, 2007, 07:30:19 ös Gönderen: La_Merica »
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Mayıs 03, 2007, 08:28:00 ös
Yanıtla #14
  • Ziyaretçi

Aslında bu sıteye sızlerınde dedıgınız gıbı bazı kısıler geldı gıden oldu. kalan oldu ve ılerleyen zamanda yıne gelen olacak cunku ozellıkle masonluk konusunda bu sıte kadar kapsamlı baska bır Turkce sıte yok...Ama bır de soyle dusunelım ya gelmek ıcın can atıpta gelemeyenler ? onlar ne olacak.....? bahsettıgım kısıler bılgı adı altında Masonluk hakkında yalanlar ve dalavereler uyduran kımselerdır...Sımdı kendınıze sorabılırsınız neden gelemeyecekler?yoksa sıte bu tur kısılere kapalımı? bildiğim kadarıyla hayır! cunku bu sıte herkese acık bir site sorun cıkaranlar mustesna.....Onların gelememelerının nedenı bırakın mason olmayı masonların sıtesının bıle ınanlar tarafından zıyaret edılmemesı gerektıgı ınancıdır...Onları korkutan saf bılgıdır ve gercektır,hakıkattır...Cunku herzaman oldukları gıbı yıne dogmalar ve taassubi bilgiler içerisinde kıvranmaktadırlar....Hepsı cok ıyı bılır kı bır tanrı ınancı olmayan kımse Mason olamaz!Ama hepsı sunu daha ıyı bılmektedırler kı ınsanları gercek bılgıden uzak tutmak,onlara yalan atmak ve onları dın kardeslerıne karsı kıskırtmak ve netıcesınde kan dokulmesıne sebebıyyet vermek hangı dınde olursa olsun kolay kolay affedılemeyecek gunahlardandır....Bilgi ne olursa olsun kaynagında aranmalıdır.Saygılarımla
DOgru, ve yanlis. Bahsi gecen kisilerin bu tarz yerlere gel(e)meme sebebi, butun iddialarinin hicbir dayanagi olmayan, yuzlerce kez curutulmus teorileri pisirip pisirip sunmalaridir. Bu tarz yerlere gelip rezil olmayi istemezler. Zira kendi bilgisizliklerini veya cahilliklerini internet ortaminda yuzlerine vurdugunuz zaman bir kayit birakmis oluyorsunuz.
Dikkat ediniz. cogu anti-mason'un argumanlari hep aynidir. Bir cumle iki cumle degisir ama arguman aynidir. O arguman bir kere bile cokertilirse bir daha soyleyemezler (en azindan ayni ortamda). Bu yuzden gelemiyorlar.

Mayıs 03, 2007, 08:35:57 ös
Yanıtla #15
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Sn.Sublime Prince farklı ve daha anlasılabılır acıdan degerlendırmıs bu benım daha cok aklıma yattı...Ama benım demek ıstedıgım ve işaret etmek ıstedıgım konuda suydu:heryerde mukaddes dınlerı kullanıyorlar....maalesefff ...
Saygılarımla
« Son Düzenleme: Mayıs 03, 2007, 08:38:28 ös Gönderen: La_Merica »
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Mayıs 03, 2007, 09:01:25 ös
Yanıtla #16
  • Ziyaretçi

Ben insanlari kandirmak icin mukaddes dinleri kullananlara kisaca sarlatan deyip geciyorum.

Mayıs 04, 2007, 09:01:47 öö
Yanıtla #17

Ben insanlari kandirmak icin mukaddes dinleri kullananlara kisaca sarlatan deyip geciyorum.
malesef gunumuzde bu ınsanlara ınanan o kadar cok ınsan varkı...

Mayıs 04, 2007, 05:53:40 ös
Yanıtla #18
  • Uzman Uye

Kusura bakmayın şu öss var son aylar fazla vakit ayıramıyorum. Giriyorum bazen fakat cevap yazamıyorum.
''Kızıl elmada buluşalım''

Mayıs 04, 2007, 06:09:45 ös
Yanıtla #19
  • Ziyaretçi

Kusura bakmayın şu öss var son aylar fazla vakit ayıramıyorum. Giriyorum bazen fakat cevap yazamıyorum.
Once dersler sonra eglence. Calismalarinizda basarilar. Tanidigim kadariyla tuttugunu koparan, ve kafasina koydugu yolda ilerleyen bir insansiniz. Basarili olacaginizi umid ediyorum.